Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Мігаліскул А.М.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(м.Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область ==Контактні дані==(0564)64-25-15)
 
(не показано 11 проміжних версій цього учасника)
Рядок 39: Рядок 39:
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
=Мігаліскул Анастасія Миколаївна=
 
=Мігаліскул Анастасія Миколаївна=
 +
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
 +
=вчитель біології=
 +
 +
==Навчальний заклад==
 +
 +
=Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №72=
 +
==Місто\село, район, область==
 +
 +
=м.Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область ==Контактні дані==(0564)51-12-10=
 +
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
  

Поточна версія на 16:36, 3 березня 2014


Назва навчальної теми

Де знайти цвіт папороті?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, природознавство

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Ця тема вивчається у 7 класі в рамках великого розділу «Вищі спорові рослини» протягом 3 уроків. На мою думку цій темі можна було б приділити більше уваги.

План вивчення теми

План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Протягом всього проекту проводиться опитування та оцінювання учнів, щоб допомогти їм розвивати навички мислення 21 століття, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають. Оцінювання проводиться в 3 етапи: вхідне, поточне і підсумкове. На початку роботи над проектом використовується вхідне тестування, заохочування учнів до проекту. Також щоденно здійснюється оцінювання діяльності учнів вчителем. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань. Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінюватися, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясують свої навчальні потреби з допомогою організаційних діаграм та таблиць З-Х-Д і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Рефлексію власної діяльності будуть здійснювати засобами блогу. Оцінювання буде здійснюватися з допомогою відповідних форм.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

І етап. 1. Проводиться вхідне опитування. 2. Учні знайомляться з учительською презентацією і обговорюють запитання, запропоновані вчителем на сторінці. Учасники проекту об`єднаються в групи за інтересами і вподобаннями. 3. Досліджують матеріали бібліотеки, Інтернету, а також використовують засоби телебачення. Добирають ілюстрації відповідно змісту. 4. Проводиться поточне опитування. ІІ етап Робота в групах 1 група «Дослідники» обрала собі завдання написати наукову статтю про види папороті; з'ясувати їх класифікацію та значення. 2 група «Теоретики» працює над завданням дослідити будову та життєвий цикл папороті. За результатами роботи учасники групи створили презентацію. 3 група «Практики» розмістила на сторінках створеного блогу геребарій папороті, фото . З учнями проводиться обговорення плану їх дій та можлива корекція при відхиленні від вимог державного стандарту ІІІ етап. Учасники проекту планують, організовують та проводять для старшокласників презентацію, на якій демонструють результати проекту. Обмінюються коментарями у блозі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мігаліскул Анастасія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №72

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область ==Контактні дані==(0564)51-12-10

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.01.2014-25.01.2014

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №72

Тренери

Медведєва Світлана Валеріївна