Відмінності між версіями «Група2.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 10: | Рядок 10: | ||
|- | |- | ||
| − | |учні не завжди компетентні критеріях оцінювання | + | |учні не завжди компетентні в критеріях оцінювання |
|ознайомити учнів з діючими критеріями оцінювання | |ознайомити учнів з діючими критеріями оцінювання | ||
Версія за 15:44, 23 травня 2012
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| Проблеми | Шляхи вирішення |
| учні не завжди об'єктивні в оцінках | запропонувати різні форми і методи оцінювання |
| учні не завжди компетентні в критеріях оцінювання | ознайомити учнів з діючими критеріями оцінювання |
| учні мають недостатній рівень знань по темі | пропонується покрокове оцінювання після вивчення фрагменту теми |
| учні не знають форм і методів оцінювання | розробка готових шаблонів для зразка |
| психологічна непідготовленість до самооцінювання | проведення психологічних тренінгів та вправ |