Відмінності між версіями «Користувач:Попова К Д»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Мої блоги)
(План вивчення теми)
 
(не показано 14 проміжних версій цього учасника)
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
Дріб-town
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Математика
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
5 клас, 11-12 років.
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
=Стислий опис проекту =
 +
Навчальний проект з предмету математики «Дріб-town» розрахований на учнів 5 класу, присвячений знайомству зі звичайними дробами. В процесі виконання проекту учні діляться на групи, кожна з яких виконує своє завдання. Групи готують наглядний висновок своєї діяльності, який потім презентують.
  
=План вивчення теми (вставити файл)=
+
=План вивчення теми =
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B0uv7G6M_TEcWlQ5ZlVINnhfU1k План вивчення теми]
 +
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive План впровадження теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю,[https://docs.google.com/forms/d/171kXzg7bXqW-vrWqnXFV-YBUyg_ZH9R5Dp3IoeWijZE опитувальники], форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи,  презентації,  або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.
+
• На початку роботи над проектом : заповнити таблицю «ЗХД»  щодо обізнаності з питань теми проекту;
 +
• Впродовж роботи над проектом: створити блог для обговорення та надання консультацій; провести Оn-line опитування.
 +
• Наприкінці роботи над проектом: підготувати презентацію з теми проекту; а також закінчити заповнювати таблицю «ЗХД»
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
=Діяльність учнів та вчителя =
 +
 
 +
Початковим етапом проекту є представлення вхідної презентації вчителя і обговорення основних моментів з даної теми, критеріїв оцінювання. Для того, щоб оцінити потреби учнів та їх попередні знання, заповнюється З-Х-Д схема. Після цього учні діляться на 3 групи (історики, теоретики, журналісти), кожна з яких знайомиться зі своїм завданням (історикам і теоретикам- проаналізувати літературу про  дроби, журналистам – підібрати всілякі питання з теми «Дроби» для опитування населення різних професій).
 +
  Потім учні самостійно шукають потрібний матеріал, розподіливши завдання у групах, залучив до роботи кожного учасника. Обговорюють тему у блозі між собою.  Вчитель надає консультації, проводить Оn-line опитування.
 +
  Після того, як вся робота буде зроблена, отримані результати аналізують і систематизують, готують наочне  подання підсумків своєї діяльності (наприклад, мультимедійну презентацію, буклети тощо).
 +
Заключним етапом є подання учнями підсумків своєї діяльності.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 09:50, 12 квітня 2013

Про мене

Попова Катерина

Мої блоги

http://konsultaci.blogspot.com/

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення


Назва навчальної теми

Дріб-town

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика

Вік учнів, клас

5 клас, 11-12 років.

Стислий опис проекту

Навчальний проект з предмету математики «Дріб-town» розрахований на учнів 5 класу, присвячений знайомству зі звичайними дробами. В процесі виконання проекту учні діляться на групи, кожна з яких виконує своє завдання. Групи готують наглядний висновок своєї діяльності, який потім презентують.

План вивчення теми

План вивчення теми План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

• На початку роботи над проектом : заповнити таблицю «ЗХД» щодо обізнаності з питань теми проекту; • Впродовж роботи над проектом: створити блог для обговорення та надання консультацій; провести Оn-line опитування. • Наприкінці роботи над проектом: підготувати презентацію з теми проекту; а також закінчити заповнювати таблицю «ЗХД»

Діяльність учнів та вчителя

Початковим етапом проекту є представлення вхідної презентації вчителя і обговорення основних моментів з даної теми, критеріїв оцінювання. Для того, щоб оцінити потреби учнів та їх попередні знання, заповнюється З-Х-Д схема. Після цього учні діляться на 3 групи (історики, теоретики, журналісти), кожна з яких знайомиться зі своїм завданням (історикам і теоретикам- проаналізувати літературу про дроби, журналистам – підібрати всілякі питання з теми «Дроби» для опитування населення різних професій).

  Потім учні самостійно шукають потрібний матеріал, розподіливши завдання у групах, залучив до роботи кожного учасника. Обговорюють тему у блозі між собою.  Вчитель надає консультації, проводить Оn-line опитування.
 Після того, як вся робота буде зроблена, отримані результати аналізують і систематизують, готують наочне  подання підсумків своєї діяльності (наприклад, мультимедійну презентацію, буклети тощо).

Заключним етапом є подання учнями підсумків своєї діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери