Відмінності між версіями «Портфоліо Шпак Асі Андріївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 13 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1Y-w0QIlPTU5WhZDPjDEOYPc7o6cJliWoW0Vwog2pGzM/edit План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
Оцінювання  здійснюється впровдовж  всього навчання та виконання проекту за темою»Тато,мама,я-дружна сім’я».На початку проекту –формуюче оцінювання «стартових знань» у формі фронтальної бесіди в ході вводної презентації вчителя та перегляд презентацій ,їх обговорення.Для виконання роботи учні об’єднуються в чотири групи ,в кожній своє завдання.Учні  впродовж всього виконання проекту  постійно працюють над таблицею «ЗХД».Наприкінці роботи над проектом –демонстрація(захист  проекту) та перегляд відеофільму.Коли проекти учнів буде завершено вони напишуть рефлексію щодо вивченого.Їх кінцевий продукт буде оцінений за формою оцінювання.
+
Оцінювання  здійснюється впровдовж  всього навчання та виконання проекту за темою»Тато,мама,я-дружна сім’я».На початку проекту –формуюче оцінювання «стартових знань» у формі фронтальної бесіди в ході [https://docs.google.com/presentation/d/1HlJAMHuBTdAGhw9-5oRAhgc-M5et9tzioMAvCXxYuT4/edit вводної презентації вчителя] та перегляд презентацій ,їх обговорення. З метою оцінки рівня знань дітей до початку проекту діти заповнюють [https://docs.google.com/forms/d/17jxen6FvyLDPW3aTJy1trh0hQPBeCtUhSk6bj_HqKTo/edit мережевий опитувальник], створений вчителем. Для виконання роботи учні об’єднуються в чотири групи ,в кожній своє завдання.Учні  впродовж всього виконання проекту  постійно працюють над таблицею [https://docs.google.com/presentation/d/16tJV7qX4NSTTwYG9yZLaAF1YSdTkUlh3b_tUOkD7EUU/edit#slide=id.p4 «ЗХД»] та [https://docs.google.com/document/d/1pgUzw8kGU3L5QE6amuqEBq3fmlC-OmizfBc_fEkjn_Q/edit формами оцінювання].Для мониторингу розуміння учням пропонується [https://docs.google.com/document/d/1zIU2-KMP3saK7IcfrXjlmbgTy0seRz9z6S6xueaXo5M/edit діаграма Вена.]З метою дотримання правильного напрямку діяльності учні користуються [https://docs.google.com/document/d/1k4jOMypLEO60uVgccOEVJQLpp65zLRRvLQso29SoyKY/edit контрольним списком мультимедійної презентації] та [https://docs.google.com/document/d/1MTu4Ypp6W_UJ5zmQhnKK5mdAC1r4gX1kJILdTi1uMwk/edit самоспрямуванням власної діяльності]. Наприкінці роботи над проектом – демонстрація [https://docs.google.com/presentation/d/1qXrZSjyedNLX6tRi9elDgMOCPdZtXX700xpXn6WY4CA/edit учнівської презентації](захист  проекту) та перегляд відеофільму.Коли проекти учнів буде завершено вони напишуть рефлексію щодо вивченого.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитись з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних завдань.Учні об’єднались в чотири групи.У кожної групи своє завдання.»Дослідники»-досліджують родовідне дерево.»Соціологи»-дослідження сімей класу.»Аналітики»-виявлення типових особливостей сімей різних поколінь.»Знавці»- виховання сімейних цінностей через літературу та мистецтво.При реалізації проекту в учнів формується поняття про міцну,дружню сім’ю,про сімейні цінності.В ході проекту діти досліджують історію виникнення свого прізвища, роду дізнаються про традиції своєї родини.В результаті вивчення генеалогічного древа у дітей з батьками встановлюється тісний зв’ язок у взаєминах.
+
Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитись з [https://docs.google.com/document/d/1gZ0xgC6YdlvDJHBmktLyNKSIW13oo4O40Yllvqgpfww/edit Буклетом] по методу проектів та [https://docs.google.com/presentation/d/1ofPh7oWccwUNT696BM2bbRBK0_eKKXTMjrym3uESULg/edit#slide=id.p4 Презентацією основних завдань.]Учні об’єднались в чотири групи.У кожної групи своє завдання.»Дослідники»-досліджують родовідне дерево.»Соціологи»-дослідження сімей класу.»Аналітики»-виявлення типових особливостей сімей різних поколінь.»Знавці»- виховання сімейних цінностей через літературу та мистецтво.При реалізації проекту в учнів формується поняття про міцну,дружню сім’ю,про сімейні цінності.В ході проекту діти досліджують історію виникнення свого прізвища, роду дізнаються про традиції своєї родини.В процесі роботи над проектом вчитель проводить [https://docs.google.com/presentation/d/1W751BFANPc4Eo4zhuwv6h4jmterXC6Mn5c705aondDI/edit фасилітацію] учнівської діяльності.
 +
Для учнів з особливими навчальними проблемами вчитель створює [https://docs.google.com/presentation/d/1jxzdomYa9cAYWVzi9AnMRVIZGWvRcQjCkLHDf7KwYRE/edit шаблон учнівської презентації]. Обдаровані діти беруть участь у створенні [https://docs.google.com/document/d/1MRvX41Rg9esXr2kyNsfZdLG6qETDPlssI0nquuOdcpU/edit правил роботи за комп'ютером], у складанні анкет та тестів для поточного контролю. [https://docs.google.com/document/d/1VeJPVmU4vJoHIh9PNHX1z9-OnhakYt4gQPjrS5q22bs/edit Графік оцінювання] допомагає вчителю тримати під контролем весь процес роботи над проектом. В результаті вивчення генеалогічного древа у дітей з батьками встановлюється тісний зв’ язок у взаєминах.Результатом проекту є [https://docs.google.com/presentation/d/1KArXSr59MZ57YqKD9nkcTqYASuU5OPYQ3s-LpVhZJuc/edit#slide=id.p3 презентація.]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
Шпак Ася Андріївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Вчитель початкових класів
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
ЗОСШ №5
 +
Місто Павлоград Дніпропетровської області
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
Місто Павлоград Дніпропетровської області
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
1972asya@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 45: Рядок 57:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
16-28 березня 2015 року
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
Павлоградський міський ліцей
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Бондарева Раїса Григорівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 14:41, 26 березня 2015


