Відмінності між версіями «Портфоліо Суховій Ольги з теми: "Бенефіс параболи"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Тренери)
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 45: Рядок 45:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
З 19.08.2013 по 25.08.2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
[http://school27.at.ua/index/0-2  '''Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27,м. Суми, Сумської області''']
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
Ніколаєнко Світлана Петрівна
 +
Герасименко Наталія Вікторівна
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 11:37, 23 серпня 2013


Назва навчальної теми

Квадратична функція

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, астрономія

Вік учнів, клас

15-16 років,9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з математики для учнів 9 класу виконується підчас вивчення теми «Квадратична функція». В проекті розглядаються способи побудови квадратичної функції, її застосування в різних областях, історію виникнення квадратичної функції. Учні ознайомившись з ключовим питанням і об’єднавшись в 4 групи по 3-5 осіб, обирають теми міні-проектів для дослідження. І група «Теоретики». Вони збирають та узагальнюють відомості про квадратичну функцію, її застосування та встановлення відповідності між теоретичними положеннями і явищами у житті,готують доповіді. ІІгрупа «Дослідники». Вони досліджують особливості та унікальність форми параболи і подають результат у вигляді мультимедійної презентації. ІІІ група «Журналісти». Діти цієї групи збирають матеріали по ключовому питанню проекту та створюють блог. ІVгрупа «Вікі-майстри», які оформлюють вікі-статтю. Презентація відбувається підчас проведення узагальнюючого уроку після вивчення теми.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком проекту учитель використовує ЗХД таблицю та асоціаційний кущ для того, щоб визначити навчальні потреби учнів та з’ясувати їх знання. В продовж роботи над пронктом для відслідковування прогресу в навчанні та оцінювання рівня мислення учнів учитель веде журнал спостереження, розробляє форми з крітеріями оцінювання, презентації, вікі- статті, блог. На прикінці роботи над проектом учні закінчують працювати із ЗХД таблицею. Учитель перевіряє набуті знання за допомогою онлайн - опитувальника. Учитель консультуєі та використовує контрольний список оцінювання презентації і форму оціненні вікі-статті. У проекті відбувається постійне само оцінювання та взаємно оцінювання за допомогою форм крітерієв оцінювання. На кінці проекту відбувається захист проекту та написання контрольної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Методом «Мозкового штурму» призначають методи розв’язання проблеми. Вчитель проводить батьківські збори і демонструє стартову презентацію про переваги методу проектів у дослідженні поставленого питання. Учні здійснюють пошук інформації у Інтернеті, візьмуть рекомендовані вчителем книги в бібліотеці. Учні ознайомившись з ключовим питанням і об’єднавшись в 4 групи по 3-5 осіб, обирають теми міні-проектів для дослідження. І група «Теоретики». Вони збирають та узагальнюють відомості про квадратичну функцію, її застосування та встановлення відповідності між теоретичними положеннями і явищами у житті,готують доповіді. ІІгрупа «Дослідники». Вони досліджують особливості та унікальність форми параболи і подають результат у вигляді мультимедійної презентації. ІІІ група «Журналісти». Діти цієї групи збирають матеріали по ключовому питанню проекту та ведуть блог. ІVгрупа «Вікі-майстри», які оформлюють вікі-стаття "Історя виникнення квадратичної функції", яка поповнюється по мірі надання матеріалу Презентація відбувається підчас проведення узагальнюючого уроку після вивчення теми. Матеріал буде узагальнюватися, систематизуватися. На прикінці проекту учні будуть аналізувати результати дослідження з урахуванням форм оцінювання дослідження і роблять висновки зі своїх тематичних питань. Презентація результатів досліджень відбувається на відкритому уроці підчас узагальнення теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Суховій

Фах, навчальний предмет

Вчитель, математика

Навчальний заклад

КУ Сумська загальноосвітня школаІ-ІІІступенів №27, м.Суми, Сумська область

Місто\село, район, область

м.Суми, Сумська область

Контактні дані

olgasuh030270@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 19.08.2013 по 25.08.2013

Місце проведення тренінгу

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27,м. Суми, Сумської області

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна Герасименко Наталія Вікторівна