Відмінності між версіями «Портфоліо Цабенко Оксани Олексіївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
 
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
На початку проходить бесіда з учнями (мозкова атака), після чого учні заповнюють лист опитування, і відповідають на тестові завдання. Впродовж роботи проводиться анкетування учнів де вони виконують тестові завдання. Наприкінці роботи учні пишуть твір за поданою темою, кожен учень презентує свій твір, всі учні виконують публікацію.
+
На початку проходить бесіда з учнями (мозкова атака)робота з таблицею ЗХД [https://docs.google.com/file/d/0B6seSkch3MlaRFdJOVB4c0wxcms/edit?usp=sharing], після чого учні заповнюють лист опитування, і відповідають на тестові завдання. Впродовж роботи проводиться анкетування учнів де вони виконують тестові завдання [https://docs.google.com/forms/d/1d3Nc1zxkqaJxKwcR8noFZpgyQHOG9FUss0HgFW9IZhw/viewform]. Наприкінці роботи учні пишуть твір за поданою темою, кожен учень презентує свій твір, всі учні виконують публікацію.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя =
 
=Діяльність учнів та вчителя =

Поточна версія на 19:09, 26 лютого 2013

Буклет

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва навчальної теми

Самопожертва подвиг чи вимога часу?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні в процесі проекта поглиблять знання про життєвий і творчий шлях Г.Тютюнника, з’ясують ідейний зміст твору «Климко», а також ідейно-тематичне спрямування повісті та історію написання повісті. Паралельно працюють дві групи учнів. Одна група досліджує ідею самопожертви у творі Г.Тютюнника «Климко», а друга з’ясовує в чому виявляється ідея самопожертви в сучасному житті.

План вивчення теми (вставити файл)

  • План вивчення теми [1]
  • План впровадження проекту [2]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проходить бесіда з учнями (мозкова атака)робота з таблицею ЗХД [3], після чого учні заповнюють лист опитування, і відповідають на тестові завдання. Впродовж роботи проводиться анкетування учнів де вони виконують тестові завдання [4]. Наприкінці роботи учні пишуть твір за поданою темою, кожен учень презентує свій твір, всі учні виконують публікацію.

Діяльність учнів та вчителя

На початок проекту вчитель готує онлайн – презентацію [5], та шаблон презентації учнів [6]. На початку проекту проходить бесіда з учнями (мозкова атака), учні заповнюють лист опитування і відповідають на тестові завдання [7], після чого вчитель має уявлення про ступінь обізнаності теми яка буде вивчаться.

Для подальшої роботи над проектом вчитель об’єднує учнів в групи (за бажанням учнів), але в кожній групі повинні бути діти з різним рівнем знань Паралельно починають працювати дві групи учнів. Одна група досліджує ідею самопожертви у творі Г.Тютюнника «Климко», а друга з’ясовує в чому виявляється ідея самопожертви в сучасному житті.

Перша група починає свою роботу, тематичне питання над яким вони працюють: «подвиг лицаря чи буденність хлопчика?». Учні досліджують ідею самопожертви у творі Г.Тютюнника «Климко», для цього учні: • Прочитали твір, з’ясували які події на території України відображені у творі; • Дослідити, у яких умовах жили такі діти, як Климко, під час війни; • Проаналізували вчинки Климка; • Намалювали пазл щастя Климка; • Зробили висновки, чи є вчинок Климка – самопожертвою, обговорили чи був у нього життєвий вибір, яким він був. Проводиться проміжне анкетування учнів де вони виконують тестові завдання. Наприкінці роботи учні створюють презентацію [8], пишуть твір, кожен учень презентує свій твір, учні виконують публікацію. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Цабенко Оксана Олексіївна

Фах, навчальний предмет

філолог, українська мова та література

Навчальний заклад

СЗШ №37

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

OksanaDocia@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 15 лютого - 28 лютого 2013 р.

Дати проведення тренінгу

15.02.2013-28.02.2013

Місце проведення тренінгу

МСШ №144

Тренери

Гошкадор Наталія Олександрівна