Відмінності між версіями «Портфоліо Кондратюк Л.В.»
(→Фах, навчальний предмет) |
(→Навчальний заклад) |
||
Рядок 62: | Рядок 62: | ||
== Навчальний заклад== | == Навчальний заклад== | ||
− | + | Зіньківський НВК | |
==Місто\село, район, область== | ==Місто\село, район, область== |
Версія за 11:22, 14 червня 2012
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Бактерії - друзі чи вороги?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Біологія, хімія, основи здоров'я
Навчальна тема (як записано в програмі)
Бактерії
Вік учнів, клас
12 років, 7 клас
Стислий опис
Під час вивчення Теми "Бактерії", згідно програми з біології для 7 класу учні мають змогу створити власний проект про бактерії, виконавши завдання проекту. Впродовж виконання проекту учні шукають інформацію в Інтернеті, створюють власний блог, проводять анкетування. Вони стають дослідниками інформації і самі для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.
Повний План вивчення теми
Тема 1. Бактерії (3 години)
Загальна характеристика бактерій. Різноманітність. Значення у природі й в житті людини
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Учень: називає: - загальні ознаки бактерій; - середовища життя бактерій та ціанобактерій; наводить приклади: - взаємозв'язків бактерій та інших організмів; - бактерій, які спричинюють захворювання рослин, тварин, людини; - бактерій, які використовуються людиною в господарстві; характеризує: - роль бактерій та ціанобактерій у природі й житті людини; порівнює: - життєдіяльність бактерій та ціанобактерій; застосовує знання: - для обґрунтування способів зберігання продуктів харчування; - для профілактики захворювань, що спричиняються хворобот¬ворними бактеріями; дотримується правил: - особистої гігієни і гігієни в колективі; робить висновок: про роль бактерій у природі та в житті людини
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Система оцінювання, яку я використовую для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення є визначальними для навчання та оцінювання. Тривалість вивчення теми адекватна кількості годин в програмі і узгоджена зі стандартами. Відведено достатньо часу для того, щоб адекватно навчати кожній частині теми з навчальної програми, і жодному з стандартів не приділено перебільшеної уваги. Методи оцінювання, інструменти для оцінювання будуть включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у зошиті, списки запитань для самоконтролю, тести. Ще буду оцінювати такі учнівські роботи: презентації, виступи учнів. Оцінювання учнів здійснюється,як вчителем так і самими учнями (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем), як протягом уроку, так і в кінці виконаної роботи.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Дослідження, які виконують учні при вивченні теми: будову прокаріотів, форми та способи життя бактерій.З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється на основі навчальних програм та базових стандартів, що базуються на вивченні попередніх знань, вмінь і навичок. Вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів щодо виконання певних конкретних завдань різного рівня. При вивченні теми та виконанні проектів учні використовуватимуть Інтернет для пошуку нової інформації, цікавої, якої недостатньо у друкованих джерела, пошуку відповідних картинок, фотографій мікропрепаратів, портретів дослідників бактерій, ілюстрацій перших мікроскопів. Після того, як вчитель створив приклад учнівської роботи, демонструє її учням, пояснює основний принцип її побудови, щоб діти могли використати її в якості прикладу для створення власних робіт. В ході виконання проектів оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності відбуватиметься по ключових, тематичних питаннях, які будуть вирішуватись протягом уроку, по участі кожного учня в конкретно виконаній роботі(фотографуванні, пошуку додаткової літератури, складанні плану та його поступове виконання, узагальненні та систематизації матеріалу, оформленні результатів, презентації роботи) . диференціація навчання в ході вивчення теми здійснюватиметься за допомогою практичних психологічних методів, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчання. Фасилітація навчального процесу здійснюватиметься за допомогою інструктивних карток, підготовки координаторів проектів які будуть учням надані ,вказівок для допомоги навчання.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Леся Кондратюк
Фах, навчальний предмет
Вчитель біології,біологія
Навчальний заклад
Зіньківський НВК