Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Українська народна вишивка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 32: Рядок 32:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
=Відомості про автора=
+
Визначаютьсятематаметапроекту,методитазасобиреалізації;відбуваєтьсяплануваннямайбутньоїдіяльності;формуютьсяробочігрупи і визначаютьсязавданнядлякожної.
==Ім'я, прізвище==
+
Працюючинадпроектомкожнагрупавиконуєзавдання.
 +
Підчасосновногоетапуроботинадпроектомучнівивчаютьлітературу, додатковіджерелаінформації, аналізуютьїї,обговорюютьрезультатидосліджень , шукаютьспособидосягненняцілейпроекту.
 +
Підчасроботиучнізбирають,опрацьовують,систематизуютьінформаціюпротечомуприміщеннянасьогодні є найбільшзабруднениминіжвулиці,якірослини - головніочищувачіповітряприміщень.
 +
Підчасзаключногоетапуроботианалізуютьсярезультати ,формулюютьсятакоригуютьсявисновки, відбуваєтьсяузагальненнятакласифікаціязібранихматеріалів .Відбуваєтьсяоформленняучнямипублікації.
 +
Післяпрезентаціїрезультатівроботинадпроектомпроводитьсяоцінказусильучнів, їхньоїкреативності, якостівикористанняджерел,невикористанихможливостей,творчогопотенціалузвіту.
 +
ПривиконанніпроектівучнівикористовуютьІнтернетдлязнаходженнянеобхідноїінформації з темипроекту,спілкуютьсязадопомогоюелектронноїпошти.
  
 +
Учні, що мають проблеми у навчанні Виділяється додатковий час для виконання полегшених завдань, змінені та уточнені цілі навчання, модифіковані завдання, об’єднання в групи з сильними учнями.
  
==Фах, навчальний предмет==
+
Обдаровані учні Підібрати зображення до назв, виписати головні слова.
 
+
 
+
==Навчальний заклад==
+
 
+
==Місто\село, район, область==
+
 
+
==Контактні дані==
+
 
+
=Відомості про тренінг=
+
 
+
 
+
==Дати проведення тренінгу==
+
 
+
 
+
==Місце проведення тренінгу==
+
 
+
 
+
==Тренери==
+
 
+
[[Категорія: Шаблони]]
+
[[Категорія: 10 версія]]
+
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
[[Категорія:Банк проектів]]
+

Поточна версія на 08:44, 10 квітня 2014


Назва навчальної теми

Українська народна вишивка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Иехнології, інформатика, історія

Вік учнів, клас

6 клас. 11-12 років

Стислий опис проекту

Трудове навчання. Навчальний проект "Проектування, виготовлення та оздоблення виробів вишивкою", тип проекту - дослідницький.Основнівидидіяльностіучнів:аналізлітератури, пошукджерелінформації,збіртаобробкаданих. Результатроботи – створенняпрезентації в Power Point, випускпублікації зрекомендаціямищодовикористаннякімнатнихрослиндляочищенняприміщень.

План вивчення теми [1]

Оцінювання

Оцінюваннязнаньучнівпроводитьсяшляхомїхньогоопитування,спостереженнязаїхроботою, участі у дискусіях, зустрічах з фахівцямиіздосліджуваноїпроблеми,а також у створенихнимикінцевихпродуктах - публікації, презентації. Оцінюваннярезультатів відбуваєтьсязадопомогоюформоцінювання.


[2] [3] [4]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Визначаютьсятематаметапроекту,методитазасобиреалізації;відбуваєтьсяплануваннямайбутньоїдіяльності;формуютьсяробочігрупи і визначаютьсязавданнядлякожної. Працюючинадпроектомкожнагрупавиконуєзавдання. Підчасосновногоетапуроботинадпроектомучнівивчаютьлітературу, додатковіджерелаінформації, аналізуютьїї,обговорюютьрезультатидосліджень , шукаютьспособидосягненняцілейпроекту. Підчасроботиучнізбирають,опрацьовують,систематизуютьінформаціюпротечомуприміщеннянасьогодні є найбільшзабруднениминіжвулиці,якірослини - головніочищувачіповітряприміщень. Підчасзаключногоетапуроботианалізуютьсярезультати ,формулюютьсятакоригуютьсявисновки, відбуваєтьсяузагальненнятакласифікаціязібранихматеріалів .Відбуваєтьсяоформленняучнямипублікації. Післяпрезентаціїрезультатівроботинадпроектомпроводитьсяоцінказусильучнів, їхньоїкреативності, якостівикористанняджерел,невикористанихможливостей,творчогопотенціалузвіту. ПривиконанніпроектівучнівикористовуютьІнтернетдлязнаходженнянеобхідноїінформації з темипроекту,спілкуютьсязадопомогоюелектронноїпошти.

Учні, що мають проблеми у навчанні Виділяється додатковий час для виконання полегшених завдань, змінені та уточнені цілі навчання, модифіковані завдання, об’єднання в групи з сильними учнями.

Обдаровані учні Підібрати зображення до назв, виписати головні слова.