Відмінності між версіями «Портфоліо Хорошилова Ольга за темою " Різдво!"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
 
(не показано 9 проміжних версій цього учасника)
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Проект для 1 класу з української мови, тема  Рiздво Христове (3 год.) Пiд час роботи над проектом “Рiздво Христове” учнi опрацюють навчальний матерiал, який стосується рiздва.
 +
Завершенням проекту буде обговорення «Як ми святкуємо рiздво?»
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
Рядок 23: Рядок 26:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Визначення попередніх знань учнів щодо теми Різдва відбувається при заповненні ними [https://docs.google.com/open?id=0B6zHBXGci1_LQzN5TF9pWE45V0E таблиці ЗХД].
 +
Під час заповнення свого блогу «Різдво Христове», який ведуть учні другої групи впродовж  роботи над проектом, вони мають використовувати [https://docs.google.com/open?id=0B6zHBXGci1_LRF9JczZhajJId0E Форму оцінювання блогу] , яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.
 +
При підготовці презентації учні першої групи, які працюють  з питанням «Як святкували Різдво наші пращури»?» користуються [https://docs.google.com/open?id=0B6zHBXGci1_LMGFzaVlhVVdHUHc Формою оцінювання комп’ютерних робіт] , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися.
 +
Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм  на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи.
 +
Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким  перша група, що  працює  з питанням «Як святкували Різдво наші пращури»?» має  створити презентацію.
 +
Вчитель використовує [https://docs.google.com/open?id=0B6zHBXGci1_LWDFmeWdKZVlWQWs Контрольний список процесу] дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним.
 +
Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання-Чи можна  змінити традиції Різдва?
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
 
[http://holod111.blogspot.com/ учнівський блог ]
 
[http://holod111.blogspot.com/ учнівський блог ]
 +
 +
Вчитель проводить  дискусію щодо того як люди святкують Різдво, яких обрядів притримуються!
 +
Знайомить учнів з презентацією Проекту «Різдво Христове».
 +
Ознайомивши учнів темою вчитель пропонує кожному заповнити  таблицю З-Х-Д для того, щоб учні оцінили свої знання, усвідомили  перспективу отримання нових знань, а потім проаналізували результати тих знань, які отримали.
 +
Учитель об’єднує учнів в 2 групи за бажанням учнів. Кожна група обирає тематичне питання, над яким буде працювати.
 +
На початку роботи над проектом вчитель  ставить проблемне питання «Якими web-ресурсами  слід користуватися?» Кожен учень виконує вправу щодо оцінювання сайту за Формою оцінювання сайту.
 +
Виконання цієї вправи дасть можливість учням навчитися більш критично ставитися до будь-якої інформації, перевіряти її на достовірність, серйозно підходити до використання  web-ресурсу.
 +
Ознайомившись з ключовим, тематичними  та змістовими питаннями проекту і  завданнями , учні прописують план дій для роботи над проектом, обговорюють його в групах, консультуються з учителем, розподіляють ролі, користуютья  Контрольним списком планування проекту.
 +
При виконанні завдань кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження, тому вчитель знайомить учнів    Формою оцінювання вміння аргументувати  та  Формою оцінювання вміння аналізувати . Це дасть можливість протягом усієї роботи над проектом учням проводити самооцінку своєї діяльності.
 +
 +
 +
Перша група працює  з питанням  “Хто народився на Різдво? І коли наступає Різдво?”
 +
Учням потрібно дізнатись хто народився на Різдво? Знайти історію народження  Ісуса Христа.
 +
І визначити коли саме наступає Різдво?
 +
 +
 +
Друга група працює  з питанням “Як святкували Різдво наші пращури?”
 +
Знайти традиції святкування Різдва у ті часи?
 +
Які обряди були?
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
Хорошилова Ольга
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Українська мова
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
Першотравенська загальноосвiтня  школа № 2
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
Днiпропетровська обл. м. Першотравенськ
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
Рядок 45: Рядок 81:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
 +
з 1 грудня по 15 грудня
  
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
 +
Першотравенська загальноосвiтня  школа № 3
  
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Фролов Олексiй Анатолiйович
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 17:34, 17 грудня 2012


Назва навчальної теми

Різдво

буклет

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

6-7 років, 1 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для 1 класу з української мови, тема Рiздво Христове (3 год.) Пiд час роботи над проектом “Рiздво Христове” учнi опрацюють навчальний матерiал, який стосується рiздва. Завершенням проекту буде обговорення «Як ми святкуємо рiздво?»

План вивчення теми (вставити файл)

План виконання навчпльного проекту

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Визначення попередніх знань учнів щодо теми Різдва відбувається при заповненні ними таблиці ЗХД. Під час заповнення свого блогу «Різдво Христове», який ведуть учні другої групи впродовж роботи над проектом, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу , яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні першої групи, які працюють з питанням «Як святкували Різдво наші пращури»?» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким перша група, що працює з питанням «Як святкували Різдво наші пращури»?» має створити презентацію. Вчитель використовує Контрольний список процесу дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання-Чи можна змінити традиції Різдва?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

учнівський блог

Вчитель проводить дискусію щодо того як люди святкують Різдво, яких обрядів притримуються! Знайомить учнів з презентацією Проекту «Різдво Христове». Ознайомивши учнів темою вчитель пропонує кожному заповнити таблицю З-Х-Д для того, щоб учні оцінили свої знання, усвідомили перспективу отримання нових знань, а потім проаналізували результати тих знань, які отримали. Учитель об’єднує учнів в 2 групи за бажанням учнів. Кожна група обирає тематичне питання, над яким буде працювати. На початку роботи над проектом вчитель ставить проблемне питання «Якими web-ресурсами слід користуватися?» Кожен учень виконує вправу щодо оцінювання сайту за Формою оцінювання сайту. Виконання цієї вправи дасть можливість учням навчитися більш критично ставитися до будь-якої інформації, перевіряти її на достовірність, серйозно підходити до використання web-ресурсу. Ознайомившись з ключовим, тематичними та змістовими питаннями проекту і завданнями , учні прописують план дій для роботи над проектом, обговорюють його в групах, консультуються з учителем, розподіляють ролі, користуютья Контрольним списком планування проекту. При виконанні завдань кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження, тому вчитель знайомить учнів Формою оцінювання вміння аргументувати та Формою оцінювання вміння аналізувати . Це дасть можливість протягом усієї роботи над проектом учням проводити самооцінку своєї діяльності.


Перша група працює з питанням “Хто народився на Різдво? І коли наступає Різдво?” Учням потрібно дізнатись хто народився на Різдво? Знайти історію народження Ісуса Христа. І визначити коли саме наступає Різдво?


Друга група працює з питанням “Як святкували Різдво наші пращури?” Знайти традиції святкування Різдва у ті часи? Які обряди були?

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хорошилова Ольга

Фах, навчальний предмет

Українська мова

Навчальний заклад

Першотравенська загальноосвiтня школа № 2

Місто\село, район, область

Днiпропетровська обл. м. Першотравенськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 1 грудня по 15 грудня


Місце проведення тренінгу

Першотравенська загальноосвiтня школа № 3


Тренери

Фролов Олексiй Анатолiйович