Відмінності між версіями «Портфоліо Дегтярьової Ольги Олександрівни з теми "Проект для учнів 8 класу з геометрії "Квартирне питання"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Відомості про тренінг)
Рядок 87: Рядок 87:
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 +
 +
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього" м.Донецьк,
 +
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
 +
11 -16 червня 2012 року
 +
 +
 +
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
 +
ОблІППО, м.Донецьк
 +
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Стрига Марія Валеріївна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 11:03, 16 червня 2012


Назва проекту

Проект «Квартирне питання»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія 8 клас, інформатика - спецкурс основи веб-дизайну

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

План впровадження

План впровадження

Навчальні цілі

Освітня мета передбачає формування в учнів таких особистісних якостей, як:

• Робота над творчими ідеями для внесення вагомого та корисного вкладу у царину, в яку впроваджується інновація • З’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей • Здійснення вибору та прийняття комплексних рішень • Оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання • Вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для окреслення, аналізу та вирішення проблем. • Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. • Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Базове розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації • Належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань. • Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації Навчальна мета передбачає: o Повторення для обчислення площі багатокутників та кола o Проведення дослідження за своєю темою o Створення веб-сайту

Опис оцінювання

Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, я проведу опитування,мозкову атаку, обговорення основних запитань, роботу з таблицями ЗХД, проведу вступну бесіду з демонстрацією презентації.

Для відслідкування прогресу в навчанні, надачі зворотнього зв’язку – рефлексію, журнал спостережень, консультації, анкети. Я буду використовувати форми оцінювання, тести, консультації.

Я буду оцінювати виступи учнів. Оцінювання проведу у вигляді взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, використовуватиму форми оцінювання, таблиці ЗХД.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Перед початком проекту учитель відправляє і збирає форми щодо надання прав(дозволів) (щодо політи ки безпечного використання Інтернету з учнями, форми згоди батьків щодо Інтернет-проектів, обсягу та якості розміщеної учнями інформації в Інтернеті). Потім учитель перевіряє потрібні комп’ютерні програми у комп. класі, створює закладки в Інтернеті, в браузері(«Вибране»), зберігає посилання на вибрані сайти на відповідній сторінці шкільного та свого персонального сайтів для того, щоб учні могли легко ними скористатись. Перед виконанням проекту на уроках інформатики учні вчаться створювати веб-сайти на безкоштовних веб-серверах. Розміщує статтю про майбутній проект на шкільному та персональному веб-сайтах. Після проведення попередньої роботи, учитель проводить вступне заняття, на якому за допомогою презентації знайомить дітей з проектом, організує команди однокласників для роботи та взаємоперевірки. Під час роботи над проектом учитель проводить моніторинг розміщених в Інтернет продуктів учнів, щодо їх раціонального, безпечного та відповідального використання. Під час вивчення теми учні проводять такі дослідження: Яку роль відіграє колір в інтер’єрі? Які геометричні форми можна зустріти в інтер’єрі? Які знання з геометрії потрібні при ремонті? Вони оформляють отримані дані на сторінках сайту у вигляді діаграм статей, тощо. З’ясування навчальних потреб учнів проводиться за допомогою таблиць ЗХД. При вивченні теми і виконанні проекту учні широко використовують Інтернет. Вони можуть використовувати ресурси, які для них знайдені вчителем заздалегідь, а можуть шукати інформацію, користуючись пошуковими сервісами. Результат проекту – веб-сайт. Кожна група на створеній для них групою веб-дизайнерів сторінці розміщує інформацію, яку отримали в результаті розробки своєї теми. Після закінчення проекту, його результати розміщуються на шкільному сайті та персональному сайті вчителя. Там же розміщуються посилання на створені учнями сайти, називаються переможці проекту, розміщуються форми для опитування батьків, анкетування, пропозицій.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дегтярьова Ольга Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Фах - учитель інформатики, математики.

Предмет - математика

Навчальний заклад

Донецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 93 ім. М.П. Жердєва

Місто\село, район, область

Місто Донецьк, кіровський район,  Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього" м.Донецьк,

Дати проведення тренінгу

11 -16 червня 2012 року


Місце проведення тренінгу

ОблІППО, м.Донецьк

Тренери

Стрига Марія Валеріївна