Відмінності між версіями «13.06.13. м. Одеса. Модуль 7. Група №1.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 9: | Рядок 9: | ||
|- | |- | ||
|спільна робота | |спільна робота | ||
| − | |wiki публікація | + | |wiki публікація, |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Поточна версія на 08:25, 13 червня 2013
Поставити для себе чіткі завдання, виконання яких можна перевірити та виміряти.
| проблема | вирішення |
| спілкування | мозковий штурм |
| спільна робота | wiki публікація, |