Відмінності між версіями «22.01.2014. пгт.Липова Долина. Модуль 5. Група 3»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: В групах для обговорюємо питання, пов’язані з тим, як допомогти учням успішно адаптува...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
В групах для обговорюємо питання, пов’язані з тим, як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання:
+
Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?
  
=1 Група=
+
Для забезпечення об'єктивного оцінювання навчальних досягнень кожного учня, що працюють в групах, потрібно розподілити ролі учнів в групі так, щоб  кожне завдання виконував інший учасник. Методом оцінювання може бути використання таблизь ЗХД.
1 група. Поставити для себе чіткі завдання, виконання яких можна перевірити та виміряти.
+
Групи мають отримати від учителя чіткі „орієнтири”: якого типу результат очікується від їх обговорення і в якій формі він повинен бути виражений. Результат спільної роботи можна зафіксувати у вигляді моделі (схеми, малюнка), алгоритму дій, словесного формулювання. Учням можна запропонувати виразити знайдений (сконструйований) спосіб розв’язання у вигляді моделі, сформулювати правило, записати порядок дій, які необхідно здійснити, застосовуючи спосіб (алгоритм). Важливо привчити дітей оформлювати результати роботи чітко й охайно, орієнтуючись на те, щоб бути зрозумілими іншим. Подання результатів на окремих аркушах дає змогу заощаджувати час уроку і робить обговорення динамічнішим, створюючи можливість групування й перегрупування способів (варіантів) розв’язання.
 
+
[[22.012013 пгт. Липова Долина. Модуль 7. Група 1]]
+
 
+
=2 Група=
+
2 група. Правильно спланувати, розподілити свій час та вносити в плани відповідні корективи.
+
 
+
 
+
[[22.012013 пгт. Липова Долина. Модуль 7. Група  2]]
+
 
+
=3 Група=
+
3 група. Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження.
+
 
+
 
+
[[22.012013 пгт. Липова Долина.  Модуль 7. Група 3]]
+
 
+
=4 Група=
+
4 група. Ефективно співпрацювати в команді.
+
 
+
[[22.012013 пгт. Липова Долина. Модуль 7. Група 4]]
+
 
+
=5 Група=
+
5 група. Постійно оцінювати свої досягнення та планувати подальше самовдосконалення.
+
 
+
[[22.012013 пгт. Липова Долина.  Модуль 7. Група 5]]
+
 
+
[[Категорія:НП "Відкритий світ"]]
+

Поточна версія на 17:19, 22 січня 2014

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?

Для забезпечення об'єктивного оцінювання навчальних досягнень кожного учня, що працюють в групах, потрібно розподілити ролі учнів в групі так, щоб кожне завдання виконував інший учасник. Методом оцінювання може бути використання таблизь ЗХД. Групи мають отримати від учителя чіткі „орієнтири”: якого типу результат очікується від їх обговорення і в якій формі він повинен бути виражений. Результат спільної роботи можна зафіксувати у вигляді моделі (схеми, малюнка), алгоритму дій, словесного формулювання. Учням можна запропонувати виразити знайдений (сконструйований) спосіб розв’язання у вигляді моделі, сформулювати правило, записати порядок дій, які необхідно здійснити, застосовуючи спосіб (алгоритм). Важливо привчити дітей оформлювати результати роботи чітко й охайно, орієнтуючись на те, щоб бути зрозумілими іншим. Подання результатів на окремих аркушах дає змогу заощаджувати час уроку і робить обговорення динамічнішим, створюючи можливість групування й перегрупування способів (варіантів) розв’язання.