Назва навчальної теми

Тато,мама,я- дружна сім'я.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Громадянська освіта ,літературне читання ,образотворче мистецтво.

Вік учнів, клаc

4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні мають виявити типові особливості сімей різних поколінь, провести соціологічне дослідження сімей класу з однокласниками, познайомитись з творами літератури та художнього мистецтва, що виховують сімейні цінності.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впровдовж всього навчання та виконання проекту за темою»Тато,мама,я-дружна сім’я».На початку проекту –формуюче оцінювання «стартових знань» у формі фронтальної бесіди в ході вводної презентації вчителя та перегляд презентацій ,їх обговорення. З метою оцінки рівня знань дітей до початку проекту діти заповнюють мережевий опитувальник, створений вчителем. Для виконання роботи учні об’єднуються в чотири групи ,в кожній своє завдання.Учні впродовж всього виконання проекту постійно працюють над таблицею «ЗХД» та формами оцінювання.Для мониторингу розуміння учням пропонується діаграма Вена.З метою дотримання правильного напрямку діяльності учні користуються контрольним списком мультимедійної презентації та самоспрямуванням власної діяльності. Наприкінці роботи над проектом – демонстрація учнівської презентації(захист проекту) та перегляд відеофільму.Коли проекти учнів буде завершено вони напишуть рефлексію щодо вивченого.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитись з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних завдань.Учні об’єднались в чотири групи.У кожної групи своє завдання.»Дослідники»-досліджують родовідне дерево.»Соціологи»-дослідження сімей класу.»Аналітики»-виявлення типових особливостей сімей різних поколінь.»Знавці»- виховання сімейних цінностей через літературу та мистецтво.При реалізації проекту в учнів формується поняття про міцну,дружню сім’ю,про сімейні цінності.В ході проекту діти досліджують історію виникнення свого прізвища, роду дізнаються про традиції своєї родини.В процесі роботи над проектом вчитель проводить фасилітацію учнівської діяльності. Для учнів з особливими навчальними проблемами вчитель створює шаблон учнівської презентації. Обдаровані діти беруть участь у створенні правил роботи за комп'ютером, у складанні анкет та тестів для поточного контролю. Графік оцінювання допомагає вчителю тримати під контролем весь процес роботи над проектом. В результаті вивчення генеалогічного древа у дітей з батьками встановлюється тісний зв’ язок у взаєминах.Результатом проекту є презентація.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шпак Ася Андріївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

ЗОСШ №5 Місто Павлоград Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

Місто Павлоград Дніпропетровської області

Контактні дані

1972asya@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16-28 березня 2015 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна