Відмінності між версіями «Portfolio»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Діяльність учнів:)
Рядок 32: Рядок 32:
  
 
До початку проекту:
 
До початку проекту:
Провести зібрання з батьками. Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0 (блог роботи з батьками)).
+
Провести зібрання з батьками. Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0 ([http://xdpi12.blogspot.com/ блог роботи з батьками]).
 
Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків.
 
Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків.
 
Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту.
 
Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту.

Версія за 12:47, 2 червня 2012



Назва проекту:

Комп’ютер - друг чи ворог?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети:

сходинки до інформатики, математика, українська мова, літературне читання

Навчальна тема (як записано в програмі):

«Комп’ютерна підтримка вивчення навчальних предметів»

Вік учнів, клас:

7 років, 2 клас

Стислий опис:

Завдяки проекту діти поглиблять і закріплять свої знання з інформатики. Комп’ютерна підтримка вивчення навчальних предметів з використанням програм Gcompris та Скарбниця знань в 2 класі з теми «Комп’ютерна підтримка вивчення навчальних предметів». Використовується дослідницька діяльність, ігрова та навчальна діяльність учнів учнів, у сценарії проекту передбачаються учнівські ролі: журналістів та вчених-дослідників. Кінцевий результат стінгазета та презентації.

Повний План вивчення теми: https://docs.google.com/file/d/0BwKM_aN5UtotcU1GMXNjTUdEczQ/edit

Навчальні цілі:

Учні здобудуть знання та уміння спостерігати, порівнювати, узагальнювати знання з теми «Комп’ютерна підтримка вивчення навчальних предметів. Навчаться працювати з текстовим редактором, створювати презентацій та стінгазети, графічні зображення які є невід’ємною складовою ІКТ компетентності. Навчаться логічному і критичному мисленню, самостійній роботі та здобудуть навички пошуку в Інтернеті, розвинуть у себе основи творчої літературної діяльності По закінченню проекту учні представлять готовий проект з обраної теми у вигляді стінгазет та презентацій.

Діяльність учнів:

До початку проекту: Провести зібрання з батьками. Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0 (блог роботи з батьками). Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків. Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Провести анкетування з дітьми за допомогою вхідного тесту для виявлення початкових знань з теми. Перевірити потрібні комп’ютерні програми у комп’ютерному класі, необхідне обладнання -перевірка наявності та справності (відеокамера, сканер тощо). Провести заняття або додаткову підготовку учнів щодо використання нових технічних та комп’ютерних засобів. Придбати/отримати матеріали та засоби для підтримки практичних видів діяльності. Реалізація проекту: 1 тиждень - Постановка задачі, доведення теми та заохочення виконання проекту (презентація), планування роботи групи, поділ класу на три групи. Кожна група вивчає та досліджує дві навчальні програми для молодших класів: Скарбниця знань та Gcompris. Враховуючи результати анкетування та бажання учнів, розподіляємо ролі: журналісти та вчені-дослідники. Кожна група отримає такий графік роботи групи: журналістам потрібно сфотографувати працюючих над проектом учнів, знайти в Інтернеті матеріал пов’язаний с навчальними програмами, працювати в програмах, виконуючи завдання, написати статтю про навчальні програми та намалювати малюнки, створити стінгазету «Комп’ютер мій друг». вчені-дослідники - знайти в Інтернеті матеріал пов’язаний с навчальними програмами, працювати в програмах, виконуючи завдання, записати висновки яка програма краща, з використанням PrintScreen зробити фото вікон програм, створити презентацію «Краща програма». Провести заняття або додаткову підготовку учнів щодо використання нових технічних та комп’ютерних засобів (PowerPoint) 2-3 тиждень - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти знайомляться з поняттям про авторське право та списком джерел. Самостійна робота з формою оцінювання співробітництва в групах та оцінювання дослідження в групах при виконанні проекту. Працюють в навчальних програма, пишуть статті, та висновки по роботі з ними, фотографують та створюють малюнки. Зберігають їх в потрібних папках. 4 тиждень – обробка інформації. Оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (мультимедійна презентація та стіна газета). Конкурс газет та захист презентацій. Оцінка проекту з використанням форми оцінювання мультимедійної презентації. Після закінчення проекту: Нагородити кращі проекти учнів грамотами та подарунками.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище:

Петро Дементьєв

Фах, навчальний предмет:

учитель інформатики, інформатика

Навчальний заклад:

Добропільский НВК №1

Місто\село, район, область:

Добропілля, Донецької області

Контактні дані:

xdpi@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.05.2012 - 2,06,2012

Місце провведення тренінгу

м. Донецьк

Тренери

Давидов Антон Васильович