Відмінності між версіями «Портфоліо Баранець Світлани "Вміст аскорбінової кислоти в харчових продуктах після термічної oбробки"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(План вивчення теми)
 
(не показано 8 проміжних версій цього учасника)
Рядок 11: Рядок 11:
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
10 - 11 клас, 16-17 років
  
=План вивчення теми (вставити файл)=
+
=Стислий опис проекту=
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
Ми будемо проводити дослідження з виявлення впливу термічної обробки на вміст віт С у продуктах. Дане дослідження потрібно проводити в 11 класі, адже діти ознайомлюються з якісними реакціями, методикою їх проведення. Учні виступають експертами, проводячи дослідження з продуктами.. Вони попередньо аналізують вміст віт С  в продукті та підбирають якісні реакції та методики дослідження. Свої результати учні демонструють у вигляді презентації та описують процес і результат дослідження в блозі.
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
=План вивчення теми=
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSbXpXR0k3U3pQT1E/edit План вивчення теми]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSLW9kMk00WWx5b0E/edit План впровадження]
 +
 
 +
=Оцінювання=
 +
 
 +
Оцінювання відбувається впродовж усього дослідження. Визначення попередніх знань учнів відбувається за допомогою заповнення учнями організаційних діаграм та таблиць «ЗДХ», також може відбуватись фронтальне оцінювання знань учнів та заповнення форми оцінювання групового завдання. заповнення Під час внесення результатів роботи над проектом  учні мають використовувати форму оцінювання блогу. Впродовж роботи з обраним дослідженням  оцінюються учнівські презентації та заповнюється форма оцінювання групового завдання. Наприкінці роботи над проектом буде відбуватись підсумкове оцінювання, яке полягає в заповнення таблиць «ЗДХ». По завершенню роботи над проектом  учні презентують результати своїх досліджень.
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 
 +
На першому етапі свого дослідження учні ознайомлюються з [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSdS1ZeGJSbTY5bTA/edit вчительською презентацією,] учитель демонструє [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSOXVPYXhqaDVEYTQ/edit буклет «Метод проектів».] На цьому ж етапі ведеться перевірка теоретичних знань учнів. Учитель ознайомлює учнів із ключовими запитаннями. Учні заповнюють [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSLTh0ZFBGa0tyOVk/edit таблиці «ЗДХ»,] форму оцінювання та [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSeGJ6V1NCQWkzNmM/edit організаційні діаграми.] Учні створюють власний блог- щоденник.
 +
На другому етапі діти діляться  на групи, де кожна з яких  готує матеріал для дослідження (фрукти та овочі) і  працюють над підготовкою методики дослідження продуктів. Учні створюють [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSejJaTlljVEgwQkk/edit Учнівську презентацію,] [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSZzUyWVRjdnRmYlk/edit заповнюють форму оцінювання блогу.] Впродовж цього етапу учні створюють [http://tyweop.blogspot.com/ блог-дослідження,] систематично  ведуть його.
 +
На третьому етапі учні презентують результати свого дослідження. Відбувається заповнення учнями організаційних діаграм, [https://docs.google.com/file/d/0B70sp7wwvkPSU0xjcXlOYXE2TEk/edit  форми оцінювання групового завдання] та таблиці «ЗДХ». Вкінці  учні захищають свій проект.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 13:22, 20 грудня 2013


Назва навчальної теми

Вміст аскорбінової кислоти в харчових продуктах після термічної oбробки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, хімія, інформатика

Вік учнів, клас

10 - 11 клас, 16-17 років

Стислий опис проекту

Ми будемо проводити дослідження з виявлення впливу термічної обробки на вміст віт С у продуктах. Дане дослідження потрібно проводити в 11 класі, адже діти ознайомлюються з якісними реакціями, методикою їх проведення. Учні виступають експертами, проводячи дослідження з продуктами.. Вони попередньо аналізують вміст віт С в продукті та підбирають якісні реакції та методики дослідження. Свої результати учні демонструють у вигляді презентації та описують процес і результат дослідження в блозі.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання

Оцінювання відбувається впродовж усього дослідження. Визначення попередніх знань учнів відбувається за допомогою заповнення учнями організаційних діаграм та таблиць «ЗДХ», також може відбуватись фронтальне оцінювання знань учнів та заповнення форми оцінювання групового завдання. заповнення Під час внесення результатів роботи над проектом учні мають використовувати форму оцінювання блогу. Впродовж роботи з обраним дослідженням оцінюються учнівські презентації та заповнюється форма оцінювання групового завдання. Наприкінці роботи над проектом буде відбуватись підсумкове оцінювання, яке полягає в заповнення таблиць «ЗДХ». По завершенню роботи над проектом учні презентують результати своїх досліджень.

Діяльність учнів та вчителя

На першому етапі свого дослідження учні ознайомлюються з вчительською презентацією, учитель демонструє буклет «Метод проектів». На цьому ж етапі ведеться перевірка теоретичних знань учнів. Учитель ознайомлює учнів із ключовими запитаннями. Учні заповнюють таблиці «ЗДХ», форму оцінювання та організаційні діаграми. Учні створюють власний блог- щоденник. На другому етапі діти діляться на групи, де кожна з яких готує матеріал для дослідження (фрукти та овочі) і працюють над підготовкою методики дослідження продуктів. Учні створюють Учнівську презентацію, заповнюють форму оцінювання блогу. Впродовж цього етапу учні створюють блог-дослідження, систематично ведуть його. На третьому етапі учні презентують результати свого дослідження. Відбувається заповнення учнями організаційних діаграм, форми оцінювання групового завдання та таблиці «ЗДХ». Вкінці учні захищають свій проект.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери