Відмінності між версіями «Учнівська Вікі-стаття "Створення вітальної листівки"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тема дослідження)
(Мета дослідження)
 
(не показані 22 проміжні версії цього учасника)
Рядок 5: Рядок 5:
  
 
== Автори проекту==
 
== Автори проекту==
 +
Учні 9 класу
  
 
== Тема дослідження==
 
== Тема дослідження==
 +
Використання комп’ютер для створення листівки?
  
 
== Питання для дослідження==
 
== Питання для дослідження==
 +
  Дослідити ринок, які листівки продаються найкраще.
 +
 +
  Відвідати Інтернет магазини та магазини які спеціалізуються на продажі листівок.
 +
 +
  Порівняти зовнішній вигляд листівок.
 +
 +
  Виготовити власну листівку.
  
 
== Гіпотеза дослідження ==
 
== Гіпотеза дослідження ==
 +
Чи можливо прикрасити життя використовуючи комп’ютер?
  
 
== Мета дослідження==
 
== Мета дослідження==
 +
Учні об’єднуються у три групи, в кожній групі по три учня. Кожній групі надаються ролі: маркетологи, дизайнери, журналісти.
 +
Навчитися швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Зібрати та обробити різні види інформації за допомогою маркетингових досліджень.
 +
Учні переглядають презентацію підготовлену вчителем. За допомогою ЗХД таблиць визначаю що учні знають, що хочуть знати та що хочуть дізнатися під час вивчення теми. Обговорюють ключові та тематичні питання в процесі дискусії.
 +
Учні користуючись засобами Інтернету виконають пошук вітальних листівок які є цікавими, які можна використати для свого проекту. Навчаться оцінювати сайти та обирати ті сайти де є найбільше корисної інформації.  Допомогти учням здійснювати пошук сайтів в Інтернеті, надавши їм чіткі та зрозумілі інструкції для того, щоб вони знаходили потрібну корисну інформацію та раціонально використовували при цьому свій час.
  
 
== Результати дослідження==
 
== Результати дослідження==
 +
Важливо враховувати цільове призначення листівки. Зазвичай, створюють комплект листівок, серію, тому варто подбати про своєрідну художньо виразну уніфікацію в оформленні, вираженні ідеї проекту, що забезпечить впізнаваність видання та його інформаційний і комерційний успіх.
 +
В даному випадку листівка буде вітальною, розрахована на масову аудиторію. На обкладинці буде зображене повно форматне яскраве зображення, яке буде відповідати змісту основного тексту листівки, також буде міститись привітальний текст,  а також вихідні відомості, такі як автор, художник чи фотограф, видавництво.
 +
Об’єднатися у три групи, в кожній групі по три учня. Кожній групі надаються ролі: маркетологи, дизайнери, журналісти.
 +
1тиждень.
 +
Маркетологи: досліджують ринок, які листівки продаються найкраще, відвідуючи Інтернет магазини, та магазини які спеціалізуються по продажу листівок, обговорюють за допомогою опитувальників що потрібно для того щоб продати вітальну листівку.
 +
Дизайнери: розробляють зовнішній вигляд листівки, використовуючи спочатку дані групи маркетологів, та створюють попередній ескіз листівки.
 +
Журналісти: збирають інформацію для листівки, використовуючи мережу Інтернет та бібліотеки.
 +
2 тиждень.
 +
Маркетологи: здають звіт виконаної роботи, які листівки продаються найкраще.
 +
Дизайнери: створюють макет листівки за допомогою програм для роботи з графікою.
 +
Журналісти: додають текст до розробленої листівки.
  
 
== Висновки==
 
== Висновки==
 +
Провівши дослідження та виготовивши вітальну листівку ми переконалися, що компютер можливо.
  
 
== Корисні посилання==
 
== Корисні посилання==

Поточна версія на 15:07, 1 березня 2012


Назва проекту

Створення "Вітальної листівки"

Автори проекту

Учні 9 класу

Тема дослідження

Використання комп’ютер для створення листівки?

Питання для дослідження

 Дослідити ринок, які листівки продаються найкраще.
 Відвідати Інтернет магазини та магазини які спеціалізуються на продажі листівок.
 Порівняти зовнішній вигляд листівок.
 Виготовити власну листівку.

Гіпотеза дослідження

Чи можливо прикрасити життя використовуючи комп’ютер?

Мета дослідження

Учні об’єднуються у три групи, в кожній групі по три учня. Кожній групі надаються ролі: маркетологи, дизайнери, журналісти. Навчитися швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Зібрати та обробити різні види інформації за допомогою маркетингових досліджень. Учні переглядають презентацію підготовлену вчителем. За допомогою ЗХД таблиць визначаю що учні знають, що хочуть знати та що хочуть дізнатися під час вивчення теми. Обговорюють ключові та тематичні питання в процесі дискусії. Учні користуючись засобами Інтернету виконають пошук вітальних листівок які є цікавими, які можна використати для свого проекту. Навчаться оцінювати сайти та обирати ті сайти де є найбільше корисної інформації. Допомогти учням здійснювати пошук сайтів в Інтернеті, надавши їм чіткі та зрозумілі інструкції для того, щоб вони знаходили потрібну корисну інформацію та раціонально використовували при цьому свій час.

Результати дослідження

Важливо враховувати цільове призначення листівки. Зазвичай, створюють комплект листівок, серію, тому варто подбати про своєрідну художньо виразну уніфікацію в оформленні, вираженні ідеї проекту, що забезпечить впізнаваність видання та його інформаційний і комерційний успіх. В даному випадку листівка буде вітальною, розрахована на масову аудиторію. На обкладинці буде зображене повно форматне яскраве зображення, яке буде відповідати змісту основного тексту листівки, також буде міститись привітальний текст, а також вихідні відомості, такі як автор, художник чи фотограф, видавництво. Об’єднатися у три групи, в кожній групі по три учня. Кожній групі надаються ролі: маркетологи, дизайнери, журналісти. 1тиждень. Маркетологи: досліджують ринок, які листівки продаються найкраще, відвідуючи Інтернет магазини, та магазини які спеціалізуються по продажу листівок, обговорюють за допомогою опитувальників що потрібно для того щоб продати вітальну листівку. Дизайнери: розробляють зовнішній вигляд листівки, використовуючи спочатку дані групи маркетологів, та створюють попередній ескіз листівки. Журналісти: збирають інформацію для листівки, використовуючи мережу Інтернет та бібліотеки. 2 тиждень. Маркетологи: здають звіт виконаної роботи, які листівки продаються найкраще. Дизайнери: створюють макет листівки за допомогою програм для роботи з графікою. Журналісти: додають текст до розробленої листівки.

Висновки

Провівши дослідження та виготовивши вітальну листівку ми переконалися, що компютер можливо.

Корисні посилання

Інші документи