Відмінності між версіями «Група 3»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Шляхи вирішення)
(Шляхи вирішення)
 
(не показано 4 проміжні версії 3 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
= Проблеми=
 
 
 
 
=Шляхи вирішення=
 
=Шляхи вирішення=
 
+
Вчитель виступає в ролі фасилітатора. Дослідження має бути практичним, відповідати віковим особливостям учня, змістовне та пов'язане з життям.--[[Користувач:Буба1|Буба1]] ([[Обговорення користувача:Буба1|обговорення]]) 15:07, 24 березня 2016 (EET)
 
+
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення.
+
 
+
 
+
Ефективне включення різних видів оцінювання навчальний процес може спричинити суттєві зміни у зміні ролей вчителів та учнів» (Black та ін., 2003).
+
 
+
Поль Блек та його колеги протягом двох років працювали в англійській середній школі над включенням формуючого оцінювання у навчальний процес в рамках програми Проект з оцінювання Кинг – Медуей – Оксфордшир (KMOFAP). В кінці роботи над проектом, дослідники задалися питанням чи «можливо включити у навчальний процес формуюче оцінювання без радикальних змін педагогічних методів, зважаючи на те, що цей тип оцінювання є ключовим компонентом шкільної освіти».
+
 
+
                                                                                          --[[Користувач:Валентина Бабич|Валентина Бабич]] ([[Обговорення користувача:Валентина Бабич|обговорення]]) 15:33, 16 квітня 2015 (EEST)
+

Поточна версія на 15:07, 24 березня 2016

Шляхи вирішення

Вчитель виступає в ролі фасилітатора. Дослідження має бути практичним, відповідати віковим особливостям учня, змістовне та пов'язане з життям.--Буба1 (обговорення) 15:07, 24 березня 2016 (EET)