Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту для учнів 7 класу "Спокуси"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 11 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
В чому полягає робота учнів:
 +
Об’єднуються в групи за принципом спільних інтересів щодо ключового питання – Людина сама собі творець?  Кожна група проводить мозкову атаку визначаючи напрямок власних досліджень. Учасники кожної групи обирають способи отримання інформації та спосіб проведення дослідження. У словниках та енциклопедіях , опитування ,тести. В процесі проведення групових досліджень учні:знайомляться з,[https://docs.google.com/presentation/d/12TBmmqHb6ISvNa5cDMd2_hQh5Jh-DLcWxWYFp28N_FQ/edit 1 презентацією учителя]проводять мозкові атаки по формулюванню гіпотези дослідження; складають листи опитування; визначають обов’язки та ролі в групах
 +
Учні проводять дослідження за такими напрямками:
 +
1-ий напрямок виявлення чинників, що впливають на здоров’я  людини висування ідеї(гіпотези) - проведення опитування - узагальнення отриманих результатів – перевірка правильності висунутої ідеї – формулювання висновків(прогнозів) – формулювання рекомендацій як стати щасливим
 +
2-ий напрямок дослідження наскільки риси характеру впливають на вміння протистояти спокусам , триматися «золотої середини» Збір інформації щодо типів характеру - висування ідеї(гіпотези) – дослідження як реклама  впливає на характер людини – опитування та тестування – узагальнення отриманих результатів – формулювання рекомендацій як уникнути або позбавитись шкідливих звичок.
 +
3-ій напрямок дослідження як оточуючий світ впливає на емоційний стан людини Висування гіпотези(ідеї) – спостереження – опитування – узагальнення отриманих результатів – формулювання рекомендацій як зберегти здоров’я і при цьому урізноманітнити своє життя.
 +
По завершенні учні заповнюють форму опитування
 +
В дослідницькій роботі над проектом  у чні використовують наступні  інформаційно-комунікаційні технології: ;  текстові та табличні редактори для створення та узагальнення результатів досліджень; створюють, публікації для представлення результатів дослідження; використовують сервіси web 2.0. для проведення опитування та висвітлення процесу роботи  ,формулюють рекомендації щодо планів на майбутнє.
 +
Результати своїх досліджень учасники проекту презентують у  єдиній підсумковій вікі –статті  на тему «Спокуси ».
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 24: Рядок 33:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
учитель початкових класів
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
Криворізька загальноосвітня школа №12
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 36: Рядок 48:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
03.12.2012 – 15.12.2012
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Криворізька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №12
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Сізікова Ірина Вікторівна,
 +
Петренюк Ганна Петрівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 16:36, 17 грудня 2012


Назва навчальної теми

Спокуси

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я , інфогрматика

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект направлений на формування здорового способу життя підлітків, усвідомлення того, що молодий організм потрібно берегти, щоб майбутнє покоління було здоровим. Факт, що шкідливі звички завдають людині величезної шкоди вже давно доведений і не береться під сумнів. Ця проблема спочатку стосувалася тільки чоловіків, потім жінок, а зараз вже і дітей. У своїй роботі я хочу довести, що шкідливі зви чки – це хвороби нашого суспільства. Саме тому я вибрала цю тему для проекту. І якщо хоч одна людина, вивчивши мою роботу, змінить своє життя або ніколи не почне цього робити, я рахуватиму свою мету досягнутої. Вважаю, що проблема надбання та профілактики шкідливих звичок повинна цікавити тих у кого вони є , тих хто їх позбувся та тих що роздумують чи варто спробувати.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

В чому полягає робота учнів: Об’єднуються в групи за принципом спільних інтересів щодо ключового питання – Людина сама собі творець? Кожна група проводить мозкову атаку визначаючи напрямок власних досліджень. Учасники кожної групи обирають способи отримання інформації та спосіб проведення дослідження. У словниках та енциклопедіях , опитування ,тести. В процесі проведення групових досліджень учні:знайомляться з,1 презентацією учителяпроводять мозкові атаки по формулюванню гіпотези дослідження; складають листи опитування; визначають обов’язки та ролі в групах Учні проводять дослідження за такими напрямками: 1-ий напрямок виявлення чинників, що впливають на здоров’я людини висування ідеї(гіпотези) - проведення опитування - узагальнення отриманих результатів – перевірка правильності висунутої ідеї – формулювання висновків(прогнозів) – формулювання рекомендацій як стати щасливим 2-ий напрямок дослідження наскільки риси характеру впливають на вміння протистояти спокусам , триматися «золотої середини» Збір інформації щодо типів характеру - висування ідеї(гіпотези) – дослідження як реклама впливає на характер людини – опитування та тестування – узагальнення отриманих результатів – формулювання рекомендацій як уникнути або позбавитись шкідливих звичок. 3-ій напрямок дослідження як оточуючий світ впливає на емоційний стан людини Висування гіпотези(ідеї) – спостереження – опитування – узагальнення отриманих результатів – формулювання рекомендацій як зберегти здоров’я і при цьому урізноманітнити своє життя. По завершенні учні заповнюють форму опитування В дослідницькій роботі над проектом у чні використовують наступні інформаційно-комунікаційні технології: ; текстові та табличні редактори для створення та узагальнення результатів досліджень; створюють, публікації для представлення результатів дослідження; використовують сервіси web 2.0. для проведення опитування та висвітлення процесу роботи ,формулюють рекомендації щодо планів на майбутнє. Результати своїх досліджень учасники проекту презентують у єдиній підсумковій вікі –статті на тему «Спокуси ».

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валерія Сімон

Фах, навчальний предмет

учитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Контактні дані

Криворізька загальноосвітня школа №12

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.12.2012 – 15.12.2012

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Тренери

Сізікова Ірина Вікторівна, Петренюк Ганна Петрівна