Відмінності між версіями «Вікі-статтю.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: iogiubhnpkjbh)
 
(Корисні ресурси)
 
(не показано 18 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
iogiubhnpkjbh
+
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
==Назва проекту==
 +
Т.Шевченко -- художник
 +
[[Файл:1шевченко.jpg]]
 +
 
 +
==Автори проекту==
 +
Учні 9 класу
 +
 
 +
==Тема дослідження==
 +
Малярська спадщина великого Кобзаря
 +
 
 +
==Проблема дослідження==
 +
Т.Шевченко -- поет чи письменник?
 +
 
 +
[[Файл:2_шевченко.jpg‎]]
 +
 
 +
==Гіпотеза дослідження==
 +
Т.Шевченко -- всесвітньовідомий поет.
 +
 
 +
==Результати дослідження==
 +
Поет i художник жили в душi Шевченка-митця завжди, бо писати й малювати вiн любив однаково. А його спадщина художника також рiзноманiтна, як i поетична. Як художник Шевченко мав двi срiбнi медалi за своï картини ще в часи навчання в Академiï художеств. I великий К. Брюллов вбачав у ньому талановитого художника. Життя Т. Шевченка, на жаль, менш сприяло розвитку таланту Шевченка-художника, бо не завжди були фарби та полотна для малювання. Але все створене Шевченком-художником навiть за таких умов вражає своєю рiзноманiтнiстю.
 +
Шевченко-художник не менше вiдомий у нашiй культурi, нiж Шевченко-поет. Картини Т. Шевченка є в Харкiвському художньому музеï, Киïвському ме­морiальному музеï iменi Т. Шевченка, в Академiï мистецтв у Петербурзi, в музеï Т. Шевченка в Каневi. Картини допомагають уявити життя поета, його уподобання, творчiсть.
 +
[[Файл:Катя.jpg‎]]
 +
 
 +
==Висновки==
 +
Доробок Шевченка - величезне досягнення всієї української художньої культури. Шевченко визначив напрями розвитку літератури й образотворчого мистецтва України на шляхах гуманізму, народності, боротьби за кращу долю людей.
 +
Шевченко належить не тільки Україні, а всьому людству, хоч кожне його слово - про Україну. Тут відбувається часте в історії літератури перетворення: поезія, народжена злобою дня, живе вічно; поезія, зміст і характер якої - безпосередньо національні, поєднуючись зі світовими змаганнями, набуває загальнолюдського значення, виростає до загальнолюдських масштабів.
 +
 
 +
==Корисні ресурси==
 +
 
 +
[[http://www.oblosvita.kiev.ua/5066/t-gshevchenko-xudozhnik/
 +
http://www.ukrlib.com.ua/referats/printout.php?id=557
 +
http://www.br.com.ua/referats/Literatura/21950.htm]]

Поточна версія на 11:28, 15 серпня 2013



Назва проекту

Т.Шевченко -- художник 1шевченко.jpg

Автори проекту

Учні 9 класу

Тема дослідження

Малярська спадщина великого Кобзаря

Проблема дослідження

Т.Шевченко -- поет чи письменник?

2 шевченко.jpg

Гіпотеза дослідження

Т.Шевченко -- всесвітньовідомий поет.

Результати дослідження

Поет i художник жили в душi Шевченка-митця завжди, бо писати й малювати вiн любив однаково. А його спадщина художника також рiзноманiтна, як i поетична. Як художник Шевченко мав двi срiбнi медалi за своï картини ще в часи навчання в Академiï художеств. I великий К. Брюллов вбачав у ньому талановитого художника. Життя Т. Шевченка, на жаль, менш сприяло розвитку таланту Шевченка-художника, бо не завжди були фарби та полотна для малювання. Але все створене Шевченком-художником навiть за таких умов вражає своєю рiзноманiтнiстю. Шевченко-художник не менше вiдомий у нашiй культурi, нiж Шевченко-поет. Картини Т. Шевченка є в Харкiвському художньому музеï, Киïвському ме­морiальному музеï iменi Т. Шевченка, в Академiï мистецтв у Петербурзi, в музеï Т. Шевченка в Каневi. Картини допомагають уявити життя поета, його уподобання, творчiсть. Катя.jpg

Висновки

Доробок Шевченка - величезне досягнення всієї української художньої культури. Шевченко визначив напрями розвитку літератури й образотворчого мистецтва України на шляхах гуманізму, народності, боротьби за кращу долю людей. Шевченко належить не тільки Україні, а всьому людству, хоч кожне його слово - про Україну. Тут відбувається часте в історії літератури перетворення: поезія, народжена злобою дня, живе вічно; поезія, зміст і характер якої - безпосередньо національні, поєднуючись зі світовими змаганнями, набуває загальнолюдського значення, виростає до загальнолюдських масштабів.

Корисні ресурси

[[http://www.oblosvita.kiev.ua/5066/t-gshevchenko-xudozhnik/ http://www.ukrlib.com.ua/referats/printout.php?id=557 http://www.br.com.ua/referats/Literatura/21950.htm]]