Відмінності між версіями «Портфоліо Микуляк Лідія Володимирівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання)
(Оцінювання)
Рядок 36: Рядок 36:
  
 
[https://docs.google.com/file/d/0BxgH3o1tEbt-NWNxWDJUU1J2ODQ/edit Самооцінювання прикладу учнівської роботи]
 
[https://docs.google.com/file/d/0BxgH3o1tEbt-NWNxWDJUU1J2ODQ/edit Самооцінювання прикладу учнівської роботи]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxgH3o1tEbt-TExLN1pXU29xalU/edit Оцінювання вікі-сторінок]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 12:14, 8 червня 2012


Назва проекту

Золоте правило пропорції

Презентація проекту

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика. Алгебра.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Відношення. Пропорція.

Вік учнів, клас

12 років

Стислий опис

Проект для учнів 6 класу при вивченні теми "Відношення. Пропорція".Мета проекту навчити дітей використовувати ці знання не тільки в навчально-пізнавальному процесі. Спонукати учнів до аналітичного та логічного мислення, уміння висловлювати свою думку. Під час виконання завдань навчального проекту учні набувають практичного досвіду збору, аналізу, узагальнення, систематизації, оцінювання інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. В учнів формуються навички аналізувати, опрацьовувати та використовувати отримані знання в реальному житті.

Створено учнівську публікацію

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Розвивати впровадження та донесення нових ідей до інших Формувати бажання і здатність навчатися протягом всього життя Спонукати до розуміння підгрунття та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до сайтів та з використанням інформації Вчити учнів використовувати комп’ютерні технології як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Спонукати до ефективного формулювання думок, ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання. Пристосувати до різних ролей та своїх потреб щодо навчання. Навчити дітей правильному електронному листуванню. Розвивати самооцінку згідно з чітко визначеними критеріями.

Діяльність учнів

1.Перед початком роботи учні переглядають презентацію «Золота правило пропорції». Обговорюють ключове (Чи дійсно є гармонія в житті?) та тематичні (Чи є гармонія: в образотворчому мистецтві, архітектурі, скульптурі ?) питання. 2. Потім всім класом заповніть три колонки З-Х-Д таблички в якій відповідають на ключове питання учні усвідомлюють і оцінюють свої попередні знання та з’ясувують, що саме вони знають та наприкінці вивчення теми вчитель знову роздає учням, щоб вони пересвідчились, які їх знання та уявлення були помилковими. 3. Потім учні заповнюють організаційну діаграму де відповідають на питання: «Де саме у Вавілоні використовували золотий переріз» 4. Учні об’єднуються за випадковим збігом у 3 групи по 4 чоловіки: І-група - Митці (досліджують гармонію в образотворчому мистецтві) ІІ-група – Архітектори (досліджують гармонію в архітектурі) ІІІ-група – Скульптори (досліджують гармонію в скульптурі) 5. Учні шукають інформацію в Інтернеті по темі свого блоку (Чи є гармонія: в образотворчому мистецтві, архітектурі, скульптурі?), ознайомлюються з презентацією про авторське право, вчаться зберігати анотовані посилання на використані джерела, оформляти списки використаних джерел, ознайомлюються зі змістом статті про плагіат, отримують форму оцінювання і визначають чи годиться ці сайти використовувати в навчальному дослідженні. 6. Ознайомлюються з правилами етикету електронного спілкування. ої учні використовують спілкування в чаті: наприкінці кожного тижня учні звітують модератору про виконану роботу, а той в свою чергу відправляє матеріали вчителю. 7. Одна група учнів ведуть учнівський блог «Блог архітекторів», в якому вони описують що таке золота пропорція, проводять дослідження сільського житла та роблять висновки. 8. Вчитель пропонує учням обрати як вони будуть представляти свою роботу. Учні ознайомлюються на початку проведення дослідження з формами оцінювання (контрольний список з креативності, контрольний список для творчості і гнучкості мислення, контрольний список з уміння ризикувати, форму для оцінювання блогу, контрольний список визначення стійкості до труднощів) та користуються нею протягом виконання роботи. 9. Вчитель разом з учнями узгоджує критерії, за якими вони будуть працювати, а потім проводить контрольне оцінювання за цією формою. 10. Вчитель пояснює учням, яким чином демонструються результати власних робіт, свої висновки та рішення для відповідної аудиторії з громади, що вони створять відповідні продукти, що міститимуть їх висновки, такі як мультимедійні презентації, брошури, бюлетені, листівки або вікі-сайт. 11. Завершується вивчення теми обговоренням відповідей на ключове запитання: Чи дійсно є гармонія в житті?

СТОРІНКА УЧНЯ

Оцінювання

Самооцінювання щодо супроводу навчання

Самооцінювання прикладу учнівської роботи

Оцінювання вікі-сторінок

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Микуляк Лідія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Математика, алгебра

Навчальний заклад

Устянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Снятин, Снятинський район, Івано-Франківська область

Контактні дані

Снятин, вул.Річна

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.06.2012 - 11.06.2012

Місце проведення тренінгу

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Іванчук Іван Васильович, Олексій Василь Іванович