Відмінності між версіями «Вики статья проектной деятельности учащегося»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблемный вопрос (вопрос для исследования))
(Гипотеза исследования)
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
----
 
----
Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів та новітніх комп’ютерних технологій сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності, прикріплює їм інтерес до пошукової творчої діяльності, розвиває уяву, привчає до використання інноваційних методів навчання.
+
Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності.Тема голодомору 1932-1933р. здатна об'єднати різні покоління людей і є актуальною в зв’язку з підготовкою до 75 річчя голодомору. Учасники проекту  дослідили територіальні рамки, демографічні втрати в рідному краї 1932-1933р.,провели опитування серед членів родини, знайомих, проанкетували працівників ліцею, знайшли очевидців тих подій і взяли інтерв’ю.
  
 
==Цели исследования==
 
==Цели исследования==

Версія за 10:22, 15 травня 2012

Назва проекту

Біль пам’яті

Автори проекту

учні групи 8Б професія “Оператор комп'ютерного набору”, �“Конторський службовець” Бердичівського професійного аграрного ліцею

Тема дослідження

Біль пам"яті

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Чи впливає минуле на наше майбутнє?

Гипотеза исследования


Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності.Тема голодомору 1932-1933р. здатна об'єднати різні покоління людей і є актуальною в зв’язку з підготовкою до 75 річчя голодомору. Учасники проекту дослідили територіальні рамки, демографічні втрати в рідному краї 1932-1933р.,провели опитування серед членів родини, знайомих, проанкетували працівників ліцею, знайшли очевидців тих подій і взяли інтерв’ю.

Цели исследования

Дослідити історію виникнення податків та встановити зв'язок між минулим та сучасністю. Спрогнозувати розвиток у майбутньому.

Результаты исследования

Якщо в конституційно-правовому аспекті тлумачення податків зосереджене навколо ідеї держави як зобов’язуючої і стримуючої сили, то в альтернативній ринковій інтерпретації податки постають як категорія добровільного обміну типу “послуга за послугу”. Обмеження, котре накладає на дану модель проблема неплатників, пояснює обов’язковість податків.

Роль соціальних податків у формуванні доходів державного бюджету зростає.

Вывод

Західна фінансова теорія допускає суперечливо-парне тлумачення природи податків: як платежів за схемою добровільної обмінної угоди між державою і споживачами продуктів державної діяльності (благ, послуг); як обов’язкових платежів під контролем державної влади. Добровільна концепція опирається на логіку поведінки демократичного громадянського суспільства, котре створило й утримує державу для служіння власним інтересам. Проте, через можливість безплатного користування благами державного походження (free rider problem), що суперечить природі обміну, добровільна концепція не зовсім узгоджується з дійсністю.

Полезные ресурсы

http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/650/4/

http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/708/66/

http://www.ebk.net.ua/Book/synopsis/nalogsis/part1/007.htm

http://www.dpa.cv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5083:2010-10-07-14-56-50&catid=379:2010-10-07-14-41-19&Itemid=731

Другие документы