Відмінності між версіями «Учнівська вікі-стаття "Як отримати приз?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблема дослідження)
(Мета дослідження)
 
(не показано 11 проміжних версій цього учасника)
Рядок 15: Рядок 15:
 
==Проблема дослідження==
 
==Проблема дослідження==
 
Перед нами постала проблема,як виграти автомобіль придбавши один лотерейний білет.
 
Перед нами постала проблема,як виграти автомобіль придбавши один лотерейний білет.
[[Файл:gfj26nu.jpg]]
+
 
 +
[[Файл:Gfj26nu.png]]
  
 
==Гіпотеза дослідження==
 
==Гіпотеза дослідження==
 +
Наша група припускає, що можна придбати лотерейний білет і виграти автомобіль.
  
 
==Мета дослідження==
 
==Мета дослідження==
 +
розвивати в учнів математичне мислення;виробляти здатність виділяти головне та вміння користуватись готовими алгоритмами для певних завдань.
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
 +
Людина від народження до смерті так чи інакше пов’язана з грою. Лотерея — теж гра. В усьому світі ідеологія лотерей вибудовується так, аби створити для людини цю маленьку радість, це відчуття ризику. Не такого ризику, який може розорити родину, викликати стреси. Ні, гра в лотерею — наче ковток хорошого вина. Не пияцтво, а задоволення. Ясна річ, жити за її рахунок неможливо.
 +
Історія виникнення лотереї, можливо, починається із Стародавньої Греції, де, відповідно до міфу, воїни тягнули з шолома камінці, один із яких надавав право поборотися з Зевсом. Це була своєрідна лотерея — або померти, або залишитися живим. Ну а справжня числова лотерея з’явилася в XV столітті в Голландії, і протягом десятиліття охопила всю Європу. У ті часи уряди всіх країн повели нещадну війну з лотереєю, її організаторам і учасникам загрожували ув’язнення, штрафи, заборони... Попри це лотерея жила та процвітала «на нелегальному становищі». Зрештою зрозуміли: якщо викоренити лотерею неможливо, як і вбити в людині азарт, отже, необхідно зробити її монополією держави.
 +
Лотереї дуже популярні на Заході. Приміром, у Греції примудряються за три дні продавати 100 мільйонів лотерейних білетів. І це в країні, де 10 мільйонів жителів! А в маленькій Ірландії щотижня продається 3 мільйони білетів.
 +
В Австралії з населенням 16 мільйонів чоловік торговельний оборот від реалізації лотерейних білетів становить 27 мільярдів доларів на рік. Кожен австралієць щороку витрачає на лотерею 1680 доларів.
 +
Хто ж у них грає в лотерею? Які соціальні групи? Виявляється, кожен другий гравець — малозабезпечений, представник найбіднішого класу, котрого вже ніяк не звинуватиш у безтямному витрачанні грошей. Просто людиною рухає прагнення за допомогою лотереї зміцнити своє фінансове становище.
 +
Європейська асоціація державних лотерей надсилає всім своїм членам  перелік видів лотерей. Їх дуже багато. Числові, миттєві, розрядні, відеолотереї... Серед них також такі, що є синтезом кількох видів. А загалом у світі 350—380 лотерей.
 +
Одна із таких лотерей стала нашим дослідженням. Для початку ми вирішили придбати лотерейні білети, але зрозуміли, що це нереально. Адже ми знаємо, щоб виграти автомобіль відбудеться подія. Тому ми вирішили звернутися до так званої науки математики до теми теорія ймовірності. І прийщли до висновку, що придбавши один білет, природно вважати, що ймовірність виграшу при розіграші одного автомобіля дорівнює 1/1000000.
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==
 +
Виграти автомобіль, можна, але ця подія малоімовірна.
  
 
==Корисні ресурси==
 
==Корисні ресурси==
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 13:05, 28 листопада 2013



Назва проекту

Життя - як мить

Автори проекту

Іванова Катерина, Сидоров Олексій, Сергієнко Марина, Павлишин Роман, Довгань Олеся

Тема дослідження

Випадкова подія

Проблема дослідження

Перед нами постала проблема,як виграти автомобіль придбавши один лотерейний білет.

Gfj26nu.png

Гіпотеза дослідження

Наша група припускає, що можна придбати лотерейний білет і виграти автомобіль.

Мета дослідження

розвивати в учнів математичне мислення;виробляти здатність виділяти головне та вміння користуватись готовими алгоритмами для певних завдань.

Результати дослідження

Людина від народження до смерті так чи інакше пов’язана з грою. Лотерея — теж гра. В усьому світі ідеологія лотерей вибудовується так, аби створити для людини цю маленьку радість, це відчуття ризику. Не такого ризику, який може розорити родину, викликати стреси. Ні, гра в лотерею — наче ковток хорошого вина. Не пияцтво, а задоволення. Ясна річ, жити за її рахунок неможливо. Історія виникнення лотереї, можливо, починається із Стародавньої Греції, де, відповідно до міфу, воїни тягнули з шолома камінці, один із яких надавав право поборотися з Зевсом. Це була своєрідна лотерея — або померти, або залишитися живим. Ну а справжня числова лотерея з’явилася в XV столітті в Голландії, і протягом десятиліття охопила всю Європу. У ті часи уряди всіх країн повели нещадну війну з лотереєю, її організаторам і учасникам загрожували ув’язнення, штрафи, заборони... Попри це лотерея жила та процвітала «на нелегальному становищі». Зрештою зрозуміли: якщо викоренити лотерею неможливо, як і вбити в людині азарт, отже, необхідно зробити її монополією держави. Лотереї дуже популярні на Заході. Приміром, у Греції примудряються за три дні продавати 100 мільйонів лотерейних білетів. І це в країні, де 10 мільйонів жителів! А в маленькій Ірландії щотижня продається 3 мільйони білетів. В Австралії з населенням 16 мільйонів чоловік торговельний оборот від реалізації лотерейних білетів становить 27 мільярдів доларів на рік. Кожен австралієць щороку витрачає на лотерею 1680 доларів. Хто ж у них грає в лотерею? Які соціальні групи? Виявляється, кожен другий гравець — малозабезпечений, представник найбіднішого класу, котрого вже ніяк не звинуватиш у безтямному витрачанні грошей. Просто людиною рухає прагнення за допомогою лотереї зміцнити своє фінансове становище. Європейська асоціація державних лотерей надсилає всім своїм членам перелік видів лотерей. Їх дуже багато. Числові, миттєві, розрядні, відеолотереї... Серед них також такі, що є синтезом кількох видів. А загалом у світі 350—380 лотерей. Одна із таких лотерей стала нашим дослідженням. Для початку ми вирішили придбати лотерейні білети, але зрозуміли, що це нереально. Адже ми знаємо, щоб виграти автомобіль відбудеться подія. Тому ми вирішили звернутися до так званої науки математики до теми теорія ймовірності. І прийщли до висновку, що придбавши один білет, природно вважати, що ймовірність виграшу при розіграші одного автомобіля дорівнює 1/1000000.

Висновки

Виграти автомобіль, можна, але ця подія малоімовірна.

Корисні ресурси