Відмінності між версіями «2 група.педрада6»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
| bgcolor="#D2AEE6"|<FONT face="Courier New" size="3">Розвязання проблеми</font> | | bgcolor="#D2AEE6"|<FONT face="Courier New" size="3">Розвязання проблеми</font> | ||
|- | |- | ||
| − | |Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? | + | |Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. |
|Наповненням займається співтовариство | |Наповненням займається співтовариство | ||
|- | |- | ||
| − | |Хто це має зробити? | + | |Хто це має зробити?Обґрунтуйте свої відповіді. |
|Дизайн не має значення | |Дизайн не має значення | ||
|- | |- | ||
| − | |Кого можна залучити? | + | |Кого можна залучити?Обґрунтуйте свої відповіді. |
|Необхідні знання простих Wiki-тегів | |Необхідні знання простих Wiki-тегів | ||
|} | |} | ||
Версія за 14:55, 5 червня 2012
| Проблема | Розвязання проблеми |
| Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. | Наповненням займається співтовариство |
| Хто це має зробити?Обґрунтуйте свої відповіді. | Дизайн не має значення |
| Кого можна залучити?Обґрунтуйте свої відповіді. | Необхідні знання простих Wiki-тегів |