Відмінності між версіями «Користувач:Olena K.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є п…)
 
 
(не показані 14 проміжних версій 5 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є посилання на веб-сторінку "Наш современник" та публікацію "В гостях у Чехова". "Цитатник", "Путівник", "Віртуальна бібілотека" розміщені там. Знаєте, я, мабуть, перенесу посилання. Так буде зрозуміліше. На Гугл-картах і в Панораміо  розташовані пам'ятники літературним персонажам. Олено, ми ще раз перевіримо посилання на геосервіс, вибачте. Скажіть, а в Панораміо Вам вдалося подивится фото і їх розташування на карті і на Планеті Земля?  З повагою, Юлія.
+
Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є посилання на веб-сторінку "Наш современник" та публікацію "В гостях у Чехова". "Цитатник", "Путівник", бібліотека розміщені там. Знаєте, я, мабуть, перенесу посилання. Так буде зрозуміліше. На Гугл-картах і в Панораміо  розташовані пам'ятники літературним персонажам. Олено, ми ще раз перевіримо посилання на геосервіс, вибачте. Скажіть, а в Панораміо Вам вдалося подивится фото і їх розташування на карті і на Планеті Земля?  З повагою, Юлія.
 +
 
 +
Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на дослідження питання про "друге життя" чеховських персонажів. Справа в тому, що саме таких пам'ятників  не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Тому ми додаємо фотоальбом "Вишневый сад" в Екатеринбурге" в Пікасі як доповнення до презентації "Потомству в пример и назидание" і карту "Где живут герои А.П.Чехова?". Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0., - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються  нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання.  Ще раз дякую. З повагою, Юлія.
 +
 
 +
Добрий вечір, п. Олено! Дякую за запропоновані Вами пропозиції стосовно подання матеріалів на Вікі. Але, на жаль, не всіма з них я можу скористатись. Коли я почала працювати з учнями у проекті, то про конкурси не думала. Тому фото в процесі роботи ми не робили. Ми живемо в селі, у підніжжі Карпат. У нас покриття має тільки оператор Київстар, і про підключення через інші мобільні оператори до Інтернету не може бути і мови. Отже у нас був невеликий вибір провайдерів: Київстар та Укртелеком. На цей момент це був єдиний вихід. Все інше буду старатись виправити. Дякую за підтримку. З повагою --[[Користувач:Білан Галина|Білан Галина]] 18:02, 4 березня 2011 (UTC)
 +
 
 +
Дякую за привітання! Сторінку поновлюємо. Адже проект ще і продовжується..--[[Користувач:Tetyana Sрorynina|Tetyana Sрorynina]] 17:27, 5 березня 2011 (UTC)  З повагою Тетяна Спориніна
 +
 
 +
----
 +
 
 +
Доброго вечора, пані Олено! Щиро вдячні Вам за коментарі, ідеї та підтримку. Ми намагалися по-максимуму викласти на wiki-сторіночку всю необхідну інформацію про виникнення, хід та результати проекту.
 +
 
 +
P.S.З наступаючим Вас святом 8 Березня!!!Щастя, тепла, любові, усмішок та достатку!!!
 +
 
 +
[[Користувач:Візнюк Оксана Миколаївна|Візнюк Оксана Миколаївна ]]
 +
----
 +
 
 +
Доброго дня, Олено! З наступаючим святом весни! Бажаю Вам гарного настрою, творчої наснаги та гармонії. Цікаво було спілкуватися та співпрацювати! З повагою, Юлія Лук'яненко.
 +
 
 +
Доброго дня, Олено! Сьогодні ми попрацювали над додаванням матеріалів віртуального музею до нашого проекту. Велике спасибі вам за зауваження і побажання. Просто коли працюєш, то сам не бачиш свої недоліки. Віртуальний музей у нас було створено раніше, але ми просто чомусь його не показали. До складу віртуального музею входять сайт з посиланнями на експозиції та експонати, опис експонатів  та біографії відомих вчених до експозиції "Історію створюють люди". Віртуальним музеєм в нашому місті користуються вчителі шкіл на уроках інформатики та під час позакласної роботи. Звичайно, роботу по поповненню музею ми з учнями плануємо продовжувати. Мені приємно, що колеги у відгуках позитивно оцінюють мою роботу. Сьогодні я зі своїми учнями створюю музей "У коробці". Це дуже цікаво і учні мені допомагають. Їх захоплює така робота. Матеріалами музею "У коробці" зможуть користуватися вчителі з інших міст, які будуть до нас, ми сподіваємося, приїжджати. З повагою, Кийко О.

