Відмінності між версіями «Портфоліо 7 клас Тихий океан»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 12 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0Byv3MDrgQkOrLW1zZTlQcHNZYlU/edit мой план работы над проектом]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
На початку проекту учням пропонується пройти вхідне оцінювання за формою ЗХД. В процесі виконання проекту учням пропонується Контрольный список для блога о плотности з вказаними критеріями оцінювання. Кінцеве оцінювання доповнюється учнями в формі ЗХД та формою оцінювання блогу.
+
На початку проекту учням пропонується пройти вхідне оцінювання за формою ЗХД.[https://docs.google.com/document/d/1trC0Iud6f19kzCdReD412Jkf92tbcOYeYzSjzq_QV6s/edit 1] В процесі виконання проекту учням пропонується Контрольный список для блога о плотности з вказаними критеріями оцінювання.[https://docs.google.com/file/d/0Byv3MDrgQkOrYWhQN0UyMEhCNjQ/edit 2] Кінцеве оцінювання доповнюється учнями в формі ЗХД та формою оцінювання блогу [https://docs.google.com/file/d/0Byv3MDrgQkOraUZ3RU1QaUxfeHM/edit 3].
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Рядок 29: Рядок 31:
  
 
[[Файл: 2пуб.GIF|200px|left|thumb]]
 
[[Файл: 2пуб.GIF|200px|left|thumb]]
 +
 +
 +
 +
На початку вивчення теми «Тихий океан», я знайомлю учнів з авторским правом,[https://docs.google.com/file/d/0B4y85_TgL0laRVBhUVF0TmE5dXM/edit Батьківский дозвіл] провожу опитування батьків [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDB0anpXdmNOR0tSN2VrVGNJRkg5cXc6MQ#gid=0 Анкета для батьків]. Майбутнім учасникам проекту я пропоную передивитися вчительську презентацію.[https://docs.google.com/presentation/d/1TZ_jmvYePiXZaw_EN_lcwfsqR5nYyAE2mHJgvKoW53A/edit 1] Перед учнями ставится ключеве питання: «Які таємниці є в тихому океані?». Також учням я пропаную відповисти на питання: Хто ще досліджував океан і коли це було? Де проходять межі між океанами? Чому океан називають Тихим? Для виявлення початкового рівня знань, учні заповнюють таблицю ЗХД [https://docs.google.com/document/d/1trC0Iud6f19kzCdReD412Jkf92tbcOYeYzSjzq_QV6s/edit 2], знайомлятся з завданнями проекту. Для успішності проекта, учні за результатами опитування об’єднуються у  4 групи: «Географи», «Історики», «Геоморфологи», «Кліматологи.Фізики.Хіміки».
 +
Протягом проекту групи «Географи» досліджують географічне положення, протяжність океану; «Кліматологи.Фізики.Хіміки» вивчають будову дна,  течїю; кліматичні пояси; «Геоморфологи» органічний світ і особливості його поширення, «Історики» досліджують історію океану.  Для оцінювання  проектів, вчитель я знайомлю учнів з формами [https://docs.google.com/document/d/17jviKzD22IjyuLbqLNI8_m8blbjO510r8ZJATl5WyAE/edit 3] і критеріями оцінювання.
 +
Кожна група проекту співпрацюють між собою, шукають інформацію [https://docs.google.com/document/d/17v0ZoTSYXJNr4vnswL3EzhwXHwRy1-fOIoMJ9WbThSM/edit 4], оформлюють буклети [https://docs.google.com/file/d/0Byv3MDrgQkOrTGRBVXllZS1MM28/edit 5], спілкуються через блог. [http://tihiiokean.blogspot.com/ Учнівський блог "Тихий океан"]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 22:04, 5 грудня 2012


Назва навчальної теми

Тихий океан

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, природознавство, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Поглибити знання учнів про особливості природи океану, його географічне положення, історію дослідження, особливості будови дна океану, кліматичні пояси і типи клімату, течії, органічний світ і закономірності його поширення, багатства Тихого океану, продовжити формування навичок роботи з картами, розвивати навички практичного застосування знань з біології, фізики, хімії, розвивати критичне та логічне мислення, посилювати інтерес до географічних знань.

План вивчення теми (вставити файл)

мой план работы над проектом

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту учням пропонується пройти вхідне оцінювання за формою ЗХД.1 В процесі виконання проекту учням пропонується Контрольный список для блога о плотности з вказаними критеріями оцінювання.2 Кінцеве оцінювання доповнюється учнями в формі ЗХД та формою оцінювання блогу 3.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


На початку вивчення теми «Тихий океан», я знайомлю учнів з авторским правом,Батьківский дозвіл провожу опитування батьків Анкета для батьків. Майбутнім учасникам проекту я пропоную передивитися вчительську презентацію.1 Перед учнями ставится ключеве питання: «Які таємниці є в тихому океані?». Також учням я пропаную відповисти на питання: Хто ще досліджував океан і коли це було? Де проходять межі між океанами? Чому океан називають Тихим? Для виявлення початкового рівня знань, учні заповнюють таблицю ЗХД 2, знайомлятся з завданнями проекту. Для успішності проекта, учні за результатами опитування об’єднуються у 4 групи: «Географи», «Історики», «Геоморфологи», «Кліматологи.Фізики.Хіміки». Протягом проекту групи «Географи» досліджують географічне положення, протяжність океану; «Кліматологи.Фізики.Хіміки» вивчають будову дна, течїю; кліматичні пояси; «Геоморфологи» органічний світ і особливості його поширення, «Історики» досліджують історію океану. Для оцінювання проектів, вчитель я знайомлю учнів з формами 3 і критеріями оцінювання. Кожна група проекту співпрацюють між собою, шукають інформацію 4, оформлюють буклети 5, спілкуються через блог. Учнівський блог "Тихий океан"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Варнавська Маргарита Василівна

Фах, навчальний предмет

Інформатика

Навчальний заклад

Добронадіївський НВК

Місто\село, район, область

с. Добра Надія, Томаківський р-н Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26 жовтня- 30 жовтня

Місце проведення тренінгу

г. Днепропетровск, ДОИППО Тренинг проводится в рамках программы "Открытый мир". Занятия проводятся на базе ДОИППО. Полный день - 309 ауд.

Тренери

Харлаш Людмила Михайловна


Кустовая Татьяна Анатольевна