Відмінності між версіями «Група 1. Модуль 5. Педрада. Кривий Ріг. 1.04.2014»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 5: Рядок 5:
  
  
на дане запитання ми можемо дати, прослідкувавши поведінку та процес розвитку учнів при самостійному виборі учнями змісту роботи при навчанні за методом проектів. Під час виконання проекту вчитель повинен мати на увазі, що при самостійному виборі учнями змісту роботи проект має обов’язково бути спрямованим на освітні стандарти та програми та керуватися вчителем. Керування має проходити за допомогою регулярних методів оцінювання. Потрібно проводити аналіз учнівських робіт на кожному етапі роботи. Завдяки цьому навчальний керівник зможе запобігти появі проблем. Якщо педагог буде ретельно спостерігати за процесом створення проекту, направляти їхню навчальну діяльність за допомогою змістових запитань, то виконання не виходитиме за межі навчальної програми, визначеною Державними стандартами.
+
Під час навчання учням просто необхідно надавати право вибору, підкреслюючи тим самим їх самостійність та ставлення вчителя до них, як до дорослих.  
 +
Найчастіше вчителі в таких випадках не надають своїм учням подібних можливостей, оскільки можуть виникнути проблеми, коли вибране завдання не відповідає рівню знань учня. До цього додаються додаткові навантаження на вчителя - під час виконання проекту він повинен мати на увазі, що при самостійному виборі учнями змісту роботи проект має обов’язково бути спрямованим на освітні стандарти та програми та керуватися вчителем. Проте структура методу проектів побудована таким чином, що вчитель може уникнути подібних проблем за допомогою вірної організації контролю знань. Керування має проходити за допомогою регулярних методів оцінювання. Потрібно проводити аналіз учнівських робіт на кожному етапі роботи. Завдяки цьому навчальний керівник зможе запобігти появі непорозумінь із учнями. Якщо педагог буде ретельно спостерігати за процесом створення проекту, направляти їхню навчальну діяльність за допомогою змістових запитань, то виконання не виходитиме за межі навчальної програми, визначеною Державними стандартами.

Поточна версія на 11:07, 2 квітня 2014

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Запишіть власні думки


Під час навчання учням просто необхідно надавати право вибору, підкреслюючи тим самим їх самостійність та ставлення вчителя до них, як до дорослих. Найчастіше вчителі в таких випадках не надають своїм учням подібних можливостей, оскільки можуть виникнути проблеми, коли вибране завдання не відповідає рівню знань учня. До цього додаються додаткові навантаження на вчителя - під час виконання проекту він повинен мати на увазі, що при самостійному виборі учнями змісту роботи проект має обов’язково бути спрямованим на освітні стандарти та програми та керуватися вчителем. Проте структура методу проектів побудована таким чином, що вчитель може уникнути подібних проблем за допомогою вірної організації контролю знань. Керування має проходити за допомогою регулярних методів оцінювання. Потрібно проводити аналіз учнівських робіт на кожному етапі роботи. Завдяки цьому навчальний керівник зможе запобігти появі непорозумінь із учнями. Якщо педагог буде ретельно спостерігати за процесом створення проекту, направляти їхню навчальну діяльність за допомогою змістових запитань, то виконання не виходитиме за межі навчальної програми, визначеною Державними стандартами.