Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Теорема Піфагора»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Навчальні цілі)
 
(не показано 3 проміжні версії ще одного учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
 
5. Вміння реалізувати отримані результати
 
5. Вміння реалізувати отримані результати
  
=Вік учнів, клас=8 клас
+
=Вік учнів, клас=
 +
8 клас
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
Рядок 45: Рядок 46:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
Перед початком проекту керівник проекту ознайомлює учнів із своєю презентацією, де описані завдання, над якими мають працювати учні. Для того, щоб учні могли провести дослідження і вивести з них необхідні висновки, керівник проекту презентує їм [ https://docs.google.com/open?id=0Bzu2y-uorNBiOERRdkd6OXdEOUUпрезентацію] "Як проводити дослідження". В процесі реалізації проекту учні шукають історичні факти про життя Піфагора, «Золоті правила» Піфагора, Шукають різні методи доведення теореми Піфагора. Вони узагальнюютьь свої дослідження за допомогою створення [http://trukutnuku.blogspot.com/ блогу].
+
Перед початком проекту керівник проекту ознайомлює учнів із своєю презентацією, де описані завдання, над якими мають працювати учні. Для того, щоб учні могли провести дослідження і вивести з них необхідні висновки, керівник проекту презентує їм [https://docs.google.com/open?id=0Bzu2y-uorNBiOERRdkd6OXdEOUU презентацію] "Як проводити дослідження" та публікацією  [https://docs.google.com/open?id=0Bzu2y-uorNBicEZISE5ZTzBLY1E] В процесі реалізації проекту учні шукають історичні факти про життя Піфагора, «Золоті правила» Піфагора, Шукають різні методи доведення теореми Піфагора. Вони узагальнюютьь свої дослідження за допомогою створення [http://trukutnuku.blogspot.com/ блогу].
 
Остаточна [https://docs.google.com/file/d/0Bzu2y-uorNBicERENjlKbHA5WXM/edit оцінка] виствляється з урахуванням роботи кожного з учнів у проекті.
 
Остаточна [https://docs.google.com/file/d/0Bzu2y-uorNBicERENjlKbHA5WXM/edit оцінка] виствляється з урахуванням роботи кожного з учнів у проекті.
  

Поточна версія на 22:41, 7 листопада 2012


Назва проекту

терема Піфагора

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Навчальні цілі

. Знання теореми Піфагора.

2. Доведення теореми.

3. Розв’язування задач на застосування теореми Піфагора.

4. Вміння користуватися Інтернет- ресурсами

5. Вміння реалізувати отримані результати

Вік учнів, клас

8 клас

Стислий опис проекту

Цей міжпредметний проект, який об’єднує математику, історію, музику і інформатику. У ході практичної діяльності учні повинні з'ясувати: Теорему Піфагора, удосконалити та поглибити свої знання з теми, виявити зв'язок математики з мистецтвом, музикою, астрономією .

Повний План вивчення теми

план проекту

Навчальні цілі

знати теорему Піфагора, обернену теорему, застосовувати на практиці

Опис оцінювання

Оцінювання роботи учнів у проекті відбувається за спеціально розробленими формами, які одночасно використовуються учнями для само оцінювання та само спрямування власної пошукової діяльності. Самооцінювання та прогрес учнів відбуваються за рахунок використання спеціальних форм (таблиці З-Х-Д тощо). Для підтримки самостійної роботи учням надаються відповідні інструкції, наприклад, Інструкція для пошуку інформації у мережі Інтернет. В роботі вчителя, крім вказаних попередньо, важливим є контрольний список спостереження за навичками мислення. Інструментарій оцінювання включає графічні схеми, нотатки у блозі, контрольні списки, опитувальники, форми оцінювання. Оцінювання буде проводитись наступним чином: діяльність учнів у групах – за спеціально розробленими контрольними списками; усне і письмове мовлення – згідно з існуючими критеріями навчальних досягнень учнів; розвиток навичок мислення - за спеціальною формою. Весь інструментарій вказано у графіку оцінювання


Мережевий питальник

Форма оцінюваня веб-сайту

Інструкція для створення блогу

Форма оцінювання презентації

Асоціативний кущ

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту керівник проекту ознайомлює учнів із своєю презентацією, де описані завдання, над якими мають працювати учні. Для того, щоб учні могли провести дослідження і вивести з них необхідні висновки, керівник проекту презентує їм презентацію "Як проводити дослідження" та публікацією [1] В процесі реалізації проекту учні шукають історичні факти про життя Піфагора, «Золоті правила» Піфагора, Шукають різні методи доведення теореми Піфагора. Вони узагальнюютьь свої дослідження за допомогою створення блогу. Остаточна оцінка виствляється з урахуванням роботи кожного з учнів у проекті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лілія Мазарська

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

ЧНВК№10

Місто\село, район, область

Червоноград Львівська

Контактні дані

Відомості про тренінг

листопад 2012

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Червоноградське НВК=№10

Тренери

Дуброва Т.В.