Відмінності між версіями «Обговорення:Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього" Мар'їнська школа-інтернат №3 Серпень 2012»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: <p align="center"><strong>Короткий опис проекту</strong></p> <p>Що може бути чистішим від сльози? Хіба що ди…)
 
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 09:27, 21 серпня 2012

Короткий опис проекту

Що може бути чистішим від сльози? Хіба що дитячі душі. А щоб ці чисті дитячі душі засіяти добром, мудрістю і любов’ю. Саме гуманістичне виховання школярів з засобами природи стає ефективним за умов різнофакторного впливу на особистість. Проект з природознавства „Збереження води – збереження коштів і чистоти довкілля” несе в собі навчальні і виховні складові, бо переслідує цілу низку психологічних та педагогічних цілей, необхідних у нашому нинішньому шкільному сьогоденню, поглиблює знання про водні артерії рідної країни, формує елементарне поняття „вода”, уявлення про водойми України, формує вміння встановлювати закономірні зв’язки в природі, аргументовано доводити власну думку, формувати особисту життєву позицію, виховувати любов до природи, прагнення не тільки спостерігати й милуватися її красою, а ще й охороняти і примножувати її багатства. Специфіка роботи учнів класу, де на уроках діти самі ставлять навчальне завдання і самостійно під керівництвом вчителя знаходять шляхи його вирішення, сприяла готовності дітей до цієї роботи. Екскурсія до міського озерця наштовхнула на створення даного проекту. Діти долучились до його виконання. Наукове керівництво здійснював учитель, для цього було створено буклет, де викладено мету і ціль проекту. Проблемні запитання проекту:

  1. Як стати природі справжнім другом?
  2. Як запобігти забруднення навколишнього середовища?
  3. Чим загрожує людству нестача чистої питної води?
  4. Як зберегти цю ласкаву, животворну воду?

Вимагали великої роботи, тому було створено команди за власним бажанням ефективної співпраці, розподіляло обов’язки. Було проведено екскурсію в водно-інформаційний центр м. Києва.
Діти розпочали самостійну дослідницьку діяльність.