Відмінності між версіями «Портфоліо Галини Терлецької»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 32: Рядок 32:
  
  
Перед початком проведення проекту – вступне оцінювання за допомогою тесту .В процесі проведення  я використовую «ЗХД» таблиці. Після закінчення проекту проведено оцінювання презентації.
+
Перед початком проведення проекту – вступне оцінювання за допомогою тесту .В процесі проведення  я використовую «ЗХД» [/docs.google.com/file/d/0B-XMwYXc5wgtV3VWUG4yaF9CSDg/edit'таблиці']. Після закінчення проекту проведено оцінювання презентації.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 12:41, 14 червня 2012


Назва проекту

Маленьке українське диво-Писанка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво.Художня культура,українська література

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Народні обряди та звичаї.Мистецтво писанки».

Вік учнів, клас

9-10 років, 5 клас

Стислий опис

Даний проект дає можливість учням краще ознайомитися з традиціями українського народу,зокрема з писанкою. Учні об’єднаються в групи дослідників ,ерудитів та дизайнерів. Цей проект дасть можливість їм зрозуміти,що незважаючи ні на що, традиція писання писанок не загинула і сьогодні стократно відроджується на нашій Землі, приваблює нових прихильників, засвідчує про невмирущу силу прабатьківської віри, підтверджує правдивість старої легенди. При веденні пошукової роботи, діти зрозуміють,що багато з давніх збірок і замальовок загинуло під час воєн, свідомо було знищено українофобами або вивезено за кордон. Це дасть їм можливість краще зрозуміти цінність символу України – писанки.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Проект дасть змогу учням дізнатися про походження,створення та значення писанки. Учні знатимуть основні види писанок. Навчаться розпису найпростіших писанок. З пошаною будуть ставитися до звичаїв українського народу.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед початком проведення проекту – вступне оцінювання за допомогою тесту .В процесі проведення я використовую «ЗХД» [/docs.google.com/file/d/0B-XMwYXc5wgtV3VWUG4yaF9CSDg/edit'таблиці']. Після закінчення проекту проведено оцінювання презентації.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери