Відмінності між версіями «Портфоліо Галац В.І.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
 
(не показано 14 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
зклас, 8-9 років
+
3 клас, 8-9 років
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYdS0tQmNPelJfVWc/edit План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYWGhKdUh0SU1BY0U/edit  План реалізації проекту]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Оцінювання знань учнів проводитиметься за допомогою опитування,спостереження за їх роботою,тестування(презентації,публікації)..Індивідуальне оцінювання здійснює керівник проекту за підсумками роботи учнів.Узагальнена оцінка виставляється за розв’язання тематичних завдань,пошукову роботи,підготовку публікацій,створення презентацій,веб-сайту.
+
На початку роботи оцінювання знань учнів проводитиметься за допомогою [https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYd3diN3lOMTBWVFU/edit вхідного опитування] .[https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYaXkxQUFWdkFnRGs/edit Проміжне опитування] здійснюватиметься керівником проекту в середині проекту для перевірки рівня знань учнів.[https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYcS1oYlVHcWxkRmc/edit Індивідуальне опитування]  керівник проекту здійснює за підсумками роботи учнів в  [https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYZEw4bW5USG5kSlU/edit учнівській презентації].Узагальнена оцінка [https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYNlpMb0pLcmFaaDA/edit оцінювання презентації] виставляється за розв’язання тематичних завдань ,пошукову роботи,підготовку публікацій,створення презентацій,веб-сайту.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Рядок 38: Рядок 42:
  
 
Заключний етап:
 
Заключний етап:
Формування висновків і результатів,редагування матеріалів,оформлення та захист проекту.
+
Формування висновків і результатів,редагування матеріалів,оформлення та захист проекту та створення учнівської [[wiki-сторінки]]
 +
 
 +
На початку роботи над проектом вчитель показує свою презентацію для заохочення учнів [https://docs.google.com/file/d/0B9A8r7a3iTSYUmVHX3dHYlk1S1U/edit вчительська презентація].Вчитель робить чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми «Тварини рыдного краю» та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. Досліджують зайців. Проводять опитування рідних за напрямками: • Як зайці впливають на наше життя? • Що було б, якби на світі не було б зайців? З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою раніше підготовлених схем (наприклад – Асоціативний кущ) Вступна презентація «Чому зайчик міняє хутро?» вчителя допоможе учням орієнтуватися в напрямках роботи: дослідження, опитування, пошук, аналіз. Використання Інтернету учні використовують для пошуку інформації.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 13:28, 30 жовтня 2013


Назва навчальної теми

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Чому заєць міняє хутро?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Інформатика

Біологія

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект спрямований на поглиблення знань курсу « Я і Україна» .Учасники проекту вивчають різні аспекти означеної проблеми . Для цього формуються творчі групи , осередки учнів за інтересами , які об’єднується у дослідницьку групу .Кожен з учасників працює за планом реалізації завдань творчої групи .Це сприяє розвитку у дітей творчого мислення , а саме знаходити інформацію , аналізувати та класифікувати її , висувати гіпотези , обговорювати результати дослідження .

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План реалізації проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи оцінювання знань учнів проводитиметься за допомогою вхідного опитування .Проміжне опитування здійснюватиметься керівником проекту в середині проекту для перевірки рівня знань учнів.Індивідуальне опитування керівник проекту здійснює за підсумками роботи учнів в учнівській презентації.Узагальнена оцінка оцінювання презентації виставляється за розв’язання тематичних завдань ,пошукову роботи,підготовку публікацій,створення презентацій,веб-сайту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів.

Підготовчий етап: Вибір теми і проблеми проекту,ознайомлення з джерелами дослідження проблеми,розробка плану реалізації проекту та визначення його актуальності.

Дослідницький етап: Одержування і обробка матеріалів за досліджуваною проблемою у ході реалізації планів проекту,аналізу джерел,опитування,обробка даних пошукової роботи із застосуванням теоретичних методів,розв’язання поставлених завдань.

Заключний етап: Формування висновків і результатів,редагування матеріалів,оформлення та захист проекту та створення учнівської wiki-сторінки

На початку роботи над проектом вчитель показує свою презентацію для заохочення учнів вчительська презентація.Вчитель робить чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми «Тварини рыдного краю» та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. Досліджують зайців. Проводять опитування рідних за напрямками: • Як зайці впливають на наше життя? • Що було б, якби на світі не було б зайців? З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою раніше підготовлених схем (наприклад – Асоціативний кущ) Вступна презентація «Чому зайчик міняє хутро?» вчителя допоможе учням орієнтуватися в напрямках роботи: дослідження, опитування, пошук, аналіз. Використання Інтернету учні використовують для пошуку інформації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Галац

Фах, навчальний предмет

початкове навчання,вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Мар'є-Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Мар'є-Дмитрівка,Софіївський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

Galats04@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04-16.11.2013р.

Місце проведення тренінгу

Мар'є-Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тренери

Клименко Світлана Вікторівна