Відмінності між версіями «Іваниця Людмила Сергіївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
У ході проекту учні досліджують,  яке значення Дніпра в нашому житті? На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «Діяти активно, думати оперативно, суперечити доказово,для всіх обов’язково». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед шістьох груп учнів під час гри «Двобій» (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси інтернету. Результати дослідження група викладає у онлайн-презентації,
 
шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Два-три обдарованих учні в цей час готують  публікацію ( буклет), в якому викладають про екологічний стан Дніпра(використовуючи матеріали Інтернету) Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину спільної презентації.
 
Дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації, розроблену вчителем в Word. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя.
 
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 16:06, 16 лютого 2017


Назва навчальної теми

Увага! Дніпро в небезпеці!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, народознавство.

Вік учнів, клас

4клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект впроваджений з метою виховання бережного ставлення до навколишнього середовища, а саме до води; формування та пропаганди екологічного виховання; забезпечення обізнаності учнів з питань значення води та її раціональне використання; формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів. Учнів чекають соціологічні дослідження та пошук інформації для вичерпних відповідей на поставленні тематичні запитання. Учні будуть складати звіти за результатами досліджень та інформацією. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету та інших наукових видань, що розкривають суть змістовних питань . Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти блог з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу та учнів школи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного, підводячи, підсумки мозкового штурму.

Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними  критеріями та балами.


Діяльність учнів та вчителя o Модуль 3: Записати, як використовується при вивченні теми презентація. o Модуль 4 і 5:Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми. o Модуль 6: Після створення прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його створюватимуть o Модуль 7: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівського проекту. o Модуль 8 Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іваниця Людмила Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗО "СЗШ № 135"

Місто\село, район, область

м. Дніпро, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.02 - 18.02.2017

Місце проведення тренінгу

КЗО "СЗШ №135"

Тренери