Відмінності між версіями «Портфоліо Гризоглазової Альони»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}})
 
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
«Керування процесами у операційній системі»
 +
 +
[[Файл:Керування пк.jpg]]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Основний: Основи роботи на ПК
 +
 +
Другорядні: Інформатика,  основи роботи в інтернеті, офісна техніка.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
15-16 років.
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Тема проекту «Керування процесами у операційній системі» відноситься до навчальної програми предмета «Основи роботи на ПК». Цей предмет вивчається на І курсі. Вік учнів 15-16 років. Основний вид діяльності – лабораторні работи.  Продуктом проекту
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B2OOlCgaOXMMVDF6OWcxQzlNTkk/ План вивчення теми]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B2OOlCgaOXMMNUQ3Sm9DOE5wUlU/edit?usp=sharing План впровадження]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання здійснюється весь час роботи над проектом.
 +
Для вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів на початку роботи над проектом використовуватиметься таблиця ЗХД та форма опитування. З таблицею та формою учні працюватимуть в процесі перегляду презентації.
 +
В процесі роботи над проектом Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту.
 +
Також учні ведуть щоденник роботи над проектом, який регулярно переглядається  педагогом і в якому педагог надає свої поради по роботі. Також учні використовують Контрольний список самоспрямування у навчанні для самоконтролю організації власної діяльності, причому звертаються вони до цього списку декілька разів в ході виконання проекту (на початку роботи, після проходження половини проекту і наприкінці для оцінювання того, як здійснювалося самоспрямування). Підсумок роботи учні можуть подати у вигляді блогу для оцінювання якого буде використано форму оцінювання блогу також вони створять друкований довідник оцінювання якого буде виконуватися учнями та запрошеними експертами
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
Робота над проектом починається з  ознайомлення з публікацією про метод проектів батьків. В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю [https://drive.google.com/file/d/0B2OOlCgaOXMMeHpnV3pzUmdXU0U/edit?usp=sharing З-Х-Д] та відповідають на [https://docs.google.com/forms/d/18e1rbYqWPWrX1Q3yHlflGmwfEWTwB9iJv6Xa7v6ANBY/edit?usp=sharing питання опитувальника]. Це дає змогу оцінити навчальні потреби учнів.
 +
На першому етапі роботи учні, використовуючи список ресурсів наданих вчителем (що були попередньо оцінені) та ресурси, знайдені самостійно і оцінені за допомогою відповідної форми оцінювання веб-ресурсів проведуть відбір інформації використовуючи Контрольний список питань до проекту, що буде потрібна їм в роботі. У разі необхідності, вони звернуться до власників чи розробників відповідних сайтів, для отримання дозволів на використання знайдених матеріалів.
 +
Учні доводитимуть ефективність та доцільність переходу на використання  ОС,при цьому звернуть увагу на такі моменти, як вартість, зручність, простота налаштувань, антивірусний захист, наявність прикладного програмного забезпечення. Проаналізувавши способи керування процесами в ОС, вони схематизують операції технологічного процесу. Та створять довідник користувача для роботи в ОС за шаблоном, запропонованим вчителем. В процесі роботи над проектом учні вестимуть блог-щоденник у довільній формі, створять [https://drive.google.com/file/d/0B2OOlCgaOXMMQTBHRDBWZXdnRVE/edit?usp=sharing презентацію]. Для роботи з блогом вони використовуватимуть інструкції, запропоновані вчителем.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Гризоглазова Альона Володимирівна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Викладач інформатики та спец дисциплін в професії "Оператор компьютерного набору".
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Костянтинівський професіонально-будівельний ліцей №39
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м. Костянтинівка, Донецька обл.
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==

Поточна версія на 12:33, 30 січня 2014


Назва навчальної теми

«Керування процесами у операційній системі»

Керування пк.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний: Основи роботи на ПК

Другорядні: Інформатика, основи роботи в інтернеті, офісна техніка.

Вік учнів, клас

15-16 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема проекту «Керування процесами у операційній системі» відноситься до навчальної програми предмета «Основи роботи на ПК». Цей предмет вивчається на І курсі. Вік учнів 15-16 років. Основний вид діяльності – лабораторні работи. Продуктом проекту

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється весь час роботи над проектом. Для вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів на початку роботи над проектом використовуватиметься таблиця ЗХД та форма опитування. З таблицею та формою учні працюватимуть в процесі перегляду презентації. В процесі роботи над проектом Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту. Також учні ведуть щоденник роботи над проектом, який регулярно переглядається педагогом і в якому педагог надає свої поради по роботі. Також учні використовують Контрольний список самоспрямування у навчанні для самоконтролю організації власної діяльності, причому звертаються вони до цього списку декілька разів в ході виконання проекту (на початку роботи, після проходження половини проекту і наприкінці для оцінювання того, як здійснювалося самоспрямування). Підсумок роботи учні можуть подати у вигляді блогу для оцінювання якого буде використано форму оцінювання блогу також вони створять друкований довідник оцінювання якого буде виконуватися учнями та запрошеними експертами

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Робота над проектом починається з ознайомлення з публікацією про метод проектів батьків. В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю З-Х-Д та відповідають на питання опитувальника. Це дає змогу оцінити навчальні потреби учнів. На першому етапі роботи учні, використовуючи список ресурсів наданих вчителем (що були попередньо оцінені) та ресурси, знайдені самостійно і оцінені за допомогою відповідної форми оцінювання веб-ресурсів проведуть відбір інформації використовуючи Контрольний список питань до проекту, що буде потрібна їм в роботі. У разі необхідності, вони звернуться до власників чи розробників відповідних сайтів, для отримання дозволів на використання знайдених матеріалів. Учні доводитимуть ефективність та доцільність переходу на використання ОС,при цьому звернуть увагу на такі моменти, як вартість, зручність, простота налаштувань, антивірусний захист, наявність прикладного програмного забезпечення. Проаналізувавши способи керування процесами в ОС, вони схематизують операції технологічного процесу. Та створять довідник користувача для роботи в ОС за шаблоном, запропонованим вчителем. В процесі роботи над проектом учні вестимуть блог-щоденник у довільній формі, створять презентацію. Для роботи з блогом вони використовуватимуть інструкції, запропоновані вчителем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гризоглазова Альона Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Викладач інформатики та спец дисциплін в професії "Оператор компьютерного набору".

Навчальний заклад

Костянтинівський професіонально-будівельний ліцей №39

Місто\село, район, область

м. Костянтинівка, Донецька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери