Відмінності між версіями «Портфоліо Сенича Миколи Ярославовича з теми "Квадратні рівняння"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
(Повний План вивчення теми)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=== Повний План вивчення теми===
 
=== Повний План вивчення теми===
в цьому розділі має бути вміщене посилання на '''План вашої навчальної теми''' з використанням проектів, який  розміщений в  Інтернеті
+
[https://docs.google.com/file/d/0B8HTexhpG6GSOUhPQUowckNZV0E/edit]
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=

Версія за 14:30, 23 травня 2012



Назва навчальної теми (творча назва)

Квадратні рівняння відшукання найпростішого методу їх розв’язування

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, Фізика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Квадратні рівняння

Вік учнів, клас

14-15 років, 8 клас

Стислий опис

Обговорюємо та систематизуємо знання із заданої теми. Розглядаємо приклади портфолі та приклади педагогічних ідей для реалізації проект. Навчитися знаходити найбільш оптимальні методи розв'язування квадратних рівнянь залежно від їх виду. Проект для учнів 8-их класів на тему: «Квадратні рівняння відшукання найпростішого методу їх розв’язування». Учні об’єднуються в групивраховуючи - сумісність, взаємну повагу, навички, інтерес до запропонованої теми.

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування. Форму З-Х-Д учні заповнюють під час презентації вчителя. Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Сторінка учня

Після оголошення вчителем ключового питання "Як знайти правильний ключ до квадратного рівняння? " з учнями проводиться бесіда про те, що вони знають про ...


Учні об’єднуються у 3 грипи для виконання завдань: 

І група- дізнаються .... та недоліки – створює презентацію презентацію.

ІІ група проводять Опитування щодо .... за допомогою анкети-опитувальника.

ІІІ група – проводять пошук інформації в Інтернет ресурсах про .....

Кожна група після отримання завдання планує свою діяльність з допомогою вчителя, ознайомлюється з інструкцією вчителя та законом про авторське право, а також про правила етикету та правилами поведінки. Групи складають графік роботи, розробляють питання для анкетування, обговорюють план дій. Учитель спостерігає за роботою груп, ставить питання, допомагає їм у спільній роботі та сприяє формуванню у них навичок самоспрямування у навчанні.

Після завершення проекту знову повертаємося до Ключового питання "Як знайти правильний ключ до квадратного рівняння? ?". Учитель пропонує учням відповісти на запитання у щоденниках, надає коментарі до їх записів та наголошує на тому, щоб приводили максимально прикладів та доказів при відповідях на запитання. По закінченню проводиться обговорення щодо досліджень для обміну інформацією між учасниками груп. У ході обговорення учні формують навички висловлювання власних думок, ідей, досягнень, розуміння ролі спілкування, як усного так і віртуального.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Микола Сенич

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики, математиката інформатика

Навчальний заклад

Саджавська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Саджава, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл.

Контактні дані

тел.роб. 0347121090

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери