Відмінності між версіями «Портфоліо Резніченка Вадима Андрійовича»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Відомості про тренінг)
 
(не показано 7 проміжних версій цього учасника)
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
6 клас, 13,14 років
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
=Стислий опис проекту =
 +
6 клас. «Чим славиться місто Берлін?»
 +
Учні діляться на 3 групи:
 +
«Аналітики» - «Скільки варіантів німецької мови є в Німеччині?» (публікація),
 +
«Географи» - «Що робить Берлін неповторним містом?» (презентація)
 +
«Історики» – «Коли Берлін офіційно став столицею Німеччини?» (блог)
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.
 +
Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.
 +
Окрім всього проводиться заповнення таблиці з-х-д.
 +
Учні з самого початку роботи над проектами використовують
 +
контрольний список для сайту,контрольний список для блогу,контрольний список для оцінювання однолітками презентації
 +
щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.
 +
Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.
 +
Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання блогу,Форму оцінювання переконуючої презентації,Форму оцінювання продукту проекту,
 +
щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена.
 +
Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів.
 +
Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, , блогу, шкільної газети, публікації
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
=Діяльність учнів та вчителя =
 +
Діяльність вчителя:
 +
Сформулювати ключове, тематичні питання проекту, розробити критерії оцінювання кожного виду робіт: створення презентацій, публікацій, вікі-сторінок, підготовка буклету про проектний метод, створення презентації про даний проект  Наприкінці проекту залучити учнів до оцінювання та сам оцінює роботи.
 +
Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання), переглядають проблемне відео, заповнюють таблицю  З-Х-Д
 +
Діяльність учнів:
 +
Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети за темою проекту. Учні повинні самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору.
 +
Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій.
 +
1 день. Ознайомити учнів з темою проекту та з Ключовим запитанням. Обговорити з учнями асоціації з даної теми, скласти асоціативний кущ. Оголосити тематичні запитання. Ознайомити учнів з учительською презентацією та  буклетом, з яких  дізнаються про сам проект та його основну мету. Учні з’ясовують навчальні потреби згідно форм оцінювання З-Х-Д. Створити групи дослідників.
 +
І тиждень. Учні об’єднуються у групи, розробляють план роботи, основні напрямки, форми представлення результатів, створюють презентацію, в якій визначаються з загальним об’ємом роботи, розподілом на групи та завданням кожній групі.  Розподіляються ролі у групі (історики, географи, журналісти).
 +
Група «Історики » збирає матеріал  та готує статтю до публікації, .
 +
Група «Географи » збирає матеріал та готує статтю для публікації .
 +
Група «Журналісти» працює над оформленням презентації, та займається оформленням її на шкільному блозі
 +
ІІ тиждень.    Учні шукають інформацію в Інтернеті, ознайомлюються з новими даними та систематизують їх для подальшого використання. Групи учнів створюють блоги в Інтернеті, в якому поступово описують свої напрацювання протягом роботи над проектом, публікують результати досліджень, діляться своїми наробками.
 +
ІІІ тиждень. Групи  презентують  свої роботи в класі, та повідомляють один одного про наявність блогів, де вони мають можливість ознайомитися з інформацією
 +
Діяльність учителя
 +
До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет
 +
Окрім всього необхідно отримати Дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, організувати заповнення Форми щодо збереження конфіденційності учня та Форми батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет
 +
Для правильного та зручного проведення проекту учитель може використовувати План впровадження проекту
 +
Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з проблемним відео, організовує дискусію на тему проекту та організовує заповнення дітьми діаграми по матеріалам фільму. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту, організовує заповнення таблиці з-х-д, та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів.
 +
Учитель має також створити сайт, присвячений темі проекту, на якому повинні розміщуватись посилання на продукти діяльності окремих груп (сайт, блог, та ін…)
 +
Важливим елементом в роботі учителя є блог, створений ним для цього проекту. В блозі учитель формулює завдання для кожної із груп та рекомендує список використаних джерел. Окрім всього цей блог використовується учнями для обговорення питань, які виникають в ході виконання проекту
 +
Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів. Можливим є також організація всешкільних зборів, де б були розглянуті результати проекту з пропозиціями удосконалення.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Вадим Резніченко
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
вчитель англійської мови, німецької мови
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 
+
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 
+
місто Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
(097)902-57-85
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 34: Рядок 73:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
05.10.2015 - 19.10.2015
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
[[Користувач:Бардика Дар'я|Бардика Дар'я Вікторівна]]
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 00:56, 7 грудня 2015


Назва навчальної теми

Подорож до Берліну

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Німецька мова .

Вік учнів, клас

6 клас, 13,14 років

Стислий опис проекту

6 клас. «Чим славиться місто Берлін?» Учні діляться на 3 групи: «Аналітики» - «Скільки варіантів німецької мови є в Німеччині?» (публікація), «Географи» - «Що робить Берлін неповторним містом?» (презентація) «Історики» – «Коли Берлін офіційно став столицею Німеччини?» (блог)

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Окрім всього проводиться заповнення таблиці з-х-д. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для сайту,контрольний список для блогу,контрольний список для оцінювання однолітками презентації щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання блогу,Форму оцінювання переконуючої презентації,Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, , блогу, шкільної газети, публікації

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя: Сформулювати ключове, тематичні питання проекту, розробити критерії оцінювання кожного виду робіт: створення презентацій, публікацій, вікі-сторінок, підготовка буклету про проектний метод, створення презентації про даний проект Наприкінці проекту залучити учнів до оцінювання та сам оцінює роботи. Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання), переглядають проблемне відео, заповнюють таблицю З-Х-Д Діяльність учнів: Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети за темою проекту. Учні повинні самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору. Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. 1 день. Ознайомити учнів з темою проекту та з Ключовим запитанням. Обговорити з учнями асоціації з даної теми, скласти асоціативний кущ. Оголосити тематичні запитання. Ознайомити учнів з учительською презентацією та буклетом, з яких дізнаються про сам проект та його основну мету. Учні з’ясовують навчальні потреби згідно форм оцінювання З-Х-Д. Створити групи дослідників. І тиждень. Учні об’єднуються у групи, розробляють план роботи, основні напрямки, форми представлення результатів, створюють презентацію, в якій визначаються з загальним об’ємом роботи, розподілом на групи та завданням кожній групі. Розподіляються ролі у групі (історики, географи, журналісти). Група «Історики » збирає матеріал та готує статтю до публікації, . Група «Географи » збирає матеріал та готує статтю для публікації . Група «Журналісти» працює над оформленням презентації, та займається оформленням її на шкільному блозі ІІ тиждень. Учні шукають інформацію в Інтернеті, ознайомлюються з новими даними та систематизують їх для подальшого використання. Групи учнів створюють блоги в Інтернеті, в якому поступово описують свої напрацювання протягом роботи над проектом, публікують результати досліджень, діляться своїми наробками. ІІІ тиждень. Групи презентують свої роботи в класі, та повідомляють один одного про наявність блогів, де вони мають можливість ознайомитися з інформацією Діяльність учителя До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет Окрім всього необхідно отримати Дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, організувати заповнення Форми щодо збереження конфіденційності учня та Форми батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет Для правильного та зручного проведення проекту учитель може використовувати План впровадження проекту Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з проблемним відео, організовує дискусію на тему проекту та організовує заповнення дітьми діаграми по матеріалам фільму. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту, організовує заповнення таблиці з-х-д, та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Учитель має також створити сайт, присвячений темі проекту, на якому повинні розміщуватись посилання на продукти діяльності окремих груп (сайт, блог, та ін…) Важливим елементом в роботі учителя є блог, створений ним для цього проекту. В блозі учитель формулює завдання для кожної із груп та рекомендує список використаних джерел. Окрім всього цей блог використовується учнями для обговорення питань, які виникають в ході виконання проекту Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів. Можливим є також організація всешкільних зборів, де б були розглянуті результати проекту з пропозиціями удосконалення.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вадим Резніченко

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови, німецької мови

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58

Місто\село, район, область

місто Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

(097)902-57-85

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.10.2015 - 19.10.2015

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58

Тренери

Бардика Дар'я Вікторівна