Поточна версія на 09:48, 11 березня 2011

Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є посилання на веб-сторінку "Наш современник" та публікацію "В гостях у Чехова". "Цитатник", "Путівник", бібліотека розміщені там. Знаєте, я, мабуть, перенесу посилання. Так буде зрозуміліше. На Гугл-картах і в Панораміо розташовані пам'ятники літературним персонажам. Олено, ми ще раз перевіримо посилання на геосервіс, вибачте. Скажіть, а в Панораміо Вам вдалося подивится фото і їх розташування на карті і на Планеті Земля? З повагою, Юлія.

Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на дослідження питання про "друге життя" чеховських персонажів. Справа в тому, що саме таких пам'ятників не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Тому ми додаємо фотоальбом "Вишневый сад" в Екатеринбурге" в Пікасі як доповнення до презентації "Потомству в пример и назидание" і карту "Где живут герои А.П.Чехова?". Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0., - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання. Ще раз дякую. З повагою, Юлія.

Добрий вечір, п. Олено! Дякую за запропоновані Вами пропозиції стосовно подання матеріалів на Вікі. Але, на жаль, не всіма з них я можу скористатись. Коли я почала працювати з учнями у проекті, то про конкурси не думала. Тому фото в процесі роботи ми не робили. Ми живемо в селі, у підніжжі Карпат. У нас покриття має тільки оператор Київстар, і про підключення через інші мобільні оператори до Інтернету не може бути і мови. Отже у нас був невеликий вибір провайдерів: Київстар та Укртелеком. На цей момент це був єдиний вихід. Все інше буду старатись виправити. Дякую за підтримку. З повагою --Білан Галина 18:02, 4 березня 2011 (UTC)

Дякую за привітання! Сторінку поновлюємо. Адже проект ще і продовжується..--Tetyana Sрorynina 17:27, 5 березня 2011 (UTC) З повагою Тетяна Спориніна


Доброго вечора, пані Олено! Щиро вдячні Вам за коментарі, ідеї та підтримку. Ми намагалися по-максимуму викласти на wiki-сторіночку всю необхідну інформацію про виникнення, хід та результати проекту.

P.S.З наступаючим Вас святом 8 Березня!!!Щастя, тепла, любові, усмішок та достатку!!!

Візнюк Оксана Миколаївна


Доброго дня, Олено! З наступаючим святом весни! Бажаю Вам гарного настрою, творчої наснаги та гармонії. Цікаво було спілкуватися та співпрацювати! З повагою, Юлія Лук'яненко.

Доброго дня, Олено! Сьогодні ми попрацювали над додаванням матеріалів віртуального музею до нашого проекту. Велике спасибі вам за зауваження і побажання. Просто коли працюєш, то сам не бачиш свої недоліки. Віртуальний музей у нас було створено раніше, але ми просто чомусь його не показали. До складу віртуального музею входять сайт з посиланнями на експозиції та експонати, опис експонатів та біографії відомих вчених до експозиції "Історію створюють люди". Віртуальним музеєм в нашому місті користуються вчителі шкіл на уроках інформатики та під час позакласної роботи. Звичайно, роботу по поповненню музею ми з учнями плануємо продовжувати. Мені приємно, що колеги у відгуках позитивно оцінюють мою роботу. Сьогодні я зі своїми учнями створюю музей "У коробці". Це дуже цікаво і учні мені допомагають. Їх захоплює така робота. Матеріалами музею "У коробці" зможуть користуватися вчителі з інших міст, які будуть до нас, ми сподіваємося, приїжджати. З повагою, Кийко О.