Відмінності між версіями «Навчальний проект з математики учителя Шевченко Анастасії Олександрівни "Світ побудований на числах"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місце проведення тренінгу)
(Відомості про тренінг)
Рядок 107: Рядок 107:
 
== Дати проведення тренінгу ==
 
== Дати проведення тренінгу ==
  
<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">06-17 лютого 2017 року</span></span>
+
'''<span style="color:#0000CD;"><span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">06-17 лютого 2017 року</span></span></span>'''
  
 
== Місце проведення тренінгу ==
 
== Місце проведення тренінгу ==
Рядок 115: Рядок 115:
 
== Тренери ==
 
== Тренери ==
  
<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Lharlash|Харлаш Людмила Михайлівна]]</span></span>
+
'''<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Lharlash|<span style="color:#0000CD;">Харлаш Людмила Михайлівна</span>]]</span></span>'''
  
<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Запорожець Ольга Миколаївна]]</span></span>
+
'''<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Запорожець_Ольга_Миколаївна|<span style="color:#0000CD;">Запорожець Ольга Миколаївна</span>]]</span></span>'''
  
<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Ірина Коляда|Коляда Ірина Григорівна]]</span></span>
+
'''<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Ірина_Коляда|<span style="color:#0000CD;">Коляда Ірина Григорівна</span>]]</span></span>'''
  
<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Тетяна Кущова|Кущова Тетяна Анатоліївна]]</span></span>
+
'''<span style="font-family:comic sans ms,cursive;"><span style="font-size:x-large;">[[Користувач:Тетяна_Кущова|<span style="color:#0000CD;">Кущова Тетяна Анатоліївна</span>]]</span></span>'''
 
[[Category:Шаблони]] [[Category:10 версія]] [[Category:НП "Відкритий світ"]] [[Category:Банк проектів]]
 
[[Category:Шаблони]] [[Category:10 версія]] [[Category:НП "Відкритий світ"]] [[Category:Банк проектів]]

Версія за 09:16, 17 лютого 2017

Назва навчальної теми

Числові послідовності

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - математика, допоміжні - інформатика

Вік учнів, клас

15-16 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 9 класу в межах теми «Числові послідовності». Учні ознайомляться з числовим рядом Фібоначчі та його історією виникнення, де зустрічаються в навколишньому середовищі та як використовують в житті числа Фібо.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій план оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та вимірюють рівень досягнення запланованих навчальних цілей, надаючи великого значення вивченню змісту та діагностують деякі навички.

В процесі вивчення теми учні оцінюють самі себе та однокласників

Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями.

Контрольний список для буклету

Контрольний список для блогу

Таблиця З-Х-Д

Огранізаційна діаграма

Т-схема

Контрольний список спостережень за навичками мислення

Форма оцінювання буклету

Форма оцінювання блогу (вага)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Опис діяльності вчителя

До початку проекту підготувати презентацію по темі проекту та презентацію-шаблон для учнів, буклет та анкету для вступного опитування.

У результаті обговорення теми проекту допомагає учням сформулювати основні критерії оцінювання веб-ресурсів та пропонує відповісти на запитання у вступному тестуванні до навчального проекту. 

Підготувати форми оцінювання учнів у ході виконання проекту (тести, діаграми, інтерактивні вправи на платформах Міксіке  та LearningApps.org тощо). 

Дати учням контрольний список питань та форму оцінювання веб-ресурсів (критерії якої були оговорені раніше), а також пам’ятку «Ознаки надійності веб-ресурсів та Авторське право». Учням з високим рівнем навчальних досягнень пропонує додаткове завдання: відправити лист щастя і перевірити, як швидко вони отримають цей же лист знову і своїми висновками поділитися на блозі.

Результатом представлення роботи учнів у проекті є блог «Світ побудований на числах».  

У проекті учні постійно використовують сучасні ІКТ. Всі завдання сплановані так, що це потребує постійного вдосконалення їх комп’ютерних навичок. ІКТ в проекті обумовлені специфічними умовами роботи.

В процесі вивчення теми учні оцінюють самі себе та однокласників. Оцінювання відбуватиметься у формі обговорення (в малих групах та всім класом), перевірочний аркуш самооцінювання та за допомогою форм оцінювання (тести, інтерактивні вправи).

Опис роботи учня

Після ознайомлення з презентацією проекту "Світ побудований на числах", учнів дуже зацікавило питання "Як пов'язаний Фібоначчі з "листами щастя"?".

Почали з перегляду інформації на різномонітних веб-ресурсах, при цьому використовуючи форму оцінювання цих ресурсів, яку склали разом з вчителем перед початком роботи і звертаючись до пам’ятки стосовно ознак надійності інтернет-ресурсів та авторського права. Особливу увагу звертали на достовірність інформації та ілюстративність матеріалу.

Після збору інформації учасники проекту узагальнили всю інформацію, та висвітлили висновки на блозі нашого проекту на таких сторінках:

- історія виникнення;

- у природі;

- фондовий ринок;

- листи щастя.

Протягом виконання проекту учні поглибили свої знання про числові послідовності, зокрема про ряд чисел Фібоначчі та його зв’язок навколишнім світом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шевченко Анастасія

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Покровської районної в місті ради

Місто\село, район, область

місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Контактні дані

e-mail: anashevche@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06-17 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна

Запорожець Ольга Миколаївна

Коляда Ірина Григорівна

Кущова Тетяна Анатоліївна