Відмінності між версіями «Проект "International cuisine"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Тренери)
 
(не показано 6 проміжних версій цього учасника)
Рядок 51: Рядок 51:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Вчитель англійської мови
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Комунальний заклад освіти " Навчально-виховний комплекс №57"загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня- гімназія "
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м.Дніпропетровськ, АНД р-н
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
23-13-47
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 63: Рядок 66:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
18-30 листопада 2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
НВК №57
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
Рядок 74: Рядок 77:
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 +
Ситнік Володимир Вікторович

Поточна версія на 00:01, 3 грудня 2013


Назва навчальної теми

International cuisine

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, українська мова, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, вік учнів 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В даному проекті "International cuisine" беруть участь учні 7 класу. Під час роботи пропонуються різні види діяльності: пошуково-вибіркова робота, лексичні ігри, творче спостереження з елементами аналізу, дослідження-творче моделювання. Метою проекту було ознайомити учнів з національними стравами, розвити пізнавальні навички, виховувати навички співпраці, аналізувати тексти та приклади та систематизувати знання школярів з теми «Харчування». Учні на уроках англійської мови знайомляться з країною мову, якої вивчають. Дітям також дуже цікаво дізнатися які найулюбленіші страви існують у кожній країні. Тому вони із задоволенням будуть спілкуватися англійською по цій темі. На першому етапі роботи відпрацьовуються напрями пошукової роботи, тобто учні формулюють (самостійно, колективно, разом з вчителем) тематичні питання, відповідаючи на ключове питання. Обираються відповідальні координатори по кожному напрямку роботи. Учні працюють самостійно, парами, групою та колективом. Результатом проекту є учнівська презентація з систематизованим матеріалом, які учні повинні зібрати працюючи з додатковою літературою та в Internet, підготують статті для публікації та інформацію про проект для класних WEB-сторінок. Крім цього кожен учень, працюючи над проектом, повинен відпрацювати навики та вміння впевненої роботи з програмами Word, Publisher та виконувати пошук в Internet.

[1]=План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі, учні відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. За допомогою форм оцінювання оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Учні ще раз переглядають таблицю «ЗХД» та визначають, чи дізналися вони те, що хотіли узнати або не знали.

Таблиця ЗХД [2] Т-таблиця [3]

1 варіант [4] 2 варіант [5]

Контрольний список блогу [6] Контрольний список презентації [7] Контрольний список буклету [8] Форма оцінювання блогу [9] Форма оцінювання презентації [10] Форма оцінювання буклету [11]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя.[12] В ході презентації заповнюють форми «ЗХД» [13] для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні об’єднуються в 3 групи за результатами жеребкування. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. Учні виконують такі дослідницькі завдання:

1. Створення презентації [14] 2. Створення буклету [15] 3. Створення блогу [16]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Супрун Тетяна Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти " Навчально-виховний комплекс №57"загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня- гімназія "

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ, АНД р-н

Контактні дані

23-13-47

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18-30 листопада 2013

Місце проведення тренінгу

НВК №57

Тренери

Ситнік Володимир Вікторович