Відмінності між версіями «Портфоліо до проекту "Україна в творчості Гоголя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Фах, навчальний предмет)
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 42: Рядок 42:
 
.
 
.
 
Учні збирають матеріал в літературі Інтернеті.
 
Учні збирають матеріал в літературі Інтернеті.
 +
[[учнівська вікі-сторінка ("Україна в творчості Гоголя") ]]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 12:59, 13 червня 2012


Назва проекту

"Україна в творчості Гоголя"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія,українська література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Микола Гоголь "Тарас Бульба"

Вік учнів, клас

Тринадцять років,сьомий клас.

Стислий опис

На початку проведення проекту слід ознайомитись з методами проекту.Для цього використовуємо буклет [1].Обираємо напрямок дослідження і приступаємо до роботи над проектом.Під час роботи з проектом ми користувалися Державним стандартом і створили опитувальник [2] В кінці проекту створили презентацію [3]

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні навчитися використовувати Інтернет для пошуку інформації, проведення досліджень. Повинні навчитися критично оцінювати веб-ресурси. Вивчити закони про авторське право. Учні повинні розповідати про зв’язки Гоголя з Україною,переказувати зміст твору «Тарас Бульба»,сприймати текст цілісно,визначати ідейний зміст твору.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.

Під час роботи над проектом використовується система формуючого оцінювання.На початковому етапі проекту буду використовувати такі методи:анкетування,асоціативний кущ,робота з таблицями «ЗХД»

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Вчитель знайомить учнів з презентацією Проекту «Україна в творчості Гоголя».Ознайомивши учнів з біографією письменника вчитель пропонує скласти хронологічну таблицю.Розповідаючи про зв’язки Гоголя з Україною,пропоную знайти додаткову інформацію в Інтернеті.Ознайомившись з ключовим,тематичними,змістовими питаннями проекту і завданням,учні записують план дій для роботи над проектом,обговорюють його в групах,консультуються з учителем,розподіляють ролі. При виконанні завдань кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження, тому вчитель знайомить учнів з Формою оцінювання вміння аргументувати . . Учні збирають матеріал в літературі Інтернеті. учнівська вікі-сторінка ("Україна в творчості Гоголя")

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Семчук

Фах, навчальний предмет

Вчитель світової літератури,світова література.

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери