Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо Гладкого В.Ю.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: использовать Стратегия 3-2-1 3 вопроса задать: 1. что нецелесообразно 2.позитив - 2; 2. идея (з...)
 
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
использовать Стратегия 3-2-1
+
Тема проекту "Алгоритм - основа діяльності" цікава та актуальна, дуже добре, що ця тема розглядається у середніх класах, спонукає школярів до роздумів та пов'язується із життям.
 
+
Цей проект далекоглядний, вчить дітей планувати своє життя, готує учнів до успіху в конкурентному інформаційному середовищі, тобто формує в учнів навички 21 століття.
3 вопроса задать: 1. что нецелесообразно 2.позитив - 2; 2. идея (зауваження)
+
Діяльність учнів і стислий опис проекту та навчальні цілі поставлені чітко і грамотно.
 +
Вхідне опитування розроблено гарно, містить цікаві питання у вигляді тестів та містить запитання: Щоб ти хотів дізнатись про алгоритми? Робота учнів оцінюється за багатьма критеріями. Це дуже важливо для правильного оцінювання всіх учнів.  
 +
Питання:
 +
Які прийоми використовуються для організації об'єктивної самооцінки та взаємооцінки учнями виконаних робіт у групі впродовж навчального проекту?
 +
Чи використовуються різні види та форми стратегій оцінювання?
 +
Чи задовольняються інтереси і потреби кожного учня?
 +
Давайте учням можливість самостійно приймати рішення, який продукт вони хотіли б створити по закінченні проекту, тобто дайте дітям поле для творчості, надихайте їх до метапізнання.

Поточна версія на 23:13, 16 березня 2013

Тема проекту "Алгоритм - основа діяльності" цікава та актуальна, дуже добре, що ця тема розглядається у середніх класах, спонукає школярів до роздумів та пов'язується із життям. Цей проект далекоглядний, вчить дітей планувати своє життя, готує учнів до успіху в конкурентному інформаційному середовищі, тобто формує в учнів навички 21 століття. Діяльність учнів і стислий опис проекту та навчальні цілі поставлені чітко і грамотно. Вхідне опитування розроблено гарно, містить цікаві питання у вигляді тестів та містить запитання: Щоб ти хотів дізнатись про алгоритми? Робота учнів оцінюється за багатьма критеріями. Це дуже важливо для правильного оцінювання всіх учнів. Питання: Які прийоми використовуються для організації об'єктивної самооцінки та взаємооцінки учнями виконаних робіт у групі впродовж навчального проекту? Чи використовуються різні види та форми стратегій оцінювання? Чи задовольняються інтереси і потреби кожного учня? Давайте учням можливість самостійно приймати рішення, який продукт вони хотіли б створити по закінченні проекту, тобто дайте дітям поле для творчості, надихайте їх до метапізнання.