Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "England Traveling"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показані 34 проміжні версії цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
England Traveling
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Іноземна мова
 +
Географія
 +
Історія
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
12-13 років, 6 класс
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
=Стислий опис проекту=
 +
При вивченні теми «England Traveling», англійська мова 6 клас, учні вивчають культуру, традиції та найбільш яскраві місця в Лондоні, їхню роль в їхньому житті, історію виникнення тощо. Проводять  навчальне дослідження з метою ознайомлення з життям людей англомовних країн. Для цього учні діляться на групи та виконують ролі згідно нахилів та інтересів. Вони займаються пошуковою діяльністю в Інтернеті про Лондон. Учні  мають навчитися аналізувати ресурси щодо точності, достовірності та відповідності обраній темі за допомогою знань про авторські права. Кінцевим результатом роботи учнів є презентація.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6QzQNqHFHyBclVQQ3c1N3dqZVk/edit план вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб допомогти учням розвивати свої навички говоріння та розробляти зміст учнівських проектів. На початку вивчення теми за допомогою  (З-Х-Д) схем,[https://docs.google.com/document/d/11y-sqTyliPECdxlxUSor4rz_uBI7Em_hcnFPuLaQQdw/edit] дають учням можливість відмічати те, що вони вже знають, що хочуть дізнатися, і нарешті те, що вони вже дізналися, і що ще потрібно дізнатися. Вони дозволяють учням встановлювати власні зв'язки з матеріалом, що вивчається, до початку роботи. Вони отримують аркуш паперу, пишуть на ньому факти, які вони вже знають про Лондон. На дошці написана фраза "Traveling". Учням дається завдання написати мікродіалог, де турист намагається дізнатися у носія мови, цікаві місця у Лондоні. Саме цей метод допоможе вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми, та розподілити учнів у групи для різних досліджень. Оцінюється робота протягом усього проекту за допомогою письмового щоденника[https://docs.google.com/document/d/11k3zoqpD29LBI1EAdfsZZxDplX3vhTNctuZUdiFU5Sc/edit]. По-перше це буде цікаво для учнів, а по-друге це розвине їх внутрішне мовлення, яке добре вплине на подальше спілкування. Головним є те, що в щоденнику учні будуть постіно нотувати  перлік усіх основних подій, дат та стадій виконання проекту, це допоможе учням не загубити основний матеріл дослідження. А ось кінцеве оцінювання можна провести за допомогою Опитувальника[https://docs.google.com/forms/d/1KQKYu1lIf3dVwZQ5tTEsv3l5AvSLiToLwG9WsoX3Hog/viewform], але він розрахований більш на засвоєння теми аніж перевірки знань англійської мови, проте є питання опитувальника, яке вимагає розгорнутої власної відповіді, яка повинна опиратися на отримані знання в ході роботи над проектами.
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити наявність комп’ютерних програм, за допомогою Буклету [https://docs.google.com/file/d/0B6QzQNqHFHyBbHJDaDctRWFPTkU/edit][https://docs.google.com/file/d/0B6QzQNqHFHyBWl9uR0tJTjV3R1E/edit]  ознайомити з методом проектів та залучити адміністрацію школи та вчителів до допомоги у його проведенні. На початку проекту учні діляться на  4 группи, кожна з яких відповідає основним частинам Лондона, які вони досліджують, а саме: the City, Westminster, the West End, the East End. Кожна группа ділиться ще на 2 підгруппи за ролями: '''турист та носій мови'''. Роль носіїв мови отримають більш  обдаровані діти, усі інщі діти виступають у ролі туристів. Проте важливим є те, щоб кожна группа дітей була зацікавлена в своїй роботі, тому треба максимально продумати завдання так, щоб всі діти відчували себе задіяними в процессі троботи над проектом. Для визначення навчальних потреб учнів використовується метод '''(3-Х-Д)''' схем. Робота починається індивідуально, потім учні об'єднуються в пари, складають простіші діалоги, які винакають при знайомстві, обмірковують та обговорюють зв'язки фраз або слів з темою, а потім представляють класу. Далі учні отримують свої ролі та завдання: “'''Туристи”''' - повинні визначитися з питаннями, які їх цікавлять:  спосіб життясвята, культурні особливості, свята, побут та розваги своєї частини міста, які відведені для дослідження; '''"Носії мови"''' - повинні ретельно відшукувати інформацію про своє місце проживання, яскраво представити свою домогу "туристам", за домогою презентацій та відеороликів, створити план подорожі для туристів по місцям, які їх зацікавили. Велика увага приділяється розподілу учнів, ті що потребують особливої допомоги у навчанні отримують легші завдання та додаткову підтримку, а обдаровані – більш творчі і складніші завдання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою '''письмових щоденників''', в яких учні самостійно записують основні подіїї, дати та стадії виконання проекту. Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів. Після виконаної роботи учні захищають '''Презентацію'''[https://docs.google.com/file/d/0B6QzQNqHFHyBWFFlN1JWRTJPWFE/edit] та демонструють найяскравіщі місця та особливості життя  тих частин Лондона, які вони дослідили.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
[[Користувач:Lera Petrova/Петрова Валерія]]
+
[[Користувач:Lera Petrova |Петрова Валерія]]
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Вчитель англійської мови
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
ПНПУ імені Ушинського
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Одеса
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
lera1993.lp@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 32: Рядок 45:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
03.02.2014- 31.05.2014
 
+
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
ЄМПУ імені Ушинського
 
+
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
Боднар Лілія
[[Категорія: Шаблони]]
+
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
[[Категорія: Банк проектів]]
[[Категорія:Банк проектів]]
+
[[Категорія: Іноземна мова]]
 +
[[Категорія: Проект для учнів 10 класів]]

Поточна версія на 23:01, 1 червня 2014


Назва навчальної теми

England Traveling

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова Географія Історія

Вік учнів, клас

12-13 років, 6 класс

Стислий опис проекту

При вивченні теми «England Traveling», англійська мова 6 клас, учні вивчають культуру, традиції та найбільш яскраві місця в Лондоні, їхню роль в їхньому житті, історію виникнення тощо. Проводять навчальне дослідження з метою ознайомлення з життям людей англомовних країн. Для цього учні діляться на групи та виконують ролі згідно нахилів та інтересів. Вони займаються пошуковою діяльністю в Інтернеті про Лондон. Учні мають навчитися аналізувати ресурси щодо точності, достовірності та відповідності обраній темі за допомогою знань про авторські права. Кінцевим результатом роботи учнів є презентація.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб допомогти учням розвивати свої навички говоріння та розробляти зміст учнівських проектів. На початку вивчення теми за допомогою (З-Х-Д) схем,[1] дають учням можливість відмічати те, що вони вже знають, що хочуть дізнатися, і нарешті те, що вони вже дізналися, і що ще потрібно дізнатися. Вони дозволяють учням встановлювати власні зв'язки з матеріалом, що вивчається, до початку роботи. Вони отримують аркуш паперу, пишуть на ньому факти, які вони вже знають про Лондон. На дошці написана фраза "Traveling". Учням дається завдання написати мікродіалог, де турист намагається дізнатися у носія мови, цікаві місця у Лондоні. Саме цей метод допоможе вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми, та розподілити учнів у групи для різних досліджень. Оцінюється робота протягом усього проекту за допомогою письмового щоденника[2]. По-перше це буде цікаво для учнів, а по-друге це розвине їх внутрішне мовлення, яке добре вплине на подальше спілкування. Головним є те, що в щоденнику учні будуть постіно нотувати перлік усіх основних подій, дат та стадій виконання проекту, це допоможе учням не загубити основний матеріл дослідження. А ось кінцеве оцінювання можна провести за допомогою Опитувальника[3], але він розрахований більш на засвоєння теми аніж перевірки знань англійської мови, проте є питання опитувальника, яке вимагає розгорнутої власної відповіді, яка повинна опиратися на отримані знання в ході роботи над проектами.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити наявність комп’ютерних програм, за допомогою Буклету [4][5] ознайомити з методом проектів та залучити адміністрацію школи та вчителів до допомоги у його проведенні. На початку проекту учні діляться на 4 группи, кожна з яких відповідає основним частинам Лондона, які вони досліджують, а саме: the City, Westminster, the West End, the East End. Кожна группа ділиться ще на 2 підгруппи за ролями: турист та носій мови. Роль носіїв мови отримають більш обдаровані діти, усі інщі діти виступають у ролі туристів. Проте важливим є те, щоб кожна группа дітей була зацікавлена в своїй роботі, тому треба максимально продумати завдання так, щоб всі діти відчували себе задіяними в процессі троботи над проектом. Для визначення навчальних потреб учнів використовується метод (3-Х-Д) схем. Робота починається індивідуально, потім учні об'єднуються в пари, складають простіші діалоги, які винакають при знайомстві, обмірковують та обговорюють зв'язки фраз або слів з темою, а потім представляють класу. Далі учні отримують свої ролі та завдання: “Туристи” - повинні визначитися з питаннями, які їх цікавлять: спосіб життясвята, культурні особливості, свята, побут та розваги своєї частини міста, які відведені для дослідження; "Носії мови" - повинні ретельно відшукувати інформацію про своє місце проживання, яскраво представити свою домогу "туристам", за домогою презентацій та відеороликів, створити план подорожі для туристів по місцям, які їх зацікавили. Велика увага приділяється розподілу учнів, ті що потребують особливої допомоги у навчанні отримують легші завдання та додаткову підтримку, а обдаровані – більш творчі і складніші завдання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні самостійно записують основні подіїї, дати та стадії виконання проекту. Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів. Після виконаної роботи учні захищають Презентацію[6] та демонструють найяскравіщі місця та особливості життя тих частин Лондона, які вони дослідили.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Петрова Валерія

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

ПНПУ імені Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

lera1993.lp@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.02.2014- 31.05.2014

Місце проведення тренінгу

ЄМПУ імені Ушинського

Тренери

Боднар Лілія