Відмінності між версіями «Портфоліо Амельченко Наталії Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 29 проміжних версій цього учасника)
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
Фізика, математика.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
14-15 років, 8 клас
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Проект розрахований на учнів 8 класу. Діти спочатку об’єднуються в групи і досліджують різні види енергетичних ресурсів а також досліджують які нові технології існують в світі для збереження цих ресурсів. В результаті свого дослідження учні презентують свої досягнення на предметному тижні в школі або під час уроків повторення  в кінці навчального року.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQckNkZW43MWE3aG8/edit План вивчення теми "Енергія в житті людини"]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
На початку проекту доцільно познайомити учнів з буклетом визначити попередні знання, уміння та навички учнів з даної теми, шляхом тестування. Запропонувати учням З-Х-Д схему, яка допоможе поставити цілі та поетапно виконувати їх, та провести анкету яка дасть можливість визначити рівень підготовки класу з даної теми.
 +
Оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми. Вчитель знайомить учнів з графіком оцінювання. Система оцінювання використовується для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінити рівень підготовки. [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQYXIwR3FScG9UOWM/edit Контрольний список самоспрямування] використовується учнями  для оцінювання та контролю власного навчання. Методами навчання: презентації, опитування, демонстрації, досліду, опису дослідження оцінюється кожний етап. Впродовж роботи над проектом учні створюють [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQYzNmMWhzT1FXUTQ/edit організаційну діаграму]. Інструменти для оцінювання: нотатки у щоденнику, контрольні списки, [https://docs.google.com/forms/d/1w558N3wVGjfsdv4N3D88h1aSS9SiN3ON6yDf5yubhbg/viewform опитувальник], тимчасові самостійні роботи, тести та контрольні роботи.  Учні з самого початку бюлетеня використовують [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQV2UyZndWZWVMMkU/edit контрольний список бюлетеня].
 +
Наприкінці проекту доцільно використати методи самооцінювання для учнів [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQd2RQeWh3WVJSeEE/edit Самооцінювання]
 +
бюлетеня.Для підведення підсумку проекту та його узагальнення для подальшого використання роблять висновки про результати проекту.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
На початку проекту на першому уроці учні об'єднуються на три групи. Вчитель допомагає учням організувати процес колективного розв'язвання  використовуючи,[https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQYWZ4SEdxQ0ZSWGM/edit документ для фасилітації] Створення груп випадковим чином. Вчитель розробляє [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQaWlkak9WQWVnWEE/edit план впровадження проекту]. Учні знайомляться з [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQM1dMcEhuVHNCdk0/edit учительською презентацією.] Одна група досліджує чи заощаджують батьки та жителі селеща електроенергію, друга – знаходить шляхи раціонального заощадження електроенергії в побуті (комп’ютер, телевізор, холодильник), знаходить які існують альтернативні види енергії. Поточне оцінювання здійснюється учнями та вчителем за допомогою форми оцінювання виконання групового завдання. За результатами досліджень кожна група створює [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQeFBkZmpoM0NIdkk/edit публікацію.] За необхідності учні можуть використовувати [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQMjlDd2FGRHFEWUk/edit шаблон публікації], що надана учителем. На другому етапі групи презентують свої досягнення, обмінюються результатами, враженнями та досвідом, й порівнюють можливості, переваги та недоліки різних способів. Після закінчення проекту учні заповнюють останній стовбець таблиці «З-Х-Д». За результатами всього проекту учні [https://docs.google.com/file/d/0B0ptCBnFuiTQOTgyN1JER2hiNUk/edit створюють брошуру], в якій висвітлюють всі вивчені способи орієнтування, їх переваги та недоліки та роблять загальні висновки.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
Наталія Амельченко
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
 +
Вчитель фізики та математики.
  
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
Павлоград, Дніпропетровської області
 +
 +
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
amelchenkonatalia@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 34: Рядок 60:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
 +
09.02-21.02.15
  
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
 +
Павлоградський міський ліцей
  
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Бондарева Раїса Григорівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 21:54, 27 лютого 2015


Назва навчальної теми

Енергія в житті людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, математика.

Вік учнів, клас

14-15 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 8 класу. Діти спочатку об’єднуються в групи і досліджують різні види енергетичних ресурсів а також досліджують які нові технології існують в світі для збереження цих ресурсів. В результаті свого дослідження учні презентують свої досягнення на предметному тижні в школі або під час уроків повторення в кінці навчального року.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми "Енергія в житті людини"

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту доцільно познайомити учнів з буклетом визначити попередні знання, уміння та навички учнів з даної теми, шляхом тестування. Запропонувати учням З-Х-Д схему, яка допоможе поставити цілі та поетапно виконувати їх, та провести анкету яка дасть можливість визначити рівень підготовки класу з даної теми. Оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми. Вчитель знайомить учнів з графіком оцінювання. Система оцінювання використовується для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінити рівень підготовки. Контрольний список самоспрямування використовується учнями для оцінювання та контролю власного навчання. Методами навчання: презентації, опитування, демонстрації, досліду, опису дослідження оцінюється кожний етап. Впродовж роботи над проектом учні створюють організаційну діаграму. Інструменти для оцінювання: нотатки у щоденнику, контрольні списки, опитувальник, тимчасові самостійні роботи, тести та контрольні роботи. Учні з самого початку бюлетеня використовують контрольний список бюлетеня. Наприкінці проекту доцільно використати методи самооцінювання для учнів Самооцінювання бюлетеня.Для підведення підсумку проекту та його узагальнення для подальшого використання роблять висновки про результати проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту на першому уроці учні об'єднуються на три групи. Вчитель допомагає учням організувати процес колективного розв'язвання використовуючи,документ для фасилітації Створення груп випадковим чином. Вчитель розробляє план впровадження проекту. Учні знайомляться з учительською презентацією. Одна група досліджує чи заощаджують батьки та жителі селеща електроенергію, друга – знаходить шляхи раціонального заощадження електроенергії в побуті (комп’ютер, телевізор, холодильник), знаходить які існують альтернативні види енергії. Поточне оцінювання здійснюється учнями та вчителем за допомогою форми оцінювання виконання групового завдання. За результатами досліджень кожна група створює публікацію. За необхідності учні можуть використовувати шаблон публікації, що надана учителем. На другому етапі групи презентують свої досягнення, обмінюються результатами, враженнями та досвідом, й порівнюють можливості, переваги та недоліки різних способів. Після закінчення проекту учні заповнюють останній стовбець таблиці «З-Х-Д». За результатами всього проекту учні створюють брошуру, в якій висвітлюють всі вивчені способи орієнтування, їх переваги та недоліки та роблять загальні висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Амельченко

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та математики.


Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Місто\село, район, область

Павлоград, Дніпропетровської області


Контактні дані

amelchenkonatalia@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.02-21.02.15


Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей


Тренери

Бондарева Раїса Григорівна