Відмінності між версіями «Портфоліо Вербицька Н. О.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Учні продовжують вивчати тему "Розкладання многочленників на множники". Потрібно провести тестовий контроль знань[https://docs.google.com/forms/d/1_q5lBA8AP6Mzx5gpWVn3lcuysPW662pHJ_FTLDHUCtk/edit#]та для перевірки знань використати таблицю ЗХД [https://drive.google.com/drive/#my-drive]. Вчитель починає пояснювати нову тему, а учні встановлюють взаємозвязок між іншими предметами шляхом невеличкої гри. Потім учні створюю проекти і захищають їх на окремому уроці.
+
Учні продовжують вивчати тему "Розкладання многочленників на множники". Потрібно провести [https://docs.google.com/forms/d/1_q5lBA8AP6Mzx5gpWVn3lcuysPW662pHJ_FTLDHUCtk/edit# тестовий контроль знань]та для перевірки знань використати таблицю [https://docs.google.com/document/d/1vpgiW2P_eipRFkJ-5rl9Oq8jEJNg_PJmTPlHHa6YEBM/edit ЗХД]. Вчитель починає пояснювати нову тему, а учні встановлюють взаємозвязок між іншими предметами шляхом невеличкої гри. Потім учні створюю проекти і захищають їх на окремому уроці.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Протягом 2 уроків учні працюють над пректом і презентацією [https://drive.google.com/drive/#my-drive].  Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми проведемо урок-змагання.
+
Протягом 2 уроків учні працюють над пректом і [https://docs.google.com/presentation/d/1Az7xY0c80C_NOCZDQQMD257H---vqcvZZSAy89MqaaA/edit#slide=id.p3 презентацією] Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми проведемо урок-змагання.
 
Пропоную дітям вибрати квітку, яка їм найбільше подобається.
 
Пропоную дітям вибрати квітку, яка їм найбільше подобається.
 
Об*єдную учнів класу у групи за кольором квітки.
 
Об*єдную учнів класу у групи за кольором квітки.

Поточна версія на 17:06, 31 березня 2015


Назва навчальної теми

Формули скороченого множення. Застосування їх на розкладання многочленів на множники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні готуються до самостійної проектної роботи. Працюють в малих групах, розглядають проблемне питання. Самостійно намагаються встановити взаємозвязок між математикою та іншими науками шляхом розподілу на ролі: математик, біолог, хімік, географ, фізик. Протягом викладання теми учні створюють проекти та захищають їх.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні продовжують вивчати тему "Розкладання многочленників на множники". Потрібно провести тестовий контроль знаньта для перевірки знань використати таблицю ЗХД. Вчитель починає пояснювати нову тему, а учні встановлюють взаємозвязок між іншими предметами шляхом невеличкої гри. Потім учні створюю проекти і захищають їх на окремому уроці.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Протягом 2 уроків учні працюють над пректом і презентацією Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми проведемо урок-змагання. Пропоную дітям вибрати квітку, яка їм найбільше подобається. Об*єдную учнів класу у групи за кольором квітки. Сьогодні у нас змагаються команда “Плюс” і команда “Мінус”. Гра “Естафета”. - Наступний наш конкурс буде “Естафета”. Зараз ви трошки порухаєтесь. Допишіть формули скороченого множення. На дошці написано завдання для кожної команди. Діти по черзі підходять до дошки і дописують праву частину формули. Конкурс оцінюється до чотирьох балів. Пропоную учням виправити помилки, допущені командою суперників. Беру до уваги правильність виконання завдання та швидкість.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вербицька Наталія Олександрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Михлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

с.Михля Ізяславський район Хмельницька обл.

Контактні дані

м.Ізяслав вул.Онищука 54

Відомості про тренінг

ІНТЕЛ 10.1


Дати проведення тренінгу

23.03 - 03.04.2015

Місце проведення тренінгу

МИХЛЯНСЬКА ЗОШ І - ІІІ СТ.

Тренери

КРАВЕЦЬ М.Д.