Відмінності між версіями «Портфоліо Златової Олени Дмитрівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 9 проміжних версій цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
  
Кожне століття має своє середньовіччя
+
Хрещення Русі
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
всесвітня історія
+
Проект поєднає всесвітню історію, історію України, українську мову та літературу, світову літературу, художню культуру, інформатику.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
Рядок 14: Рядок 14:
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
  
Навчальний проект: «Кожне століття має своє середньовіччя» розрахований на учнів 7 класу. Основні види
+
Назва теми «Запровадження християнства як державної релігії.»
діяльності учнів: індивідуальна, групова, спільна робота вчителя та учня. Впродовж виконання проекту
+
В ході проекту учні познайомляться з новою формою діяльності. Учні будуть досліджувати вплив історичної епохи на зміну особливостей життя людини. Учні створять портфоліо проекту з якого буде видно як проходить робота над проектом. В ході проекту учні будуть проводити дослідження епохи середніх віків на прикладі  історії хрещення Київської Русі. Будуть аналізувати чому саме в цей період Київська Русь потребувала зміни державної релігії. Пошук інформації вони будуть здійснювати в Інтернеті, енциклопедичних виданнях та іншій навчальній літературі. На основі зібраних даних буде зроблена інтерпретація та представлення проекту. Учасники проекту вивчать принципи роботи в програмах PowerPoint та Publisher. Учні будуть розробляти публікації та веб-сторінки з малюнками, фотографіями та статтями про проект. Буде створена мультимедійна презентація, яку буде презентоване для класу. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту.
учні шукають інформацію в Інтернеті, створюють власний блог. Вони стають дослідниками інформації і самі
+
для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички
+
роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.
+
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#folders/0B4_qlVYwyslQWFl3Q241Sk15UEE План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B4_qlVYwyslQb0l0Um5mWEZNLU0/edit План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Щоб визначити початковий об’єм знань учнів з теми, що буде вивчатися, організовується проведення анкетування згідно розробленого опитувальника. При підведенні підсумків роботи над проектом буде проведено оцінювання учнівської презентації та кінцевого тестування. Оцінювання буде проводитись за допомогою заздалегідь розроблених критеріїв: Критерії оцінювання мультимедійного проекту
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перед початком роботи над проектом учитель створює буклет, щодо проектної діяльності
+
До початку проекту.
 
+
Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням [https://docs.google.com/file/d/0B4_qlVYwyslQR3k2OFUzck9YbGM/edit презентації]. Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі опитувальника та таблиці [https://docs.google.com/file/d/0B4_qlVYwyslQU0xYT185clV5UkE/edit З-Х-Д] і відповідають на змістові питання у формі кінцевого тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому занятті учні діляться на групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела  інформації по темі дослідження і використовувати їх. Учні працюють у групах. Свої дослідження вони представляють у вигляді учнівської [https://docs.google.com/file/d/0B4_qlVYwyslQclQ3MUlQNm9KOEk/edit презентації]. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел . Учні використовуватимуть Інтернет  для пошуку необхідної інформацію, для створення презентації чи публікації.
Вчитель демонструє презентацію «Кожне століття має своє середньовіччя», здійснює розподіл учнів на
+
групи, формулює цілі та завдання для кожної з груп, знайомить учнів із авторським правом. проводить
+
вхідне опитування ЗДХ, знайомить учнів з критеріями оцінювання робіт.
+
Учні проводять розподіл ролей у групах. На початку створення групи учитель проводить тестування, за допомогою якого, можна раціонально провести розподіл за ролями. Вчитель формує групову діяльність учнів, об’єднуючи їх у пари так, щоб у кожній групі були діти з різними типами мислення. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, друкованих джерелах, навколишньому світі, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму. Учні отримують нову для себе інформацію від своїх однолітків, що є дуже ефективним для отримання нових знань.
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 12:41, 29 квітня 2013

Назва навчальної теми

Хрещення Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект поєднає всесвітню історію, історію України, українську мову та літературу, світову літературу, художню культуру, інформатику.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Назва теми «Запровадження християнства як державної релігії.» В ході проекту учні познайомляться з новою формою діяльності. Учні будуть досліджувати вплив історичної епохи на зміну особливостей життя людини. Учні створять портфоліо проекту з якого буде видно як проходить робота над проектом. В ході проекту учні будуть проводити дослідження епохи середніх віків на прикладі історії хрещення Київської Русі. Будуть аналізувати чому саме в цей період Київська Русь потребувала зміни державної релігії. Пошук інформації вони будуть здійснювати в Інтернеті, енциклопедичних виданнях та іншій навчальній літературі. На основі зібраних даних буде зроблена інтерпретація та представлення проекту. Учасники проекту вивчать принципи роботи в програмах PowerPoint та Publisher. Учні будуть розробляти публікації та веб-сторінки з малюнками, фотографіями та статтями про проект. Буде створена мультимедійна презентація, яку буде презентоване для класу. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Щоб визначити початковий об’єм знань учнів з теми, що буде вивчатися, організовується проведення анкетування згідно розробленого опитувальника. При підведенні підсумків роботи над проектом буде проведено оцінювання учнівської презентації та кінцевого тестування. Оцінювання буде проводитись за допомогою заздалегідь розроблених критеріїв: Критерії оцінювання мультимедійного проекту

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту. Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації. Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі опитувальника та таблиці З-Х-Д і відповідають на змістові питання у формі кінцевого тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому занятті учні діляться на групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела інформації по темі дослідження і використовувати їх. Учні працюють у групах. Свої дослідження вони представляють у вигляді учнівської презентації. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел . Учні використовуватимуть Інтернет для пошуку необхідної інформацію, для створення презентації чи публікації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Златова Олена Дмитрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель історії

Навчальний заклад

КЗО "СЗШ№52"

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ Бабушкінський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.04.2013-27.04.2013

Місце проведення тренінгу

КЗО НВК№99

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна