Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Казка вчить, як на світі жить"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(План вивчення теми)
 
(не показано 3 проміжні версії 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
  
<font size="5" color="#8080c0">« Казка вчить як на світі жить»</font>
+
<font size="5" color="#8080c0">Українські народні казки</font>
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
Рядок 9: Рядок 9:
 
=Стислий опис проекту=
 
=Стислий опис проекту=
  
<font size="4" color="#8080c0">Учні обирають галузь знань за своїми інтересами (літературне  і позакласне читання) та збирають інформацію щодо цього питання протягом 1 тижня. Використовуючи ці дані, вони  відбирають найбільш суттєву інформацію, аналізують, порівнюють деякі історичні події, обговорюють та творчо обробляють матеріали. Намагаються  винайти найбільш суттєві факти щодо доведення даної теми «Шляхами великих». Як підсумок, учні створюють презентацію, публікацію та web-сторінку, обговорюють значення даної  роботи та враження про роботу над проектом.</font>
+
<font size="4" color="#8080c0">Учні обирають галузь знань за своїми інтересами (літературне  і позакласне читання) та збирають інформацію щодо цього питання протягом 1 тижня. Використовуючи ці дані, вони  відбирають найбільш суттєву інформацію, аналізують, порівнюють деякі історичні події, обговорюють та творчо обробляють матеріали. Намагаються  винайти найбільш суттєві факти щодо доведення даної теми «Казка вчить, як на світі жить». Як підсумок, учні створюють презентацію разом з вчителем, обговорюють значення даної  роботи та враження про роботу над проектом.</font>
  
  
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
=План вивчення теми=
 
=План вивчення теми=
[https://docs.google.com/file/d/0B6JJXj-sVL4vYjJ3OW8wZ1E3dEE/edit<font size="4" color="#8080c0"> План вивчення теми</font>]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B0IYsHHMSzWOeUJFeFZwTmlyWUU/edit<font size="4" color="#8080c0"> План вивчення теми</font>]
  
 
=План впровадження теми=
 
=План впровадження теми=
Рядок 22: Рядок 22:
 
=Оцінювання=
 
=Оцінювання=
  
<font size="2" color="#8080c0">Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель ознайомлює учнів з поняттям «метод проектів» та роздає їм буклет про метод проектів. Потім пропонує форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів.  
+
<font size="2" color="#8080c0">Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель ознайомлює учнів з поняттям «метод проектів» та роздає їм буклет про метод проектів. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів.  
 
У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу  для проведення самооцінювання.
 
У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу  для проведення самооцінювання.
 
В процесі роботи над проектом учні описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом.  
 
В процесі роботи над проектом учні описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом.  
З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника.
 
 
З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.
 
З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.
 
</font>
 
</font>

Поточна версія на 10:49, 15 квітня 2014

Назва навчальної теми

Українські народні казки

Вік учнів, клас

2 клас

Стислий опис проекту

Учні обирають галузь знань за своїми інтересами (літературне і позакласне читання) та збирають інформацію щодо цього питання протягом 1 тижня. Використовуючи ці дані, вони відбирають найбільш суттєву інформацію, аналізують, порівнюють деякі історичні події, обговорюють та творчо обробляють матеріали. Намагаються винайти найбільш суттєві факти щодо доведення даної теми «Казка вчить, як на світі жить». Як підсумок, учні створюють презентацію разом з вчителем, обговорюють значення даної роботи та враження про роботу над проектом.


400px 400px

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

План впровадження теми

Оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель ознайомлює учнів з поняттям «метод проектів» та роздає їм буклет про метод проектів. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.

Діяльність учнів та вчителя

Учнівська презентація "У світі казки чарівної"

Презентація вчителя "Казка вчить, як на світі жить "

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Плахтієнко

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Красінська загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

с.Красіно, Криворізький район,Дніпропетровська обл.

Контактні дані

ел.адреса: plahtienko65 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.11.2013 по 23.11.2013р

Місце проведення тренінгу

с.Красіно

Тренери

Кіктенко Катерина Миколаївна