Відмінності між версіями «Обговорення користувача:InnKa»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: ==Земля==)
 
(Земля-як планета Сонячної Системи)
 
(не показано 16 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
 +
 +
 +
 +
 
==Земля==
 
==Земля==
 +
 +
==Любарська Інна==
 +
 +
==Земля-як планета Сонячної Системи==
 +
[[http://weggo.ru/_ph/34/127095418.jpg]]
 +
 +
==Народження Землі==
 +
 +
==Зробити найкращі умови для нашої планети==
 +
 +
==Майбутнє Землі==
 +
Майбутнє Землі буде визначатися рядом факторів, включаючи збільшення світимості Сонця, втрату теплової енергії ядра Землі, вплив інших тіл Сонячної системи та біохімії на поверхню Землі. Теорія Миланковича передбачає, що планета буде як і раніше проходити цикли заледеніння через нахил та прецесію осі, ексцентриситет орбіти Землі. У рамках поточного циклу тектоніка плит, ймовірно, приведе до появи суперконтиненту через 250–350 млн років. Через деякий час в майбутньому, в наступні 1,5-4,5 млрд років, нахил осі Землі може почати відчувати хаотичні зміни, зі змінами нахилу осі до 90°.
 +
 +
==Астрономи знайшли мільярди подібних до Землі планет==
 +
На орбіті кожного шостого з вивчених небесних тіл є планети, за розміром відповідні Землі. Таким чином, за словами астрономів, загальна кількість "планет-двійників" Землі в Галактиці може скласти близько 17 мільярдів, - передає Російська служба Бі-бі-сі.
 +
Автори роботи посилаються на результати дослідження, отримані при вивченні частині зірок Чумацького шляху космічним телескопом НАСА "Кеплер". Астрономи також повідомили про виявлення 461 нового можливого кандидата в двійники нашій планеті, довівши їх загальну кількість до 2,7 тисяч.
 +
З моменту запуску телескопа в космос в 2009 році "Кеплер" досліджує певну частину неба, виробляючи моніторинг понад 150 тисяч зірок, які потрапляють у поле його зору. Він визначає зменшення в яскравості світіння зірки під час проходження планети перед її диском. Але це не дуже надійне вимірювання, оскільки світло може потьмяніти лише на частку відсотка, і до того ж не кожне тимчасове затемнення зірки може бути викликано планетою.
 +
Згідно з результатами дослідження, близько 17% зірок мають на орбітах планети, складові до 1,25 розміру Землі з періодом обертання в 85 днів і менше, подібні Меркурію. Це означає, що кілткість планет, схожих за розміром із Землею, може становити щонайменше 17 мільярдів.
 +
 +
==Ресурси Світового океану і рекреаційні ресурси==
 +
Біологічні ресурси океанів - риби, кити, молюски (кальмари, мідії то-що), ракоподібні (краби, креветки, кріль тощо), деякі види водоростей, що використовуються для виробництва продуктів харчування і одержання цінних речовин для різних галузей промисловості, сільського господарства, медицини. Вони належать до відновлюваних ресурсів. Загальна маса живих організмів Світового океану оцінюється приблизно 35 млрд тонн. Обсяги поповнення рибних запасів, видобуток яких становить від 4/5 до 9/10 всього морського промислу, досягає 200 млн тонн щорічно. Основними районами вилову риби в світі є шельфові ділянки, що займають 7-8 % площі Світового океану і забезпечують 90 % обсягів вилову, а також центральна частина Тихого океану (прибережні води островів Океанії), Північна Атлантика. Найбільші рибопромислові країни світу - Японія, Росія, Китай, США, Чилі, Норвегія, Індія, Республіка Корея, Данія, Таїланд, Індонезія, Великобританія. Дедалі більшого розвитку набуває штучне розведення на фермах та морських плантаціях деяких видів молюсків, водоростей, що дістало назву марикультури.
 +
 +
 +
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 11:01, 13 січня 2014



Земля

Любарська Інна

Земля-як планета Сонячної Системи

[[1]]

Народження Землі

Зробити найкращі умови для нашої планети

Майбутнє Землі

Майбутнє Землі буде визначатися рядом факторів, включаючи збільшення світимості Сонця, втрату теплової енергії ядра Землі, вплив інших тіл Сонячної системи та біохімії на поверхню Землі. Теорія Миланковича передбачає, що планета буде як і раніше проходити цикли заледеніння через нахил та прецесію осі, ексцентриситет орбіти Землі. У рамках поточного циклу тектоніка плит, ймовірно, приведе до появи суперконтиненту через 250–350 млн років. Через деякий час в майбутньому, в наступні 1,5-4,5 млрд років, нахил осі Землі може почати відчувати хаотичні зміни, зі змінами нахилу осі до 90°.

Астрономи знайшли мільярди подібних до Землі планет

На орбіті кожного шостого з вивчених небесних тіл є планети, за розміром відповідні Землі. Таким чином, за словами астрономів, загальна кількість "планет-двійників" Землі в Галактиці може скласти близько 17 мільярдів, - передає Російська служба Бі-бі-сі. Автори роботи посилаються на результати дослідження, отримані при вивченні частині зірок Чумацького шляху космічним телескопом НАСА "Кеплер". Астрономи також повідомили про виявлення 461 нового можливого кандидата в двійники нашій планеті, довівши їх загальну кількість до 2,7 тисяч. З моменту запуску телескопа в космос в 2009 році "Кеплер" досліджує певну частину неба, виробляючи моніторинг понад 150 тисяч зірок, які потрапляють у поле його зору. Він визначає зменшення в яскравості світіння зірки під час проходження планети перед її диском. Але це не дуже надійне вимірювання, оскільки світло може потьмяніти лише на частку відсотка, і до того ж не кожне тимчасове затемнення зірки може бути викликано планетою. Згідно з результатами дослідження, близько 17% зірок мають на орбітах планети, складові до 1,25 розміру Землі з періодом обертання в 85 днів і менше, подібні Меркурію. Це означає, що кілткість планет, схожих за розміром із Землею, може становити щонайменше 17 мільярдів.

Ресурси Світового океану і рекреаційні ресурси

Біологічні ресурси океанів - риби, кити, молюски (кальмари, мідії то-що), ракоподібні (краби, креветки, кріль тощо), деякі види водоростей, що використовуються для виробництва продуктів харчування і одержання цінних речовин для різних галузей промисловості, сільського господарства, медицини. Вони належать до відновлюваних ресурсів. Загальна маса живих організмів Світового океану оцінюється приблизно 35 млрд тонн. Обсяги поповнення рибних запасів, видобуток яких становить від 4/5 до 9/10 всього морського промислу, досягає 200 млн тонн щорічно. Основними районами вилову риби в світі є шельфові ділянки, що займають 7-8 % площі Світового океану і забезпечують 90 % обсягів вилову, а також центральна частина Тихого океану (прибережні води островів Океанії), Північна Атлантика. Найбільші рибопромислові країни світу - Японія, Росія, Китай, США, Чилі, Норвегія, Індія, Республіка Корея, Данія, Таїланд, Індонезія, Великобританія. Дедалі більшого розвитку набуває штучне розведення на фермах та морських плантаціях деяких видів молюсків, водоростей, що дістало назву марикультури.