Відмінності між версіями «Користувач:Лактіна Олександра»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вікі - стаття)
(Вікі - стаття)
Рядок 25: Рядок 25:
 
== Вікі - стаття ==
 
== Вікі - стаття ==
  
[[Поради батькам у вихованні дітей]]
+
 
 +
Повірте в неповторність своєї дитини,що вона - єдина, унікальна, не схожа на жодну іншу і не є вашою точною копією. Тому не варто вимагати від неї реалізації заданої вами життєвої програми і досягнення поставленої вами мети. Дайте їй право прожити власне життя.
 +
2. Дозвольте дитині бути собою, зі своїми вадами, вразливими місцями та чеснотами.Приймайте її такою, якою вона є.. підкреслюйте її сильні властивості.
 +
3. Не соромтеся виявляти свою любов до дитини ,дайте їй зрозуміти, що любитимите її за будь-яких обставин.
 +
4. Не бійтеся "залюбити" своє маля: саджайте його собі на коліна, дивіться йому в очі, обіймайте та цілуйте,коли воно того бажає.
 +
5,Обираючи знаряддя виховного впливу , удавайтеся здебільшого до ласки та заохочення, а не до покарання та суду.
 +
6. Намагайтеся ,щоб ваша любов не перетворилася на вседозволеність та бездоглядність.Встановіть чіткі межі дозволеного  (бажано, щоб заборон було небагато - лише найголовніше) і дозвольте дитині вільно діяти в цих межах. Неухильно дотримуйтесь встановлених вами заборон і дозволів.
  
 
== Корисні посилання ==
 
== Корисні посилання ==

Версія за 13:18, 16 червня 2017

Прізвище, ім'я, по батькові

Лактіна Олександра Олександрівна

Місце роботи

Павлоградська ЗШ І-ІІІ ступенів № 7

Посада

Вчитель початкових класів

Електрона адреса

laktinaaleksandra@gmail.com

Мій блог

Шкільне життя 2-В класу

Мій сайт

Кулинария

Мої наробки

Інтерактивна вправа з української мови

Анкета для вчителя

Вікі - стаття

Повірте в неповторність своєї дитини,що вона - єдина, унікальна, не схожа на жодну іншу і не є вашою точною копією. Тому не варто вимагати від неї реалізації заданої вами життєвої програми і досягнення поставленої вами мети. Дайте їй право прожити власне життя. 2. Дозвольте дитині бути собою, зі своїми вадами, вразливими місцями та чеснотами.Приймайте її такою, якою вона є.. підкреслюйте її сильні властивості. 3. Не соромтеся виявляти свою любов до дитини ,дайте їй зрозуміти, що любитимите її за будь-яких обставин. 4. Не бійтеся "залюбити" своє маля: саджайте його собі на коліна, дивіться йому в очі, обіймайте та цілуйте,коли воно того бажає. 5,Обираючи знаряддя виховного впливу , удавайтеся здебільшого до ласки та заохочення, а не до покарання та суду. 6. Намагайтеся ,щоб ваша любов не перетворилася на вседозволеність та бездоглядність.Встановіть чіткі межі дозволеного (бажано, щоб заборон було небагато - лише найголовніше) і дозвольте дитині вільно діяти в цих межах. Неухильно дотримуйтесь встановлених вами заборон і дозволів.

Корисні посилання

Сайт МОН України

сайт ДОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вчитель вчителю, учням та батькам