Відмінності між версіями «Портфоліо Кошарної Вікторії Вікторівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показані 10 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 8: Рядок 8:
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
Англійська мова
+
Англійська мова, інформатика, екологія.
 +
 
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
Рядок 15: Рядок 16:
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
  
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за
+
Навчальний проект з англійської мови для учнів 7 класу виконується у рамках вивчення теми «Наука і технічний прогрес» підтема «Природа та людина». У проекті учні працюватимуть над проблемою дослідження типів забруднення довкілля, причин їх виникнення та наслідків, знаходитимуть та пропонуватимуть шляхи вирішення даних проблем. Результати своїх досліджень викладуть у вигляді блогів, мультимедійних презентацій.
допомогою опитування та мозкового штурму. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступної
+
презентації вчителя. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на тематичні питання,
+
обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході роботи над проектом
+
вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі, учні відповідають на контрольні питання,
+
заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих
+
знань з програмної теми. За допомогою форм оцінювання (Форма оцінювання прикладу учнівської
+
роботи презентація.doc, Форма оцінювання прикладу учнівської роботи буклету.dot, Форма
+
оцінювання виконання групового завдання.docx.doc) оцінюються продукти проектної діяльності
+
учня. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування
+
самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська
+
конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та
+
взаємооцінка роботи над проектом. Учні ще раз переглядають таблицю «ЗХД» та визначають, чи
+
дізналися вони те, що хотіли взнати або не взнали.
+
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#folders/0B4nC9YrTf4diMUFvcGVRRUhzcFU План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diQjBVUER2TVpLZDA/edit План вивчення теми]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diYlh5Y3FUWW5tSjg/edit План впровадження теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про проблеми довкілля, про види забруднень та способи вирішення даних проблем відбувається при заповненні ними [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diXzNDM3I4eFlHVUk/edit асоціативного куща], фронтального опитування та анкетування. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, даються індивідуальні завдання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список для презентації, [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diTHgxSWFhX0FGU1U/edit Контрольний список] для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів та за допомогою опитувальника. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diZDdxNHJkS2owSm8/edit презентацій] та завершених проектів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перед початком роботи над проектом учитель створює буклет, щодо проектної діяльності
+
При вивченні теми за проектом учні поглиблять свої знання з екологічного стану, проблем, типів забруднення, їх впливу на оточуюче середовище, зокрема на здоров’я людей на тваринний та рослинний світ. Для зацікавлення учнів та ознайомлення з тим, що ж дасть учням проект необхідно підготувати відповідну стартову [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diRmp0RjNJVzNsb2s/edit учительську презентацію]. Для вивчення попередніх знань, вмінь і навичок учнів, керівник проекту має запропонувати пройти опитування всіх зацікавлених учнів методом фронтального опитування. Після визначення учасників проекту, відбувається їх поділ на підгрупи і планування діяльності. Цей процес відбувається при участі керівника проекту (учителя). Крім того учасникам надаються відповідні [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diTHgxSWFhX0FGU1U/edit контрольні списки планування проекту], організації співпраці та планування. При реалізації проекту широко використовуються можливості Інтернету: пошук необхідної інформації (діти можуть використовувати відповідну інструкцію), спілкування учасників проекту за допомогою електронної пошти, чату, миттєвих повідолень, використання опитувальників для встановлення громадської думки по питаннях пов’язаних з проектом, а також для висвітлення результатів та ознайомлення з ними широкого кола бажаючих: ведення [http://ecologicalproblems1.blogspot.com/ учнівського блогу "Ecological problems"], висвітлення одного із продуктів своєї діяльності у формі учнівської [https://docs.google.com/file/d/0B4nC9YrTf4diZDdxNHJkS2owSm8/edit презентації "Тропічні ліси"]тощо. Для оцінювання результатів діяльності учнів, учитель надає їм відповідні контрольні списки та форми оцінювання, [https://docs.google.com/forms/d/1AfXBdNNrjVo-jHokYxMn73vL09ZTP1HF9wVl2TYWYeU/edit on-line опитувальник], тощо.
  
Учні повинні мати від середнього до високого рівня знань з англійської мови та володіти основними лексичними одиницями та основним граматичним матеріалом. Що стосується комп’ютерних знань, то учні мають мати рівень досвідченого користувача, а ті, хто цього рівня не досяг можуть працювати з більш простими завданнями, поступово переходячи до виконання складніших.
 
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==

Поточна версія на 15:53, 25 квітня 2013


Назва навчальної теми

"Save the World and Humanity. (Врятуймо світ і людство!!!)"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, екологія.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з англійської мови для учнів 7 класу виконується у рамках вивчення теми «Наука і технічний прогрес» підтема «Природа та людина». У проекті учні працюватимуть над проблемою дослідження типів забруднення довкілля, причин їх виникнення та наслідків, знаходитимуть та пропонуватимуть шляхи вирішення даних проблем. Результати своїх досліджень викладуть у вигляді блогів, мультимедійних презентацій.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про проблеми довкілля, про види забруднень та способи вирішення даних проблем відбувається при заповненні ними асоціативного куща, фронтального опитування та анкетування. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, даються індивідуальні завдання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів та за допомогою опитувальника. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми за проектом учні поглиблять свої знання з екологічного стану, проблем, типів забруднення, їх впливу на оточуюче середовище, зокрема на здоров’я людей на тваринний та рослинний світ. Для зацікавлення учнів та ознайомлення з тим, що ж дасть учням проект необхідно підготувати відповідну стартову учительську презентацію. Для вивчення попередніх знань, вмінь і навичок учнів, керівник проекту має запропонувати пройти опитування всіх зацікавлених учнів методом фронтального опитування. Після визначення учасників проекту, відбувається їх поділ на підгрупи і планування діяльності. Цей процес відбувається при участі керівника проекту (учителя). Крім того учасникам надаються відповідні контрольні списки планування проекту, організації співпраці та планування. При реалізації проекту широко використовуються можливості Інтернету: пошук необхідної інформації (діти можуть використовувати відповідну інструкцію), спілкування учасників проекту за допомогою електронної пошти, чату, миттєвих повідолень, використання опитувальників для встановлення громадської думки по питаннях пов’язаних з проектом, а також для висвітлення результатів та ознайомлення з ними широкого кола бажаючих: ведення учнівського блогу "Ecological problems", висвітлення одного із продуктів своєї діяльності у формі учнівської презентації "Тропічні ліси"тощо. Для оцінювання результатів діяльності учнів, учитель надає їм відповідні контрольні списки та форми оцінювання, on-line опитувальник, тощо.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кошарна Вікторія Вікторівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

КЗО "СЗШ№52"

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ Бабушкінський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.04.2013-27.04.2013

Місце проведення тренінгу

КЗО НВК№99

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна