Відмінності між версіями «Портфоліо Ковальової»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Діяльність учнів і вчителя)
 
(не показані 24 проміжні версії цього учасника)
Рядок 4: Рядок 4:
  
  
=Назва проекту="Культура Київської Русі"
+
=Назва проекту=
 +
 
 +
«Культура Київської Русі: злиття самобутності  та запозиченості»
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwazlJYjJJNE11ZzQ/edit Буклет]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 
Історія.
 
Історія.
 
Українська література.
 
Українська література.
  
 
=Навчальна тема=
 
=Навчальна тема=
 
+
" Київська Русь наприкінці Х – в першій половині ХІ ст."
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
7 клас  13 років
 
   
 
   
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
Учні досліджують фактор візантійського впливу та прийняття християнства на розвиток культури Київської Русі,  зокрема на архітектуру та розвиток писемності, закріплення в народній пам’яті через прізвиська князів їх доленосної діяльності. Учні працюють в командах, щоб створити плани та проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
П’ять 45-хвилинних уроків.
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwUERxbXZYX0hsQ28/edit План теми.]
 +
 +
https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwN0ZQamNOS1RDbUk/edit План виконання навчального проекту.
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
• В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про шляхи досягнення успіху.
 +
• Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти самий оптимальний інструмент, що задовольняє конкретну потребу.
 +
• Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.
 +
• Формування розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
 +
 +
 +
Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше  оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів.
 +
Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену  форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу
 +
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwY1FhT3NOVlVCSzA/edit Графік оцінювання.]
 +
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwLXMtT1l5WGxCVDQ/edit Оцінювання.]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwNnIxOUtCWDRYQWs/edit Форма оцінювання блогу]
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 +
 +
'''Графік оцінювання'''
 +
 +
''На початку проект''у''
 +
Визначення навчальних потреб учнів Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співпраці.
 +
Мозкова атака. Обговорення Основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення
 +
 +
''Впродовж роботи над проектом''
 +
Таблиця З-Х-Д  Журнали спостережень.Збираю інформацію про те, як просувається навчання учнів. Анкетування. Консультації. Самостійна робота з формами оцінювання (само- та взаємооцінювання). Провожу моніторингові тести, слідкую за учнівським щоденником проекту.
 +
 +
''Наприкінці роботи над проектом''
 +
Перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок Демонстрація (захист проекту), презентація Рольова гра Опитування Робота з таблицями «ЗХД» Підсумкове тестування, доповідь, презентація проекту і т.і Форма оцінювання публікації. Таблиця «ЗХД»
 +
 +
'''Диференціація навчання'''
 +
 +
''Учні, що мають проблеми у навчанні''
 +
    Учням надається додатковий час для виконання завдання по створенню презентації за даним шаблоном, об’єднання в групи з сильнішими дітьми, щоденник із термінами щоденного виконання завдань, підтримка учнів-консультантів.
 +
 +
''Обдаровані учні ''
 +
Самостійно проаналізувати убранство православних храмів на предмет аналізу: візантійська запозиченість та слов’янська самобутність -  що переважає?
 +
 +
 +
[[http://ctktlrf.blogspot.com/ Діяльність вчителя і учнів]]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
  
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 +
Ковальова Анжеліка Миколаївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
Вчитель історії та правознавства
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Павлоградський міський ліцей
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Дніпропетровська область
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
kbnfdhs@
  
 
== Про мене ==
 
== Про мене ==
 +
Люблю байдикувати... Але рідко вдається.
  
 
== Мій внесок ==
 
== Мій внесок ==
Рядок 44: Рядок 102:
  
 
''Портфоліо з теми ''
 
''Портфоліо з теми ''
 +
«Культура Київської Русі: злиття самобутності  та запозиченості»
  
 
''Мої файли''
 
''Мої файли''
Рядок 50: Рядок 109:
  
 
==ТРЕНІНГИ==
 
==ТРЕНІНГИ==
 +
Веб.2.0
 +
Інтел: "Навчання для майбутнього"

Поточна версія на 17:26, 1 лютого 2013



Назва проекту

«Культура Київської Русі: злиття самобутності та запозиченості»

Буклет

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія. Українська література.

Навчальна тема

" Київська Русь наприкінці Х – в першій половині ХІ ст."

Вік учнів, клас

7 клас 13 років

Стислий опис проекту

Учні досліджують фактор візантійського впливу та прийняття християнства на розвиток культури Київської Русі, зокрема на архітектуру та розвиток писемності, закріплення в народній пам’яті через прізвиська князів їх доленосної діяльності. Учні працюють в командах, щоб створити плани та проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання.

Повний План вивчення теми

П’ять 45-хвилинних уроків.

План теми.

https://docs.google.com/file/d/0B5npkjc1ZRQwN0ZQamNOS1RDbUk/edit План виконання навчального проекту.

Навчальні цілі

• В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про шляхи досягнення успіху. • Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти самий оптимальний інструмент, що задовольняє конкретну потребу. • Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Формування розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу


Графік оцінювання.


Оцінювання.

Форма оцінювання блогу

Діяльність учнів і вчителя

Графік оцінювання

На початку проекту Визначення навчальних потреб учнів Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співпраці. Мозкова атака. Обговорення Основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення

Впродовж роботи над проектом Таблиця З-Х-Д Журнали спостережень.Збираю інформацію про те, як просувається навчання учнів. Анкетування. Консультації. Самостійна робота з формами оцінювання (само- та взаємооцінювання). Провожу моніторингові тести, слідкую за учнівським щоденником проекту.

Наприкінці роботи над проектом Перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок Демонстрація (захист проекту), презентація Рольова гра Опитування Робота з таблицями «ЗХД» Підсумкове тестування, доповідь, презентація проекту і т.і Форма оцінювання публікації. Таблиця «ЗХД»

Диференціація навчання

Учні, що мають проблеми у навчанні

   Учням надається додатковий час для виконання завдання по створенню презентації за даним шаблоном, об’єднання в групи з сильнішими дітьми, щоденник із термінами щоденного виконання завдань, підтримка учнів-консультантів.

Обдаровані учні Самостійно проаналізувати убранство православних храмів на предмет аналізу: візантійська запозиченість та слов’янська самобутність - що переважає?


[Діяльність вчителя і учнів]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ковальова Анжеліка Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії та правознавства

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область

Контактні дані

kbnfdhs@

Про мене

Люблю байдикувати... Але рідко вдається.

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

«Культура Київської Русі: злиття самобутності  та запозиченості»

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ

Веб.2.0 Інтел: "Навчання для майбутнього"