Відмінності між версіями «Портфоліо Тищенко Н.А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 20 проміжних версій цього учасника)
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
<big><big>11-13, 5-7 класи</big></big>
+
<big><big>11-13 років, 5-7 класи</big></big>
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
<big>Основним завданням данного проекту є ознайомлення з  мистецтвом графіки як одинм із видів образотворчого мистецтва, техніками виконання графічних робіт.Розвивати естетичні смаки. Аналізувати роботи видатних художників.Вчити виражати емоційне ставлення до графічних творів.Закріпити навики роботи з комп’ютером.
 +
</big>
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/open?id=0B6TUyXDVAE-DZlVwcFIwaEFqMU0&authuser=0 План вивчення теми]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071TVBMOWtZV29iZVk/edit Файл_2]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
<big>Оцінювання учнів проводитиметься за допомогою форм для оцінювання учнівських [https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071X0hGUmdVZEtSNFE/edit презентацій], [https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071Vko0Q1lpRHYzRU0/edit публікацій], [http://natali1239.blogspot.com/ блогів], розроблених вчителем та погоджених з учнями, в результаті спільного конструктивного обговорення. Форми мають враховувати  зміст, оформлення та організацію відповідних матеріалів.</big>
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
<big>• Учні збирають інформацію з різних джерел (пошук  інформації в Інтернеті, літературі, пресі; )
 +
• Проводиться обговорення, оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої (колективом) інформації у реальному житті.
 +
• Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації;
 +
• Учні проектують зміст учнівської презентації, займаються її дизайном та оформленням. Формування учнівської презентації є проміжним результатом колективної роботи над проектом.
 +
• Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням (відповідність змісту тематиці, стиль, елементи творчості), що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення [http://natali1239.blogspot.com/ блогу], де має відслідковуватись процес роботи над проектом.
 +
• Учні планують створення [https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071Vko0Q1lpRHYzRU0/edit публікації] у вигляді інформаційного бюлетеня. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та інших джерел.
 +
• Технологія „мозкового” штурму використовується при проектуванні блогу: уточнюється назва, а з нею, можливо, і назва проекту; обговорюються тематичні та ключові питання; формуються плани практичної реалізації проекту. 
 +
• В процесі створення блогу учні опановують мистецтво дизайну, реклами, навігації. Для цього до співпраці залучаються відповідні фахівці з числа батьків, випускників, зацікавлених осіб.
 +
• Для попереднього аналізу виконаних робіт ([https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071Vko0Q1lpRHYzRU0/edit публікація], [https://docs.google.com/file/d/0By4B_mxHf071X0hGUmdVZEtSNFE/edit презентація], [http://natali1239.blogspot.com/ блог]) учні переглядають критерії оцінювання, розроблені учителем, обговорюють їх та при необхідності погоджують з учителем необхідні зміни та доповнення.
 +
• Учні виконують малі проекти – практичні реалізації основного, оформлюють їх відповідним чином та розміщують їх на створеному [http://natali1239.blogspot.com/ блозі].
 +
• Учні вчаться працювати в колективі; налагоджувати партнерські зв’язки з однолітками.
 +
• Робота над малими проектами розкриває внутрішні резерви: учні вчаться моделювати (вивчають графічні редактори, малюють, тощо), отримують мотивацію до роботи у різних проектах.
 +
• Учні проектують сценарій захисту-презентації свого проекту. Вчаться проводити публічні виступи.
 +
</big><
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
<big><big>Тищенко Наталія Анатоліївна</big></big>
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
<big><big>Вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури</big></big>
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
<big><big>Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.№2</big></big>
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
<big><big>м. Дунаївці Хмельницька обл.</big></big>
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
<big><big>вул. Т.Шевченка, тел.31310</big></big>
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 35: Рядок 57:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
<big><big>23.03.2015-27.03.2015</big></big>
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
<big><big>Дунаєвецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст.
 +
</big></big>
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
<big><big>Шмалюк Н. М.
 +
</big></big>
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 20:49, 7 квітня 2015


Назва навчальної теми

Графіка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

11-13 років, 5-7 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним завданням данного проекту є ознайомлення з мистецтвом графіки як одинм із видів образотворчого мистецтва, техніками виконання графічних робіт.Розвивати естетичні смаки. Аналізувати роботи видатних художників.Вчити виражати емоційне ставлення до графічних творів.Закріпити навики роботи з комп’ютером.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми Файл_2

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводитиметься за допомогою форм для оцінювання учнівських презентацій, публікацій, блогів, розроблених вчителем та погоджених з учнями, в результаті спільного конструктивного обговорення. Форми мають враховувати зміст, оформлення та організацію відповідних матеріалів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• Учні збирають інформацію з різних джерел (пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі; ) • Проводиться обговорення, оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої (колективом) інформації у реальному житті. • Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації; • Учні проектують зміст учнівської презентації, займаються її дизайном та оформленням. Формування учнівської презентації є проміжним результатом колективної роботи над проектом. • Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням (відповідність змісту тематиці, стиль, елементи творчості), що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення блогу, де має відслідковуватись процес роботи над проектом. • Учні планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та інших джерел. • Технологія „мозкового” штурму використовується при проектуванні блогу: уточнюється назва, а з нею, можливо, і назва проекту; обговорюються тематичні та ключові питання; формуються плани практичної реалізації проекту. • В процесі створення блогу учні опановують мистецтво дизайну, реклами, навігації. Для цього до співпраці залучаються відповідні фахівці з числа батьків, випускників, зацікавлених осіб. • Для попереднього аналізу виконаних робіт (публікація, презентація, блог) учні переглядають критерії оцінювання, розроблені учителем, обговорюють їх та при необхідності погоджують з учителем необхідні зміни та доповнення. • Учні виконують малі проекти – практичні реалізації основного, оформлюють їх відповідним чином та розміщують їх на створеному блозі. • Учні вчаться працювати в колективі; налагоджувати партнерські зв’язки з однолітками. • Робота над малими проектами розкриває внутрішні резерви: учні вчаться моделювати (вивчають графічні редактори, малюють, тощо), отримують мотивацію до роботи у різних проектах. • Учні проектують сценарій захисту-презентації свого проекту. Вчаться проводити публічні виступи. <

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тищенко Наталія Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.№2

Місто\село, район, область

м. Дунаївці Хмельницька обл.

Контактні дані

вул. Т.Шевченка, тел.31310

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23.03.2015-27.03.2015

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

Тренери

Шмалюк Н. М.