Відмінності між версіями «Портфоліо на тему "Визначні місця Лондону"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показано 7 проміжних версій цього учасника)
Рядок 9: Рядок 9:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
13-14років,8 клас
+
13-14 років, 8 клас
  
 
=Стислий опис проекту=
 
=Стислий опис проекту=
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
[https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSWnE1bzNqNkwwTmc/edit Оцінювання публікації]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSWnE1bzNqNkwwTmc/edit Оцінювання публікації]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSbko1d0Z3MlpLWlk/edit  Оцінювання презентації]
  
 
=Діяльність учнів та вчителя =
 
=Діяльність учнів та вчителя =
Наприкінці першого уроку вчитель показує [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSQ3VFaTQtWjlybFE/edit  презентацію]про роботу учнів під час вивчення теми,потім учні поділяються на три групи за бажанням та нахилами, але необхідною умовою є присутність сильного учня. На четвертому і п’ятому уроках учні збирають інформацію для роботи своєї групи. Протягом трьох наступних уроків учні з допомогою вчителя відбирають важливу та цікаву інформацію і складають чорновий варіант презентації та публікації. На дев’ятому уроці вчитель схвалює остаточні варіанти робіт, а учні готуються до їхнього захисту на десятому уроці.   
+
Наприкінці першого уроку вчитель показує [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSQ3VFaTQtWjlybFE/edit  презентацію]про роботу учнів під час вивчення теми та [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSMFhncE1mVkVjVGc/edit  публікацію],потім учні поділяються на три групи за бажанням та нахилами, але необхідною умовою є присутність сильного учня. На четвертому і п’ятому уроках учні збирають інформацію для роботи своєї групи. Протягом трьох наступних уроків учні з допомогою вчителя відбирають важливу та цікаву інформацію і складають чорновий варіант презентації та публікації. На дев’ятому уроці вчитель схвалює остаточні варіанти робіт, а учні готуються до їхнього захисту на десятому уроці.   
З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватися під час уроків за допомогою постановки запитань [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSSWhyLTllUVhqRFE/edit(ЗХД) ] та розподіл на три групи за бажанням. Під час вивчення теми учні знайдуть додаткову інформацію за допомогою Інтернет- ресурсів, удосконалять навички читання, пригадають граматичні структури. Робота у групах сприяє підвищенню ефективності та мотивації навчання, економить час. Учні в групах обмінюються своїми думками, ідеями, досягненнями. Використання в роботі груп прикладу учнівської роботи є своєрідним стандартом для їхнього проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту.
+
З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватися під час уроків за допомогою постановки запитань [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSSWhyLTllUVhqRFE/edit   ЗХД ] та розподіл на три групи за бажанням. Під час вивчення теми учні знайдуть додаткову інформацію за допомогою Інтернет- ресурсів, удосконалять навички читання, пригадають граматичні структури. Робота у групах сприяє підвищенню ефективності та мотивації навчання, економить час. Учні в групах обмінюються своїми думками, ідеями, досягненнями. Використання в роботі груп прикладу учнівської роботи є своєрідним стандартом для їхнього проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту.
 
Наприкінці проекту буде відбуватися оцінювання [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSNVcyeFVJV2RQN0U/edit  учнівської презентації ] та [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSNkYzVFEwZE5BV3M/edit публікації] за допомогою критеріїв оцінювання.
 
Наприкінці проекту буде відбуватися оцінювання [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSNVcyeFVJV2RQN0U/edit  учнівської презентації ] та [https://docs.google.com/file/d/0B9-MnZQybowSNkYzVFEwZE5BV3M/edit публікації] за допомогою критеріїв оцінювання.
 +
[]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 59: Рядок 62:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
1-10 жовтня 2012
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==

Поточна версія на 14:13, 24 грудня 2012


Назва навчальної теми

Визначні місця Лондона

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова - основний предмет, історія та інформатика - другорядні предмети

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас

Стислий опис проекту

Проект виконується в рамках програми вивчення англійської мови у 8 класі з теми « Велика Британія». Під час роботи над проектом учні розширять та поглиблять свої знання з теми. Результатами дослідження учні поділяться за допомогою презентації та публікації. Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде здійснюватися за допомогою усного опитування на кожному уроці. На різних етапах проведення та реалізації проекту відбуватиметься планування та провадження планів учнів за допомогою плану діяльності. В підсумку самі учні оцінюватимуть роботи своїх однокласників (само оцінювання з використанням форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на ключове питання та демонструють свої роботи. Після цього вони отримують оцінку за формою оцінювання.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде здійснюватися за допомогою усного опитування на кожному уроці. На різних етапах проведення та реалізації проекту відбуватиметься планування та провадження планів учнів за допомогою плану діяльності. В підсумку самі учні оцінюватимуть роботи своїх однокласників (само оцінювання з використанням форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на ключове питання та демонструють свої роботи. Після цього вони отримують оцінку за формою оцінювання.

Контрольний список групової роботи в проекті.

Конрольний список для презентації проекту "Визначні місця Лондона"

Контрольний список запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом

Самоспрямувння-нагадування і підказки

Оцінювання публікації

Оцінювання презентації

Діяльність учнів та вчителя

Наприкінці першого уроку вчитель показує презентаціюпро роботу учнів під час вивчення теми та публікацію,потім учні поділяються на три групи за бажанням та нахилами, але необхідною умовою є присутність сильного учня. На четвертому і п’ятому уроках учні збирають інформацію для роботи своєї групи. Протягом трьох наступних уроків учні з допомогою вчителя відбирають важливу та цікаву інформацію і складають чорновий варіант презентації та публікації. На дев’ятому уроці вчитель схвалює остаточні варіанти робіт, а учні готуються до їхнього захисту на десятому уроці. З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватися під час уроків за допомогою постановки запитань ЗХД та розподіл на три групи за бажанням. Під час вивчення теми учні знайдуть додаткову інформацію за допомогою Інтернет- ресурсів, удосконалять навички читання, пригадають граматичні структури. Робота у групах сприяє підвищенню ефективності та мотивації навчання, економить час. Учні в групах обмінюються своїми думками, ідеями, досягненнями. Використання в роботі груп прикладу учнівської роботи є своєрідним стандартом для їхнього проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту. Наприкінці проекту буде відбуватися оцінювання учнівської презентації та публікації за допомогою критеріїв оцінювання. []

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пашковська Марина Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Новопразький НВК

Місто\село, район, область

смт.Нова Прага, Олександрійський район, Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

1-10 жовтня 2012

Місце проведення тренінгу

Новопразький НВК

Тренери

Мітленко Лариса Олександрівна