Відмінності між версіями «Портфоліо Артюхової Інни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Замінено вміст на «{{subst:Шаблон:Персональна сторінка}}»)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показані 6 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
=Назва навчальної теми=
 +
Дієприкметник
  
== Про мене ==
+
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Українська мова-основний предмет,інформатика-другорядний предмет
  
== Мої блоги ==
+
=Вік учнів, клас=
 +
7 клас,11 -12 років
  
== Мій внесок ==
+
=Стислий опис проекту =
[''Мої файли'']
+
Метою цього проекту є засвоєння і закріплення  учнями знань по темі :"Дієприкметник. Активні та пасивні дієприкметники.". Школярі повинні набути навичок і умінь з даної теми.Учні об’єднуються у групи за інтересами, кожній з яких дається індивідуальне завдання. Теоретики – дізнаються про дієприкметники, написання дієприкметників. Практики – добирають  вправи з теми,складають словник термінів. Поети – скидають акровірші на визначену тему, розміщують х в учнівській публікації. Учасники знаходять інформацію про дієприкметники. Добиратимуть вправи з теми: “Дієслово. Дієприкметник”. Визначатимуть,як творяться активні та пасивні дієприкметники. Складатимуть акровірші на визначену тему та розмістять їх в учнівському блозі. Укладатимуть словничок термінів.
   
+
Результати своєї роботи учні представлять у вигляді презентації та публікації.
''Мої закладки''
+
Наприкінці роботи буде організований відкритий урок із запрошенням адміністрації школи.
  
==Мої захоплення==
+
=План вивчення теми =
[[Категорія:10 версія]]
+
[https://docs.google.com/file/d/0Bwj4TC6HD6vWV1pNdEhvMUxSRDQ/edit План вивчення теми]
 +
 
 +
=Оцінювання =
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації, контрольний список  для публікації, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та  здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання  здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту,щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів.Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію  та публікацію.
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0Bwj4TC6HD6vWMlJpekJfblI2TU0/edit Контрольний список запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0Bwj4TC6HD6vWSEx6ejNOdDFVOXM/edit Конторльний список групової роботи в проекті]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0Bwj4TC6HD6vWekl5clBUMzlmNzg/edit Самоспрямування - нагадування і підказки ]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kTXdydVl6RFR2aG8/edit Контрольний список для презентації "Чому дієприкметники бувапють активні та пасивні?"]
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
Спочатку вчитель ставить перед учнями Ключове запитання:Чому дієприкметники бувають активні та пасивні?Проводить з учнями мозковий штурм у малих групках(по 4-5 учнів)щоб поміркували. Наступний крок – ознайомлення учнів з[https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kUXp6enJIejU0R1k/edit учительською презентацією]та [https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kSmx1dFo5MWJvYUk/edit    публікацією], в якій представляється ключове запитання: Дієприкметник. Що це? та оголошуються тематичні питання проекту:
 +
- Чому дієприкметник особлива форма дієслова?
 +
-Як творяться активні дієприкметники?
 +
-Як творяться пасивні дієприкметники?
 +
З допомогою учительської презентації проводиться мозковий штурм для виявлення вхідних знань, уявлень, переконань з питання:Яка різниця між активними і пасивними дієприкметниками?
 +
На наступному кроці учніоб’єднуються у групи. Далі з допомогою мозкового штурму[https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kR2ZuZEZCQmZac2c/edit (таблиця ЗХД)], але в групах, учні працюють над питанням:Як визначити активні та пасивні дієприкметники? Для ознайомлення учнів із завданнями для досліджень пропонується учительський документ для фасилітації – [https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kUXp6enJIejU0R1k/editпрезентація], яка розміщується в Інтернеті і є доступною будь-кому та будь-де.
 +
Здійснюється обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі реалізації проекту, після чого вчитель представляє учням контрольні списки оцінювання робіт, які містять огляд очікувань від створеної ними роботи і проводить їх обговорення з подальшим удосконаленням (з огляду на зауваження учнів).
 +
1 тиждень роботи над проектом
 +
Навчальна тема починається із заповнення [https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dHFYY2pQSldjSjBxMnhOZ3JTcmR3bnc6MQ опитувальника]В ході виконання проекту учні об"єднуються у групи. Кожна група  виконує свою власну ділянку роботи.
 +
І група – "Теоретики ":  дізнаються про дієприкметники,види дієприкметників.
 +
ІІ група - "Практики" :  добирають вправи з теми: “Дієприкметник. Активні та пасивні дієприкметники”. Складають словник термінів.
 +
ІІІ група - " Поети":  складають акровірші на визначену тему.Під час  виконання поставлених задач учні здійснюють пошук ресурсів у мережі Інтернет, дотримуючись правових та етичних засад, аналізують  електронні ресурси,  користуються при підготовці навчальних  занять тільки перевіреною інформацією.
 +
 
 +
Під час виконання дослідницьких завдань учнісамостійно здійснюютьсамоспрямування у діяльності за допомогою розроблених вчителем підказок та нагадувань.
 +
2 тижденьроботи над проектом
 +
Усігрупиузагальнюють та систематизуютьотриманірезультати, післячого:
 +
1 група (теоретики)
 +
•Створюють [https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kT1NEXzhFQ21aTUk/edit публікацію],в якій подають теоретичний матеріал .
 +
2 група (практики)
 +
Добирають вправи на закріплення знань та доповнюють публікацію.
 +
3 група (поети)
 +
Складають акровірші на визначну тему та створюють [https://docs.google.com/file/d/0B1MY5FOqd29kWXRjZ09OX0tMeXc/edit презентацію].Протягом усієїроботи над проектом вчитель використовує електронну пошту для нагадування учням про наближення до наступного етапу роботи над проектом. Службу миттєвих повідомлень вчитель використовує для консультування учнів по мірі виникнення проблем чи питань (або в разі хвороби дітей).
 +
Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на загальношкільній конференції.
 +
 
 +
=Відомості про автора=
 +
==Ім'я, прізвище==
 +
Артюхова Інна
 +
 
 +
==Фах, навчальний предмет==
 +
Українська мова і література та англійська мова
 +
 
 +
==Навчальний заклад==
 +
Новопразький НВК
 +
 
 +
==Місто\село, район, область==
 +
смт.Нова Прага Кіровоградська обл.,Олександрійський р-н.
 +
 
 +
==Контактні дані==
 +
 
 +
=Відомості про тренінг=
 +
 
 +
 
 +
==Дати проведення тренінгу==
 +
 
 +
 
 +
==Місце проведення тренінгу==
 +
Новопразький НВК
 +
 
 +
==Тренери==
 +
 
 +
[[Категорія: Шаблони]]
 +
[[Категорія: 10 версія]]
 +
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 +
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 14:13, 24 грудня 2012

Назва навчальної теми

Дієприкметник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова-основний предмет,інформатика-другорядний предмет

Вік учнів, клас

7 клас,11 -12 років

Стислий опис проекту

Метою цього проекту є засвоєння і закріплення учнями знань по темі :"Дієприкметник. Активні та пасивні дієприкметники.". Школярі повинні набути навичок і умінь з даної теми.Учні об’єднуються у групи за інтересами, кожній з яких дається індивідуальне завдання. Теоретики – дізнаються про дієприкметники, написання дієприкметників. Практики – добирають вправи з теми,складають словник термінів. Поети – скидають акровірші на визначену тему, розміщують х в учнівській публікації. Учасники знаходять інформацію про дієприкметники. Добиратимуть вправи з теми: “Дієслово. Дієприкметник”. Визначатимуть,як творяться активні та пасивні дієприкметники. Складатимуть акровірші на визначену тему та розмістять їх в учнівському блозі. Укладатимуть словничок термінів. Результати своєї роботи учні представлять у вигляді презентації та публікації. Наприкінці роботи буде організований відкритий урок із запрошенням адміністрації школи.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації, контрольний список для публікації, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту,щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів.Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію та публікацію.

Контрольний список запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом

Конторльний список групової роботи в проекті

Самоспрямування - нагадування і підказки

Контрольний список для презентації "Чому дієприкметники бувапють активні та пасивні?"

Діяльність учнів та вчителя

Спочатку вчитель ставить перед учнями Ключове запитання:Чому дієприкметники бувають активні та пасивні?Проводить з учнями мозковий штурм у малих групках(по 4-5 учнів)щоб поміркували. Наступний крок – ознайомлення учнів зучительською презентацієюта публікацією, в якій представляється ключове запитання: Дієприкметник. Що це? та оголошуються тематичні питання проекту: - Чому дієприкметник особлива форма дієслова? -Як творяться активні дієприкметники? -Як творяться пасивні дієприкметники? З допомогою учительської презентації проводиться мозковий штурм для виявлення вхідних знань, уявлень, переконань з питання:Яка різниця між активними і пасивними дієприкметниками? На наступному кроці учніоб’єднуються у групи. Далі з допомогою мозкового штурму(таблиця ЗХД), але в групах, учні працюють над питанням:Як визначити активні та пасивні дієприкметники? Для ознайомлення учнів із завданнями для досліджень пропонується учительський документ для фасилітації – [1], яка розміщується в Інтернеті і є доступною будь-кому та будь-де. Здійснюється обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі реалізації проекту, після чого вчитель представляє учням контрольні списки оцінювання робіт, які містять огляд очікувань від створеної ними роботи і проводить їх обговорення з подальшим удосконаленням (з огляду на зауваження учнів). 1 тиждень роботи над проектом Навчальна тема починається із заповнення опитувальникаВ ході виконання проекту учні об"єднуються у групи. Кожна група виконує свою власну ділянку роботи. І група – "Теоретики ": дізнаються про дієприкметники,види дієприкметників. ІІ група - "Практики" : добирають вправи з теми: “Дієприкметник. Активні та пасивні дієприкметники”. Складають словник термінів. ІІІ група - " Поети": складають акровірші на визначену тему.Під час виконання поставлених задач учні здійснюють пошук ресурсів у мережі Інтернет, дотримуючись правових та етичних засад, аналізують електронні ресурси, користуються при підготовці навчальних занять тільки перевіреною інформацією.

Під час виконання дослідницьких завдань учнісамостійно здійснюютьсамоспрямування у діяльності за допомогою розроблених вчителем підказок та нагадувань. 2 тижденьроботи над проектом Усігрупиузагальнюють та систематизуютьотриманірезультати, післячого: 1 група (теоретики) •Створюють публікацію,в якій подають теоретичний матеріал . 2 група (практики) Добирають вправи на закріплення знань та доповнюють публікацію. 3 група (поети) Складають акровірші на визначну тему та створюють презентацію.Протягом усієїроботи над проектом вчитель використовує електронну пошту для нагадування учням про наближення до наступного етапу роботи над проектом. Службу миттєвих повідомлень вчитель використовує для консультування учнів по мірі виникнення проблем чи питань (або в разі хвороби дітей). Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на загальношкільній конференції.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Артюхова Інна

Фах, навчальний предмет

Українська мова і література та англійська мова

Навчальний заклад

Новопразький НВК

Місто\село, район, область

смт.Нова Прага Кіровоградська обл.,Олександрійський р-н.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Новопразький НВК

Тренери