Відмінності між версіями «Помазан Марія Геннадіївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
 
(не показано 9 проміжних версій цього учасника)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
Основе Здоров᾽я 1 клас:  Свята та традиції Українського народу. Українські приказки та прислів᾽я. Учні працюють в групах: Гостре слівце,зимова казка,веснянка,золота осінь. Форма звіту: презентація, газета Перед початком проекту, на батьківських зборах, знайомлю батьків з методом проектів.
 
Основе Здоров᾽я 1 клас:  Свята та традиції Українського народу. Українські приказки та прислів᾽я. Учні працюють в групах: Гостре слівце,зимова казка,веснянка,золота осінь. Форма звіту: презентація, газета Перед початком проекту, на батьківських зборах, знайомлю батьків з методом проектів.
 +
 +
[[Файл:Publikatsia1.jpg | 300 px]]  [[Файл:Publikatsia2.jpg | 300 px]]
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://drive.google.com/drive план вивчення теми]
 +
 +
[https://drive.google.com/drive/my-drive план впровадження проекту]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
  
[https://docs.google.com/forms/d/1SvYjtwO_8Wkqj6EWnwArvZMTwBxpcs3aVcXISsYj9Oc/edit?usp=drive_web Вхідне оцінювання] передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. [Проміжне оцінювання|https://drive.google.com/drive/my-drive]] має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. [[Вихідне оцінювання|Вихідне оцінюванняhttps://drive.google.com/drive/my-drive]] повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація та газета. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.
+
[https://docs.google.com/forms/d/1SvYjtwO_8Wkqj6EWnwArvZMTwBxpcs3aVcXISsYj9Oc/edit?usp=drive_web Вхідне оцінювання] передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. [ https://drive.google.com/drive/my-drive Проміжне оцінювання] має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. [Вихідне оцінюванняhttps://drive.google.com/drive/my-drive Вихідне оцінювання] повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація та газета. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
На початку проекту батьки та [[діти знайомляться зі вхідною презентацією вчителя|діти знайомляться зі вхідною презентацією вчителяhttps://drive.google.com/drive/my-drive]]. У ході проекту учні досліджують, та вивчають Українські свята та традиції, знайомляться з Українськими прислів’ями та приказками, дізнаються про безпечне святкування , створюють газети , презентації та ін.. Знайомляться з поняттям «проект» та його властивостями. Для відповіді на ключове запитання проводиться опитування серед учнів класу. За результатом опитування діти визначаються та поділяються на групи, після чого одразу з’ясовують цілі та задачі проекту.
+
На початку проекту батьки та діти знайомляться зі вхідною презентацією вчителя|діти знайомляться зі вчителя [https://drive.google.com/drive/my-drive вхідною презентацією]. У ході проекту учні досліджують, та вивчають Українські свята та традиції, знайомляться з Українськими прислів’ями та приказками, дізнаються про безпечне святкування , створюють [https://drive.google.com/drive/my-drive газети] , [https://drive.google.com/drive/my-drive презентації] та ін.. Знайомляться з поняттям «проект» та його властивостями. Для відповіді на ключове запитання проводиться опитування серед учнів класу. За результатом опитування діти визначаються та поділяються на групи, після чого одразу з’ясовують цілі та задачі проекту.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 17:18, 21 квітня 2016


Назва навчальної теми

Свята та традиції Українського народу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмет

Основе Здоров'я , Образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

1 клас 6-7 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основе Здоров᾽я 1 клас: Свята та традиції Українського народу. Українські приказки та прислів᾽я. Учні працюють в групах: Гостре слівце,зимова казка,веснянка,золота осінь. Форма звіту: презентація, газета Перед початком проекту, на батьківських зборах, знайомлю батьків з методом проектів.

300 px 300 px

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. [ https://drive.google.com/drive/my-drive Проміжне оцінювання] має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. [Вихідне оцінюванняhttps://drive.google.com/drive/my-drive Вихідне оцінювання] повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація та газета. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту батьки та діти знайомляться зі вхідною презентацією вчителя|діти знайомляться зі вчителя вхідною презентацією. У ході проекту учні досліджують, та вивчають Українські свята та традиції, знайомляться з Українськими прислів’ями та приказками, дізнаються про безпечне святкування , створюють газети , презентації та ін.. Знайомляться з поняттям «проект» та його властивостями. Для відповіді на ключове запитання проводиться опитування серед учнів класу. За результатом опитування діти визначаються та поділяються на групи, після чого одразу з’ясовують цілі та задачі проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Помазан

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗОДСЗШ№147 ДМР

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

masha_pomazan@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.04.16.-23.04.16

Місце проведення тренінгу

КЗО ДСЗШ№147ДМР

Тренери

Лубинець Л.В.